Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.178
Cevap
37
Favori
49.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 10 Ekim 2016; 10:57:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    2.sezon tarih belli mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum ki hocam, Teaser'de 2017 yazıyor...

• Bu dizinin 2.sezonunun çok iyi olmayacağını düşünüyorum. 1.sezonu sevmiş ''ancak Dünya'nın en iyi dizisi'' muallemelerini çok overrated bulmuş biriyim. 2.Sezon çok konu kalmadı gibi birkaç olay dışında. Ellerini yüzlerine bulaştırabilirler. İnşallah yanılıyorumdur.
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Dünyanın en iyi dizisi demek abartı tabi ama yinede konusuna göre gayet iyi bir dizi bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Bu dizinin 2.sezonunun çok iyi olmayacağını düşünüyorum. 1.sezonu sevmiş ''ancak Dünya'nın en iyi dizisi'' muallemelerini çok overrated bulmuş biriyim. 2.Sezon çok konu kalmadı gibi birkaç olay dışında. Ellerini yüzlerine bulaştırabilirler. İnşallah yanılıyorumdur.

2.sezonu King yazıyor, sanmıyorum kötü olacağını

• Son 4 bölümü ardı ardına izledim,özellikle outlast oynayan varsa bilir MK Ultra projesine de değinmeleri baya ilgi çekici oldu benim açımdan.Baya hoşuma gitti 2.sezonunu merakla bekliyorum.
  • Dizinin tatlı bir havası var. Çocuklar güzel rol yapıyorlar hepsi çok tatlı.
  • Bitirdim. Her bölüm yükselen bir çizgisi var. 2.sezon nasıl olacak çok merak ediyorum.

• Bu diziye dünyanın en iyi dizisi diyen arkadaşlar varsa, yapmayın etmeyin arkadaşlar.

• Yazık kimin çocuğuysa

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bu diziye dünyanın en iyi dizisi diyen arkadaşlar varsa, yapmayın etmeyin arkadaşlar.

Bircok kisi yeni izlemeye basladigi diziye baglanir baglanmaz, dunyanin en iyi dizisi unvanini takar, sonra diger sezonlar ve baska diziler gelince digerlerine en iyi dizi unvani takarak devam eder... Genel bir davranistir.

Fakat bu dizi 90'li yillarin bilim-kurgu/cocuk filmlerini animsatiyor. Daha once benzerini izlemedim. Ben dunyanin en iyi dizisi budur demem ama diyenlerinde en begendikleri dizi olabilme ihtimali diger bircok diziye gore daha yuksek.

• the night of gibi yapıp 2.sezonu çekmemeli tadında bırakmalılar
  • Diziyi dün bir oturuşta bitirdim.Çıktığından beri çok konuşuldu o kadar adını duydum ama izlemek düne nasip oldu.İlk başta şunu beliritiyim her bölümde aklımda her zaman ilk olarak şu soru vardı.BU ÇOCUK ERKEK.Dedim kesin bunun altından twist çıkacak dizinin bir yerlerinde kesin erkek olduğu ortaya çıkacak.Zaten ilk defa görenler kız olduğunu nasıl anladı onu da anlamadım.Sonra 6.-7. bölümde dayanamadım baktım imdb ben kızmış..Hazır bu çocuktan bahsetmişken bahsetmeden edemeyeceğim çocuk çok tatlı.Kızım olsa yüzündeki masumluğu sevmekten hayata vakit bulamam.İşte çocuk masumluğu çok ayrı bir olay çok ayrı doğal büyü.

Dizinin hep ana konuda gitmesini istedim.Hopperın tarafı,El'in tarafı ve son bölümlerdeki Nancy ve Jonathanın olay tarafı bir bölümde sürekli bunlar dönse ve konuyu eşelesek dizi çok daha iyi olacaktı benim için.İlk başlardaki aşk muhabbetleri bitmek bilmiyor gibi geliyordu.Halbuki diğer dizilere göre dozundaydı. Thoothless keşke küçükken arkadaşlarımın arasında da böyle biri olsaydı. dediğim bir karakter.Aslında bütün çocuk oyuncular çok iyiydi önleri çok açık.Dizinin cevaplamadığı çok soru var buda yetmiyormuş gibi Willde de bazı sıkıntılar devam ediyor demekki 2. sezonu gerçekten yapmak istiyorlardı ki zaten çekim fotoğrafları reddite atılmıştı. Güzel bir diziydi,iyiki netflixe abone olmuşum dedim.8 bölümü peş peşe izledikten sonra boşluğa düştüm yalan yok ve yerine koyacak başka materyalde yok. 2.sezonun Haziran öncesinde gelebileceği söyleniyor umarım doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagann. -- 16 Ekim 2016; 16:40:23 >

• ilk bölümü izledim çok güzel ya çocukken buna benzer bir dizi vardı adını hatırlamıyorum show tv deydi galiba uzaylı yaratık vs ve başrol gençlerde hatta bir sahnesinde tarantula yiyen uzaylı vardı neyse işte o zamanlara döndüm bir an ayrıca müzikleri de çok hoş intro müziği hele bir mass effect deus ex havası aldım
  • Senin gibi düşünüyordum, erkek kesin bu kafasındaydım Stranger Things çocuklarının Upton Funk dansıyla kız olduğundan %100 emin oldum.
  • Her gün 1 bölüm izliyordum ne güzel. 5.Bölümden sonra dayanamadım kaptırdım kendimi
  • Başlamayı düşünüyorum,önerir misiniz?

• Emple kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.