Şimdi Ara

Xiaomi Piston 3 Reddot (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
13
Favori
26.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi siteden alırsam orijinali almış olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Hangi siteden alırsam orijinali almış olurum.

Bana gelen ikisi de orijinaldi. İlk aldığım geekbuying, ikinci aldığım banggood. Önemli olan arkadaşların dediği gibi takipli almak.
  • http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Piston-3-Reddot-Design-Headphones-For-Smartphone-p-971961.html

bu orjinaldir değil mi? Sıkıntı çıkmaz herhalde . Daha önce aliexpress kullanmıştım ama burdan ilk defa bir şey alacağım. xmas06 koduyla 11.83$ = 34 TL ye denk geliyor.

düzeltme : Bu takip olayı nedir? Takipsiz alsak nolur ? 1.30$ takip parası var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi concortt -- 7 Aralık 2015; 14:22:58 >
  • Şimdi aldım piston 3 ü mü, mx270 den sonra çağ atladım diyebilirim :)

bangood dan aldım.
  • concortt kullanıcısına yanıt
    Son iki sayfadaki yazışmalarımı ve gelen cevapları takip edin. Sorun çıkmayacaktır Allah'ın izniyle, benim gibi alırsanız.
  • Arkadaşlar bangooddan takip numarası almadan powerbank sipariş ettim 37 gün oldu sanırım adresi yanlış girdiler hala bana ulaşmadı, acaba sonradan takip numarası isteyebilirmiyim yada ne yapacağımı bilen varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hezarfenahmetçelebi kullanıcısına yanıt
    Takip numarası kargo paketinin üzerine işleniyor. Gittiği yerlerde kayıt altına alınıp, izlenebiliyor. sonradan takip no verselerde sizin paket yola çıktıktan sonra bir anlamı kalmıyor. bence biraz daha bekleyin, benim en uzun süreli kargom takipsiz olarak 65 günde gelmişti. paypal ile ödeme yaptıysanız, para iadesi talep etmek için daha zamanınız var. biraz daha bekleyip öyle para iadesi isteyin bence.
  • takip kodu aldım bu takip kodunu nasıl kullanıcam
  • buyincoins orjinal ürün mü satıyor 5 küsür dolara aldım piston 3 ü
  • aydek34 A kullanıcısına yanıt
    iade yapamam direk karttan geçtim, bekleyelim napalım ozaman,inşallah gelir :/
  • 26kasımda banggood dan sipariş verdiğim piston 3 bugun itibariyle geldi...ilk izlenimlerim harika bi kulaklık şiddetle tavsiye ederim baştan sona kalite belli ediyo kendini zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

buyincoins orjinal ürün mü satıyor 5 küsür dolara aldım piston 3 ü

Sanmıyorum o kadar da ucuz olacağını orjinal in kardeşim...gelince içindeki kare kodundan sorgulama yapabilirsin orjinalliğini

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Takip numaranı ptt kargo takip ten sorgulayabilirsin oraya geliyo yurtdışı gönderiler

• emredioksit kullanıcısına yanıt
    Kare kod doğrulama nasıl yapılıyor? Aradım bulamadım. Bir program yükledim miu verification diye fakat açınca güncelle diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

buyincoins orjinal ürün mü satıyor 5 küsür dolara aldım piston 3 ü

Geçmiş olsun hocam, siteye baktım fotolar Xiaomi ama açıklamada Xiaomi olduğu hakkında hiçbir şey dememiş. Sonuç olarak çakma ürün, 3 gün sonra bozulur, keşke almadan önce sorsaydınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

ben de bir kaç tane getiriyorum kendim için. İsteyen olursa kargo karşıdan / istanbul elden teslim 50 liraya satabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersagun -- 17 Aralık 2015; 13:35:00 >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    şahıs satmadığı için site sattığı için orjinaldir diye düşündük tabiki fiyat çok ucuz bir gelsin bakalım en kötüsü diğer çin kulaklıklarım arasına eklenir :)
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    merhaba heavyrocker ben de xiaomi kulaklık alacağım; fakat geekbuying mi banggood mu? ikileminde kaldım. hangi sipariş daha hızlı ulaştı size?
  • Banggodd sitesinden daha hızlı geldi.
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, orayı değerlendireyim ben o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.