Şimdi Ara

Samsung Dvd Okuyucu nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iyidir hostur ama arada kapak açmada problem yaratabiliyor ama yazma okuma performansı gayet iyi
  • ustam samsung canawardır box kutu alırsan içinden siyah gümüş beyaz olmak üzere üç kapak bilme çıkıyor
  • yorumlar için teşekkürler en kısa zamanda samsung alıyorum
  • bendede samsung mevcut
    hatta samsung manyaklıgı var bende.
    hdd,monitor,writer,scanner + cep tel herşey samsung
    Ve hiç bir malındanda sikayetçi deilim.
  • Arkadaşlar g o l d bilgisayarda samsung 16x dvd okuyucu var fiyatı 32 ytl onu almayı düşünüyordum.Yorumlara göre almamda bir sakınca yok.Yarın veya öbür gün alıyorum.Almamın bir sakıncası yoktur dimi? Sonra sıkıntı olmasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VipLimE -- 16 Kasım 2006; 20:22:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: VipLimE

Arkadaşlar g o l d bilgisayarda samsung 16x dvd okuyucu var fiyatı 32 ytl onu almayı düşünüyordum.Yorumlara göre almamda bir sakınca yok.Yarın veya öbür gün alıyorum.Almamın bir sakıncası yoktur dimi? Sonra sıkıntı olmasında

aynısından 2 tane mevcut bende,daha bir tane bile bozuk yazmadı.
    ayrıca yazıştada sessiz ve zorlanmıyor.

gözün kapalı al

he bide bunlara uygun orjinal samsung kapaklar var.
    tanesi 2,5 ytl civarı bunları kasa renginde alırsan kapakları cok güzel olabilir tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playa$ -- 17 Kasım 2006; 15:53:13 >

• Malesef burda samsung dvd-r bulamadım.Ne biçim yer kayseri yaw.Ben bile bilgisayarcılardan çok şey biliyorum.Hepsi cahil.Bişey diyorum aval aval bakıyorlar. . .

Samsung yerine Liteon Dvd-R aldım.Forumda felan liteon u araştırdım.Sony le aynı yerde üretiliyormuş iyiymiş yani...

Yorumlar için herkese teşekkürler.
  • 32 lira gayet de iyimiş fiyatı liteon da iyidir zaten hayırlı olsun. umarım o da samsungdan pahalı değildir
  • quote:

Orjinalden alıntı: VipLimE

Malesef burda samsung dvd-r bulamadım.Ne biçim yer kayseri yaw.Ben bile bilgisayarcılardan çok şey biliyorum.Hepsi cahil.Bişey diyorum aval aval bakıyorlar. . .

Samsung yerine Liteon Dvd-R aldım.Forumda felan liteon u araştırdım.Sony le aynı yerde üretiliyormuş iyiymiş yani...

Yorumlar için herkese teşekkürler.

iyi yapmışsın samsung okumada biraz problemlidir.
  • bence de mükemmeldir
  • ben de samsung dvd writer var ve çok menunum dvd yazma konsunda da gayet üstün
  • Samsung iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.