Şimdi Ara

dvd-rom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dvd rom almayı düşünüyorum herhangi bi zarar yaratabilirmi mesela pcnin donması yavaşlama gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: taeez

dvd rom almayı düşünüyorum herhangi bi zarar yaratabilirmi

Bilgisayar parçaları bilgisayara zarar versin diye üretilmiyor. Zararlı bir şey almayayım diyorsun herhalde. LG marka iyi.
  • yani saol

• çöpe at LG yi çekmediğim kalmadı o lanet markadan. Artık dvd rom alma kardeş DVD-RW lerin fiyatı baya düştü. Philips Nec ve Samsung güzel ama para bol ya dersen Plextor al taş gibi alet :)
  • Dostum bir zararı olmaz tabiki fakat sana önerim LG adlı markayı almaman. Arkada$ LG önermi$, ben önermiyorum. İyice ara$tır. LG almıyorum aldırtmıyorum
  • teşekürler arkadaşlarmarkayı araştırıyım bi
  • imzamdaki rom ve rw var. bir şey okutacağım zaman rom a takıyorum.yazdırmak için ise rw a. :D her 2 side görevini başarı ile yapıyor.
  • Lg gerçekten iyi optik okuyucular yapıyor.Ben şahıs olarak LG dvd rom almanı tavsiye etmem(Çok sorun yaşadım).Bence LG nin Dvd Rw al.Sorun yaşamazsın
  • Hayatta en büyük yanlışlarımdan biriydi LG-DVD-RW almam! En sonunda gidip NEC almak zorunda kalmıştım. Şimdi ise Plextor kullanıyorum. Mutluyum
  • master-slave bağlantılarını düzgün yaparsan problem yaşamazsın.bu arada LG ye Nec e
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.