Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
9
Favori
29.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bob Rock, tarzlarını değiştirdiği düşünüldüğü için eleştiriliyor. Metallica üyeleri o gelmeden önce Black Album için birçok şarkının hazır olduğunu söylüyor. Dolayısıyla onun yönlendirmesiyle olmamış.

St.Anger hariç Metallica, Load, Reload ve Garage Inc. albümleri ile çok iyi iş çıkartmıştır fakat yeni albümde Death Magnetic kadar kötü bir ses yok. Genellikle beğenildiğini gördüm.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Albümü çok beğendim geçmişteki albümlere bayağı bir gönderme var rifflerde ayrıca. Ama load reload tarzı şarkılarda var albümde Death Magnetic gibi kulak tırmalamıyor ama pek bi artısı da olmamış bence onu demek istedim her neyse son şarkıyı metallicaya pislik atanlar dinlemeli ve en azından emeğe saygı olarak albümü almalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vahdet-i Vucuddd kullanıcısına yanıt
    İnternette birçok kişi dinlediğini yazmış. Henüz dinlemediğim için yorum yapamam.
  • İndiriyorum şuan
  • Şimdilik sırıtan bir parça yok, ben bu albümü alırım
  • Beklentimin kat kat üstünde bir albüm olmuş. Çok beğendim. Elinize sağlık be.
  • son şarkı çılgın olmuş
  • İtunes dan deluxe olarak ön sipariş verdim . 18 de Dr kapısına dayancam şuan buradaki ve ekşi deki yorumları okuyup kahroluyorum ama inat ettim indirmeyeceğim
  • Farklı grupların şarkılarını dinleyince örneğin bu iron maiden , bu x in şarkısına benziyor dersiniz. Bu albümde öyle bence. Ben bu albümü dinleyince metallica(ilk 4 albüm)e ait hiçbir şey duyamıyorum. İron maiden duyduk black sabbath duyduk metallica duyamadık.

Load-reload gibi albüm vokaller özellikle benziyor.

İlk 4 albüme göre kıyaslarsam tek 'metallica' şarkısı hardwired.

Yinede black albümü sonrasındaki albümlerden bin kat daha iyidir.
  • Link atabilecek var mi

• Link atar mısınız

• Papa het çıkıp "spit out the bone'u aslında kill em all için besteledik, ama koymayı unutmuşuz bu güne nasipmiş" dese inanırım. O nasıl parça lan?!?

Albümün tek eksiği bana kalırsa enstrümantel parça içermemesi. Onun dışında mükemmel. Beklentilerimi karşıladı.

Ayrıca bazı kısımları iron maiden esp kullanıyormuş hissi verdi. Zira iron maiden rifflerinden tek farkı tonların sert olması. ver adrian'ın dave'in eline esp explorer'ı aynı riff çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fullmetal Chemist -- 13 Kasım 2016; 12:42:43 >
  • Dream no more da black sabbath kokusu aldım yinede mükemmeller

• Lars bunu konserde nasıl calacagini merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Rush to be

Lars bunu konserde nasıl calacagini merak ediyorum

Ya eye of the beholder muamelesi görür, hiç çalmazlar ya da basitleştirip çalarlar diye düşünüyorum. Yoksa kalp krizi felan geçirir lars bu tempoyla.

Gerçi lars bu, napacağı belli olmaz; çıkar bir anda and justice for all'ı baştan sona bile çalabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lars istedi mi en iyi baterist lere dönüşüyor. Konser seçiyor diyebiliriz.

Video 2009 a ait. Yani ride the lightning üstünden 25 sene daha yaşlı durumda. Ama mükemmel çaldı bu konserde. Son 1-2 yıla ait yine aynı şarkıya ait muhteşem bir performansı var. İstediğinde çatur çutur çalıyor kısaca.

• Metallica - Hardwired...To Self-Destruct
  • Sonunda mix işini becerebilmişler. Taka taka taka tak tak tak iğrenç davulları yok Lars'ın. Vokaller çok güzel. Gitar riffleri çok güzel. Sololarda iş yok ruh yok. Şarkılarıda beğenmedim çok standart geldiler. Belki bikaç kere dinleyince güzelleşen şarkılardandır bilmiyorum çok boş geldi çoğu. 3. şarkı Enter Sandman benzeri. Bikaç şarkı load-reload andırıyor. Atlas rise beğendim dinlediklerimden. Slow şarkı bekledim bitane yok albümde o biraz hayal kırıklığı oldu. Ama en güzel olay 15 sene sonra mix işini becermişler rahatsız etmiyor kulakları dinlerken.
  • Bi tane kısa şarkı yazamamşlar ya 6 dakkanın altında 3 tane şarkı var biri de 5.50 saniye

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.