Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.178
Cevap
37
Favori
49.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nancy yandan ne kadar da emma rossum a benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.bölümü de izledim ergenlerin sahneler çok sıkıyor beni neden bilemedim
  • İlk bölümde White rabbit'i duyunca aktiım. 11/10

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

4.bölümü de izledim ergenlerin sahneler çok sıkıyor beni neden bilemedim

Diziyi sesi midesinden gelen kıvırcık çocuk yüzünden erteliyorum. Ömrüm boyunca böyle itici ses duymadım

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Dişsiz o,bu yüzden öyle konuşuyor

• Netflix yine 10 numara dizi yapmış ben çok beğendim. Imdb puanını sonuna kadar hakediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

4.bölümü de izledim ergenlerin sahneler çok sıkıyor beni neden bilemedim

Diziyi sesi midesinden gelen kıvırcık çocuk yüzünden erteliyorum. Ömrüm boyunca böyle itici ses duymadım

o çocuk bana tatlı geliyor hocam bende dişsiz ve kıvırcıktım o açıdandır belki ama şu ergen hele steve ve tayfası ergen tam.

5.bölümü de izledim gayet güzel gidiyor dizi

• Yeni bitirdim. Gerçekten çok başarılıydı 80 havası diyaloglar çocukların tepkileri çok hoştu .o gizemli sahnelerde gerildim ve korktum . Bir günde başlayıp bitirdim. Cidden çok merak uyandiriyor.

paralel evren yapısını açıklamaları ve işlemeleri ayrı bir güzeldi will anlaşılan canavarın yumurtalarını taşıyor

2. Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

• 8.bölümü de izledim

burdaki arkadaşlar en çok nancy nin steve e dönmesine kızmış o kadar şey olurken
    arka sayfada birisi eleven ı göremicez bidaha o üzdü dedi ama şefin sahnesinde hayatta olduğunu belli ettiler ayrıca will in ağzından çıkardığı böcek merak uyandırıcı.

bir sorum var şef ofisten çıkıp sigara yaktığında bir arabaya alıyolar sonra kesiyolar onlar kim hiç değinilmemiş burda ben mi kaçırdım?
  • 1. bölümü izledim beğendim, çocuk karakterleri hiç bir zaman sevemedim ama bu diziye niyeyse cuk oturmuş hepsi.
  • quote:

8.bölümü de izledim

burdaki arkadaşlar en çok nancy nin steve e dönmesine kızmış o kadar şey olurken
    arka sayfada birisi eleven ı göremicez bidaha o üzdü dedi ama şefin sahnesinde hayatta olduğunu belli ettiler ayrıca will in ağzından çıkardığı böcek merak uyandırıcı.

bir sorum var şef ofisten çıkıp sigara yaktığında bir arabaya alıyolar sonra kesiyolar onlar kim hiç değinilmemiş burda ben mi kaçırdım?

O şefin arabaya bindiği sahneyi ben de anlamlandıramamıştım ama Will'in banyodaki o böcek kustuğu sahne gibi bir sonraki sezona ilişkin birkaç soru işareti, merak unsuru bırakmak için yapılmış gibi gözüküyor.

• 2 günde bitirdim diziyi. 80 lerde doğmuş biri olarak. Atmosferi ve mekanları çok beğendim. Çekim teknikleri de çok güzeldi. Oyunculuklar da gayet iyiydi. Netflix yine üst düzey bir kaliteli işe imza atmış. Tebrik etmek lazım. 2. Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

• Dreazz kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle hükümet tarafından şerif ya uyarıldı ya da kendisine bir görev verildi. Ayrıca El'in yaşadığını nereden bildiği de bir soru işareti.
  • Diziyi nereden indiriyorsunuz?
  • İndirdik başlayalım bakalım.
  • Bitirdim güzel bir dizi, tek sezonluk mini dizi olarak kalacak bence devam etmeyecek ama belli olmaz.
  • Yorumları görünce sabırsızlanmaya başladım indirdim sezonu bugün başlarım netflix dizi işini çok iyi yapıyor narcos , daredevil , çok sağlamdı buda kesin öyledirki imdb notu beklentimi tavan yaptırdı
  • Yeni başladım efso dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Bitirdim güzel bir dizi, tek sezonluk mini dizi olarak kalacak bence devam etmeyecek ama belli olmaz.

2.Sezon onayı aldı,devam edecek

• 2.sezonu sabırsızlıkla bekliyorum çok güzel bitti.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.