Şimdi Ara

ralli arabaları hala üretiliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ralli oyunlarının arabalarının vazgeçilmezi bir Subaru vardı. Lacivert renkli hoş bir araç. Üretimi devam ediyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu mu
     ralli arabaları hala üretiliyor mu?
  • ApRaNaX. kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam doğru araba

• Impereza imiş ismi

• subaru nun en üst düzey aracı wrx sti dir.
    resimlerdeki en son modelidir.
     ralli arabaları hala üretiliyor mu? ralli arabaları hala üretiliyor mu? ralli arabaları hala üretiliyor mu?
  • wrx sti bir zamanlar bir çok kişinin ortak hayali idi sanırsam :) Çocukluğumda bir Ferrari-McLaren fanatikleri bir de STI-EVO fanatikleri vardı :)

Ralli aracı demeyelim, spor araç diyelim. Rallide kullanılan araçlar bayide satılan araçlarla aynı değil takdir edersiniz ki bir takım farklılıklar mevcut.

STI hala üretiliyor ama ülkemiz vergi sistemi sayesinde artık alınmaz kategorisine girdiler. Malum 2.5 motor ile yüzde yüz küsür ötv'ye tabi olup 200+ fiyatlara satılır hale geldiler.
  • BenGiDeR B kullanıcısına yanıt
    Evet ben hayrandım özellikle o mavi renk ve yıldızlı desen efsane bence :D

• Arabalara her erkek gibi düşkünüm bu arabaya bayılıyorum ama anca hayallerde olacak galiba:( resmen gördüğüm an hani akışkan çikolata yersin resmen caramio yerken aldığım kalbime çarpıntı yapan lezzet gibi.Ah ulan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 31 Mayıs 2015; 0:49:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.