Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
9
Favori
29.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Evet, güzel bir konser oldu. Yeni albümün tamamını çalacaklarını düşünüyordum ama genelde çaldıklarına yer verdiler.

Albümde çok iyi söylüyor ama James Hetfield ikinci kez Atlas, Rise!'da bayağı zorlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Evet, güzel bir konser oldu. Yeni albümün tamamını çalacaklarını düşünüyordum ama genelde çaldıklarına yer verdiler.

Albümde çok iyi söylüyor ama James Hetfield ikinci kez Atlas, Rise!'da bayağı zorlandı.

O parça konserde çok zorlayacak onu. Bu anlaşıldı.

Yapacakları turnede umarım Türkiye'yi es geçmezler.
    Umarım gelirler.

Albümde genel olarak iyi söylediği için yeni şarkılar onu zorlayabilir.
  • aslında atlas rise'ın ilk nakaratı çok temizdi. ikincisinde çok gaza geldi adam 3.de çözdü işi, onda da bi en son ufak aksilik oldu. bence james dikkat edip biraz da çalışsa tüm albümü söyleyebilir.
  • İkinci ve üçüncü nakaratta bağırması gerektiği için daha zor olabilir fakat asıl sorun olması gerekenden hızlı çalmalarıdır. Nakaratın sonunda derin bir nefes alıp bağırması gerekirken çok hızlı geçtikleri için nefesi yetersiz kaldı.
  • ManUnKind şarkısının videosunda Per "Dead" Ohlin adlı eski Mayhem vokalistinin ve grubun canlandırması yapılmış. Videonun yönetmenliğini de eski Bathory davulcusu Jonas Åkerlund yapmış.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Per_"Dead"_Ohlin
  • Kirk Hammett bugün 54 yaşına girdi. Doğum günü kutlu olsun.

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    vay arkadaş neler olmuş öyle
  • Atlas Rise şarkısında üzüldüm vallahi, James abim yaşlanmış
  • Paraları falan mı bitti bunların acaba?

Metal mi kaldı dayılar 2016 yılındayız gidin tatil yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

Paraları falan mı bitti bunların acaba?

Metal mi kaldı dayılar 2016 yılındayız gidin tatil yapın.

Evet haciz gelmiş onlarda albüm yapmaya karar vermişler. Tatil yapacaklarmış ama anlaştıkları şirket Metal albümü istemiş.
  • Remember Tomorrow coverını nasıl buldunuz?

Opeth coverının bir tık altı kalmış bence ama yine de güzel.
    O şarkı 2008 yılında Maiden Heaven albümü için yorumlanmıştı. Yeni albümde ses sorununun düzeltileceğini düşünüyordum ama aynı şekilde koymuşlar. Metallica kendi tarzına uydurarak güzel yorumlamış.

• sonunda detonesiz bir atlas
  • Yaza gelirler inşallah yeni albüm ayağına be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada albümdeki haline en yakın şekilde söylemiş. Sık sık söylemeye devam ederse daha iyi olabilir.

Rob ve Kirk iyi çalmışlar ama Lars bazı yerlerde hatalı çalmış. Son nakaratta anlamsız vuruşlar yapmış.

Ekleme: Hardwired'ı da iyi çalmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 21 Kasım 2016; 23:2:6 >
  • Genel oarak güzel albüm olmuş Iron Maiden'in Yeni albümünün yanına bile yaklaşamaz ama. Biraz nwobhm havaları sezdim bazı şarkılarda çok garip :) Am I SAVAGE!?! Diyorum ve dinlemediğim son şarkıyı da dinlemeye gidiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben albümü çok beğendim. Atlas, Rise! En sevdiğim parça oldu. Ağzıma takıldı bağıra bağıra söylüyorum durduk yere :D
    Tabi anlaşılır bir değişime ben de katılıyorum. Eski 'tallica günlerini aramıyor değilim ancak son iki albümüde beğenmediğimi söyleyemem.
    DM den sonra bu albüm bence daha başarılı.
    İlerleyen yaşları James'in sesinde hissediyoruz ama yine kendine has vokal özelliğiyle şarkıları başka boyuta taşımış.
    Çok bekledik ama değdi. Son 3 gündür her müsait anımda açıp dinliyorum albümü.

Ha son olarak Atlas, Rise!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

METALLICA listeleri altüst etti

Dünyanın zirvesinde metal var.

METALLICA 18 Kasım’da çıkan “Hardwired… To Self-Destruct” ile ilk 3 günlük satışıyla 57 ülkede 1 numara, 75 ülkede ilk 3, 105 ülkede de ilk 5′e girerek, bir kez daha müzik dünyasının en çok satan grubu oldu.

Kaynak:http://www.pasifagresif.com/2016/11/metallicadan-yeni-album/

http://www.blabbermouth.net/news/metallica-hardwired-to-self-destruct-is-no-1-in-75-countries-top-5-in-105-countries/

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.