Şimdi Ara

1900gt,1950pro sapphire ve tul arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dx 10 felan bekleyemeyiceğim.Sipariş vermek üzereyim ya gigatekten tul 1950 ya markomdan 1900gt yada hepsiburadadan 1950pro(saphire) spiarişi vereceğim lütfen yardımcı oluş.Test sonuçlarına baktımı gt ve pro arasında çok fark yok ama pro oc ile nasıl olur bilinmez.Ayrıca tul çok sorun yaparmı oda kafa karıştırıyor.Tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca uygun fiyatlı site tavsiyesi olan olursa onuda beklerim.

Teşekkürler...

• Bir allah kulumu cevap vermedi saolun arkadaşlar.Neyse pro alacağız sanırım....
  • Sapphire x1950pro alın soğutması daha iyi tul gibi sıcaklığı anakart üzerine üflemiyor ve Sapphire ekran kartlarının overclock potansiyelleri daha yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 15 Kasım 2006; 0:43:10 >
  • çok teşekkür ediyorum beyaz büyü hepsi burada bakıyorum artık napalım...
  • hepsi burada piyasadaki firmalardan daha yüksek fiyatlara satış yapmaktadır alırken piyasayı iyice araştırın 10ytl fazla verseniz üzülürüm o paraya o yüzden dikkat edin.
  • markomda buldum 456 ytl alayımmı dersiniz?
  • fiyat güzel
    http://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=14&Pid=FpC9ny_UjZ4VKy4kDyKs1g

sapphire i kaçırmayın derim adetli geldiği söyleniyor çok fazla değil yani.
  • eyvallah hocam
  • selam 1 haftalık tul x1950 pro sahibiyim...Çok başarılı bir kart...Sapphire/TUL çok farkedeceğini zannetmiyorum ama x1950 pro almalısın...Benim TUL ile dün akşam company of heroes'da bütün ayarları maksimuma getirdim 1600x1200'de alet bana mısın demedi...Soğutması da çok başarılı ve bu sayede zaten sesi bile çıkmıyor..
  • PowerColor GameFX x1950 Pro 256 MB vivo nun iyi o/c olduğunu duymuştum Sapphire in bilmiyorum onuda senden öğrenelim powercolor da 600@700 Sapphire nin değerlerini biliyormusunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Marauder1905

selam 1 haftalık tul x1950 pro sahibiyim...Çok başarılı bir kart...Sapphire/TUL çok farkedeceğini zannetmiyorum ama x1950 pro almalısın...Benim TUL ile dün akşam company of heroes'da bütün ayarları maksimuma getirdim 1600x1200'de alet bana mısın demedi...Soğutması da çok başarılı ve bu sayede zaten sesi bile çıkmıyor..

Ortalama aldığınız fps oranı nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Orjinalden alıntı: Marauder1905

selam 1 haftalık tul x1950 pro sahibiyim...Çok başarılı bir kart...Sapphire/TUL çok farkedeceğini zannetmiyorum ama x1950 pro almalısın...Benim TUL ile dün akşam company of heroes'da bütün ayarları maksimuma getirdim 1600x1200'de alet bana mısın demedi...Soğutması da çok başarılı ve bu sayede zaten sesi bile çıkmıyor..

Ortalama aldığınız fps oranı nedir?

1600x1200'de ayarların HEPSİ maksimumda iken oyun sırasında 50-60 fps alıyorum...Hiç o/c yapılmadan imzamdaki sistem ile
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turgut

PowerColor GameFX x1950 Pro 256 MB vivo nun iyi o/c olduğunu duymuştum Sapphire in bilmiyorum onuda senden öğrenelim powercolor da 600@700 Sapphire nin değerlerini biliyormusunuz?

iyi o/c olduğunu nereden öğrendiniz?
    ben kartı tam olarak tanıyıp destekleyen bir o/c programı bulamadımda bir türlü..
  • ben izmirde 1950 pro bulamadığım için (azıcık sabırsızım) gidip uygun fiyata EGESİS te stokta olanlardan
    asus 7950GT ile sapphire 1900GT arasında fiyat perf farkı nedeniyle 1900GT aldım akşam driver vs hazırlığım olmadığı için çok deneyemedim
    ama titan quest ve nfs most wanted ayarları high yaptım 1280*1024 aa af full açtım cillop gibi görüntü ve akıcılık yakaladım
    tek sorunum alet masaüstünde 55 oyunda 71 derece oluyor bu havada
    soğutmasıda 1950xtx gibi kırmızı kaplı devasa bakır soğutucu
    gerekli prog bulu denemeleri yaptıkça daha detaylı yazarım
    soğutma için fikri olanları bekliyorum
  • En ucuz fiyat suan markomda.Havale ile hatta 430 ytl.
    Kartı aldıgın zaman testleri burada belirtirsen sevinirim dostum
  • ben aldım orda yazarken atlamışım
    dün çok berbat bir windowsta test yaptım
    default haliye işlemci OC lu 2006 dan 3900 küsür aldı
  • ayrıca 12@16 mod için böyle bir link var
    http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=13191&page=28
    bu 28 ci sayfa isteyen baştan okur :)
    ing yetersiz ama anlmaya çalışıyorum
    yeterli olan biri buradan gerekli bilgileri çıkarırsa sevinirim
  • Kusura bakma ama o link bi işe yaramaz arkadaşım koskoca TPU'da bile en fazla 3-4 kişi unlock edebildi x1900gt'sini, ben uzun zamandır takipteyim. x1950pro destekleyen üstte arkadaşında belirttiği gibi bi overclock programı yok kimden veya nerden duyduysa diğer arkadaş büyük ihtimalle söylenti falandır. x1950pro GT ile hemen hemen aynı özelliklere sahip çoğu sitede de karşılaştırması var. Fiyatlarıda hemen hemen aynı. Bence x1900GT daha ucuz ise alınabilir sonuçta ikiside R580 serisi kart ve aralarında %2-3 olmayacak performans farkları var.
  • Arkadaşlar, X1950 Pro mükemmel bir kart gibi gözüküyor. Ancak aklım hala X1900XT'de, o da gerçekten çok çok iyi bir kart. Aradaki 40$ farka değer mi?

X1900XT, X1950 Pro karşılaştırması nerede bulabilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Arkadaşlar, X1950 Pro mükemmel bir kart gibi gözüküyor. Ancak aklım hala X1900XT'de, o da gerçekten çok çok iyi bir kart. Aradaki 40$ farka değer mi?

X1900XT, X1950 Pro karşılaştırması nerede bulabilirim?

Aynen bende arıyorum sabaha siparişi geçiyorum yoksa şuan için aklıma 1950 pro yattı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.