Şimdi Ara

★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
3
Favori
11.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben simdilik azimliyim, normal takilicam.. fakat cok az kisiyiz.. :D
  • sezon 3 tam gaz gidiyor bakalım,
    seti tamamlayabilirsem (tek parça kaldı kalkan planı, cıkmıyor yahu) simdilik t6 rift ugrasıyorum

bu arada en az 50 bounty tamamlamısımdır rorg cıkmıyor mu bana mı öyle geldi
  • dün akşamki bounty de 2 tane ring üst üste cıktı bu seferde

.. patch gelecek sanırım onunla beraber umarım nerf olayları olmaz, bounty maplerinde fazlasıyla bug var cogu bounty bitirilemiyor

su buildin kalkanını bulabilsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyDNA

dün akşamki bounty de 2 tane ring üst üste cıktı bu seferde

.. patch gelecek sanırım onunla beraber umarım nerf olayları olmaz, bounty maplerinde fazlasıyla bug var cogu bounty bitirilemiyor

su buildin kalkanını bulabilsem

Oyunun şuan ki sürümünde Glitchler mevcut eğer yeni bir yama gelecekse bunları düzeltmek adınadır. Herhangi bir karaktere nerf geneleceğini zannetmiyorum.( Zaten sezon 3 ü bu Glitchler ile bitirdiler umarım karakterlere nerf getirip iyice sezondan soğutmazlar insanları.)
  • Bu ara çok oynamiyorum ama oynadigim zaman hep açık hocam partim.sezon takiliyorum.klandanda eski klandanda arkadaşlar giriyor oynuyoruz.sayı azlığından açık oyun biraz zor denk geliyor orası doğru. Aksiyona odaklanıp clan chat ide farketmedigimde oluyor.online durumu busy yapmamakta genel için bir öneri olsun.
  • Ben hep eğleniyorum clanda eski clandayken tek başıma oynardım.
    Küçük gruplaşmalar yok online oldukları sürece herkes party yapıyor bence. Kimi açık görürsen dal içeri hocam çekinme
    Dün gece sıkılınca murat abi ecnebileri riftin ortasında attı partyden
    Olay şöyle cereyan etti;
    - İşin iyi tarafı kimse atamaz bizi partyden
    - 2 kişiler abi onay verirlerse atılıyoruz 3 kişiye soruluyor onay, çoğunluk ne derse.
    - Öyle mi oluyor, haa o zaman biz atıyoruz istediğimizi onayla bakayım.
  • Bende bu oyunu serinin başından beri oynayanlardanım lakin aranızda konuştuğunuz kısaltmaları google' da arattığım oluyor. İlk defa sezon karakteri açtım işten geldiğimde biraz dalıyorum ancak 1-2 milyon dmg li demon hunterlar var insan özenmiyor değil...
  • Daha doğru dürüst silah bile düşürmedim, 2milyar vurduğumun kanıtını çektim ps ile sharpen yaptım yanına, yazı yok olmadan yakalamayı başardım
    Bakalım hasan abiyle mage takımı olarak ilerlemeye devam ediyoruz
    4 Saniye arayla element hasarı veren yüzük sayesinde arkadaşlar, fire denk gelince milyarı buluyor.
     ★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★ ★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★
    Bu da diğer vurdukları;
     ★★★ 30+ Diablo Oyuncuları clanı OLDBOYS ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 18 Nisan 2015; 22:37:16 >

• hots beta key isteyen varsa atabilirim,
  • İyi vurmuşsun Vahap :) Şu anda wizard olarak biraz kırılgan takılıyoruz ama oyun tarzına alışıp eşyaları da adam edince güzel olacak gibi.
    @WaapS
  • 1 haftadır giremedim, dün akşam girdim herkes sezoncu olmuş ya
  • bu sezon leg açısından acayip kısır geçiyor benim için.eskiden çok düşerdi çöp düşerdi kızardık,az düşüp çöp düşünce

hiç çekilmiyor.bir ara bırakasım geldi sezonu ama adamlar hırs yaptırdılar bırakamıyorum

bliz yakında wiz e bir nerf atar.elinin ayarı yok çünkü adamların.nerf gelene kadar vur molteni vur molteni
  • :) kanka bi sen kaldın sezon dışı sanırım
    sabredebilirsen 2 gün sürüyor zaten üst baş dizmek, artık bizde yardım edersek durum dahada kısalır istedigin zaman gel daha cok var yalnız kalma

yeni barbar a üst baş dizemeyince crusader la bs toplayıp barbarda kullanıyorum bu daha iyi geldi bana simdilik, bu sevdada public te cok takıldık haklısınız 3-5 diyip gearı varmı yokmu demeden beraber oynamak lazım sohbet ederek daha bi güzel oluyor, gavurlardan drop istemek dokanıyor biraz, bi bakıyorum elite odaklı koşturmaca oluyor kızıyorum kill vermiyorum peşimde gold toplatıyorum sonra kapatıp cıkıyorum nihahaha

vahapla sevmedigimiz yan bakan conileri attık o gün partiden:D bi ara 2 arkadaş olup intikam almaya geldiler sandım aynı clandan mı neydi bi heyecan bastı kolları sıvamıştım vahap tuttu meğersem rift guardiyanmış

stabil damage ım 700m 1200m arasında, shield bash ama cok ıskalıyor çözmüş değilim, bazen elite grubu teke giderken bazen mana bitmesine rağmen ölen yok

akşam takılalım gem yükseltcem 0-30.. havada karada petlass

syg
    bin selam

• kanka sende geriden geliyorsun ne iş ya, hiç oynamayan su an 300 paragonda
    hadi move move move

akşama parti var toplanalım
  • I'll be back !!!

Kismetse yarin Galatasaray lider olduktan sonra...
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Ahah iyiymis aynen.
  • Ayıbettin hacı abi grifte başladık zaten :)
    Tabi şimdilik 35+ zorluyor ama yakında o da olur.
  • bi kilitleyemedin gittti şunlara:)

hadi bol şans kanka
  • ağlamak yo oo oo ok
    gül-mek-var
  • Kusura bakmayın yeniyim ama bişey sorucam ROS olmadan bu grif dediğiniz şeyleri yapamiyomuyuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klamaxim -- 7 Mayıs 2015; 14:51:17 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.