Şimdi Ara

A101 HOMETECH 1010 ALANLAR DENEYİMLER BU BAŞLIĞA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
15
Favori
126.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Bir sorun var, durup dururken tüm kanallar siliniyor dvbs2 diye boş bir kanal kalıyor, bugün ikinci kez oldu, bunun nedeni nedir? Fikri olan var mı? Yanlış bi yere mi basıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl ürün iyi mi? Tavsiye eder misiniz?

• Flatronx kullanıcısına yanıt
    bu uydu alıcısı hd kanalları tüplü tv de acar mı kalitesi önemli degil @Flatronx
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    bu uydu alıcısı hd kanalları tüplü tv de acar mı kalitesi önemli degil
  • tahirdrannn T kullanıcısına yanıt
    tüplü tv lerde hdmi girişi yok sanırım uyumsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirdrannn

bu uydu alıcısı hd kanalları tüplü tv de acar mı kalitesi önemli degil

Açar. Alıcının av girişine uygun kablo alacaksınız. Tv nizde sarı kırmızı beyaz girişler varsa bağlayabilirsiniz.
  • Av girişinin adaptörü var elimde scart'a dönüşüyor bununla uyum sağlar mı acaba

• cihaz dan memnun kalanlar var mı ?
  • Bu ucuz Minix cihazlardan almayın arkadaşlar. Next Minix HD Punto Plus modeli benim tv'mi yaktı, önce kendini sonra tv'yi bozdu. Bu a101'de satılan çok daha kötü cihazdır ne olduğu belli değil. Binlerce liralık tvlerinizi boşu boşuna riske atmayın.

Next Minix HD Punto Plus Uydu Alıcı Samsung LED TV'mi Yaktı
    http://forum.donanimhaber.com/m_113970479/tm.htm
  • Bende ürünü 42" led TV için dün A101 den aldım.İlk izlenimlerim olumlu yönde.Kolay kullanılabilir bir menüsü var.Tüm kanallar güncel olarak mevcut.HD kanallar 42" için tatminkar.Ayrıca KGS ve USB girişi olması da avantaj.Benim fikrim tam bir fiyat-performans ürünü.Umarım sorun çıkarmaz.Çıkarırsada kendi başını yesin.İnşallah TV ye zararı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calypso-gk

Av girişinin adaptörü var elimde scart'a dönüşüyor bununla uyum sağlar mı acaba

elımden 10 cıhazdan fazlası geç tı ıçlelerınden jamesonun harıcındekilerın av çıkışını çalıştıramadım!! a101 deki modellerın hepsını denedım hıç bırının av sı çalışmıyor bılesınız...
  • cihazi bir haftadir kullanmatayim.kesinlikle fiyat/performans ürünü
  • Cihaza yazılım güncellemesi gelmiş, info bandına yeni görünüm gelmiş vs. başka bir fark göremedim.
    Anakartı merak eden varsa:

• Flatronx kullanıcısına yanıt
    ürünü alıp incelemişsin Allah razı olsun

-Isınmadan mı bilmiyorum ama 40dk geçince açtığım ilk film dondu. Cihazı aç kapa yaparak normal haline getirebildik.
    -Hd kanallarda bazen ses ve görüntü senkrozinasyon u gidiyor.

demişsiniz ya ! ürün HD yayınlarda resmen çöp olduğunu ortaya çıkıyor !

SD yayınları seyretmek için ideal olsada HDMi dan bağlanılan ekranların %99 u HD desteği olduğu düşünülürse

bu ürünü en kısa sürede geri iade edip ortalama 100 TL ye sorunsuz bir makine almak daha iyi olacak !

bende bu aleti bir ara alacaktım ama bizim millet dk sında ürünü bitirmiş

onun yerine karaköy de uydu satan yerlerde 200 TL ye iptv özelliği olan bir ürünü

2. el tamir edilmiş üzerinde yok yok olanlarında 110 TL ye bir tane aldım

1 haftadır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum !

• Beyler bu uydu alicisinda tvye hdmi kablo ile mi bagliyoruz? Eger oyleyse bi tane hdmi to vga kablo alsam monitoru baglayabilir miyim buna? @Flatronx @newrophat @umut_baris
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BES- -- 20 Şubat 2016; 22:58:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BES-

Beyler bu uydu alicisinda tvye hdmi kablo ile mi bagliyoruz? Eger oyleyse bi tane hdmi to vga kablo alsam monitoru baglayabilir miyim buna? @Flatronx @newrophat @umut_baris
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bu kablolar kolpa. Size dönüştürücü cihaz lazım. O da astarı yüzünden pahalıya gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

Orijinalden alıntı: bicer79

Hocam cihazdan memnunmusunuz usb ile film izleme özelliği var anladığım kadarıyla sorun çıkardımı

hocam cihaz parasını sonuna kadar hakediyor. deneme amaçlı 3 gün hiç kapatmadım en ufak bir ısınma donma takılma vs... olmadı. herşeyden önce görüntü kalitesi çok iyi.

usb özelliğine gelince 1tb harici taktım denedim, 1 saat çalıştırdım sıkıntı çıkmadı, genel gidişatı nasıl olur bilmiyorum ama görüntü itibari ile genel kullanım için gayet yeterli. miniler yerine tercih etmek çok daha mantıklı bence.

Aga 3 gün kullandım ısınmadı demişsin.. bugün a101den aldım 1 saat çalıştırdım baya bi ısındı ve kumanda çalışmamaya başladı tuşa 20 defa basıyorum 1 kere çalışıyo napsam acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: printerrr

quote:

quote:

Hocam cihazdan memnunmusunuz usb ile film izleme özelliği var anladığım kadarıyla sorun çıkardımı

hocam cihaz parasını sonuna kadar hakediyor. deneme amaçlı 3 gün hiç kapatmadım en ufak bir ısınma donma takılma vs... olmadı. herşeyden önce görüntü kalitesi çok iyi.

usb özelliğine gelince 1tb harici taktım denedim, 1 saat çalıştırdım sıkıntı çıkmadı, genel gidişatı nasıl olur bilmiyorum ama görüntü itibari ile genel kullanım için gayet yeterli. miniler yerine tercih etmek çok daha mantıklı bence.

Aga 3 gün kullandım ısınmadı demişsin.. bugün a101den aldım 1 saat çalıştırdım baya bi ısındı ve kumanda çalışmamaya başladı tuşa 20 defa basıyorum 1 kere çalışıyo napsam acaba?

Tabiki iade.

• quote:

Orijinalden alıntı: _-CeZa-_

quote:

Orijinalden alıntı: printerrr

quote:

quote:

Tabiki iade.

İyi iade edimde böyle bişeye ihtiyacım var ucuz hd uydu alıcısı lazım sorun çıkarmıcak bişey bu fiyatlarda acaba iade yerine değişim oluyo mu belki değiştirsem sorun çözülür

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.