Şimdi Ara

Yeni pc - psu yeterli mi ?(Profesyonel yardım bekleniyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resimlerdeki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Güç kaynağı yeterlimi sizce? 80 plus almalımıyım? En fazla 160 tl verebilirim güç kaynağına.yardımlarınızı bekliyorum.
     Yeni pc - psu yeterli mi ?(Profesyonel yardım bekleniyor) Yeni pc - psu yeterli mi ?(Profesyonel yardım bekleniyor) Yeni pc - psu yeterli mi ?(Profesyonel yardım bekleniyor)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Abidinkaya

Resimlerdeki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Güç kaynağı yeterlimi sizce? 80 plus almalımıyım? En fazla 160 tl verebilirim güç kaynağına.yardımlarınızı bekliyorum.
     Yeni pc - psu yeterli mi ?(Profesyonel yardım bekleniyor) Yeni pc - psu yeterli mi ?(Profesyonel yardım bekleniyor) Yeni pc - psu yeterli mi ?(Profesyonel yardım bekleniyor)

overclock yapmicaksan k serisi işlemciye gerek yok onun yerine daha iyi bir anakart veya güç kaynağı alınabilir.
    http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-builder-vs-serisi-80plus-550w-guc-kaynagi.html bu psuyu almaya çalış biraz daha arttır bütçeyi fakat overclock yapıcaksan biraz daha yüksek güç veren psu şart

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.