Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.501
Cevap
772
Favori
1.803.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu 1-2 sayfa once detayli yazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 38mm eski nesile 900 lira çok bence ama siz bilirsiniz.
  • Dreandes kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 15:15:54 >
  • Ben amerikadan series 1 aldım 930 gibi birşey tuttu sanırsam.

• dwain D kullanıcısına yanıt
    Hafif diye aliminyum siyah modeli alacaktım. Çelik siyah olan modelin boyası aynen iphone 7 jet black boyası gibi görünüyor ve kolayca çizilebilir gibi duruyor. Fakat çelik olan ve boyasız olan kahverengi kayışlı model ciddi ciddi düşündürüyor beni. Çünkü daha ciddi duruyor ve istenirse spor kayışlarlada kullanılabilir.

Burada göründüğü gibi çerçeve gri renk değil tamamen ayna gibi. Bence yerinde incele bu modeli.
    http://www.apple.com/tr/shop/buy-watch/apple-watch/g%C3%BCm%C3%BC%C5%9F-paslanmaz-%C3%A7elik-klasik-kahve-klasik-tokal%C4%B1-kay%C4%B1%C5%9F?preSelect=false&product=MNPV2TU/A&step=detail#

• quote:

Orijinalden alıntı: simetrik

Hafif diye aliminyum siyah modeli alacaktım. Çelik siyah olan modelin boyası aynen iphone 7 jet black boyası gibi görünüyor ve kolayca çizilebilir gibi duruyor. Fakat çelik olan ve boyasız olan kahverengi kayışlı model ciddi ciddi düşündürüyor beni. Çünkü daha ciddi duruyor ve istenirse spor kayışlarlada kullanılabilir.

Burada göründüğü gibi çerçeve gri renk değil tamamen ayna gibi. Bence yerinde incele bu modeli.
    http://www.apple.com/tr/shop/buy-watch/apple-watch/g%C3%BCm%C3%BC%C5%9F-paslanmaz-%C3%A7elik-klasik-kahve-klasik-tokal%C4%B1-kay%C4%B1%C5%9F?preSelect=false&product=MNPV2TU/A&step=detail#

Bugün bu modeli inceledim ve çok beğendim. Az önce de siparişi verdim. 1 ay sonra elimde olacak bakalım...

• kernell kullanıcısına yanıt
    cevabınınızı okudum teşekkür ederim.

anladığımı kadarı ile antrenman yapılmadığı sürece dahli GPS i kapalı konumda tutabiliyoruz telefondan bağımsızda olsa.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Dogru

• Arkadaşlar, Apple Watch'um geldi ve antrenmanlarıma Watch ile devam ediyorum. Yalnız böyle giderse saati iade etmek durumunda kalacağım. Sorun şu:

Run Tastic uygulamasını kullanıyorum ve kalp atış hızını düzenli olarak ölçmüyor. Aktivite esnasında kalp atış hızım 150-170 arasında olmasına rağmen uzun süre atış hızı görüntülenmiyor. Bazen de dakikalarca 110-120 arasında gösteriyor. Oysa nabzımın 160 üzerinde olduğundan eminim.

Bu cihazda kalp atış hızı ölçüm sıklığı vb. ayarı yok mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,

N11 11.11 kampanyasından apple watch nike+ 42mm modelini aldım. Ürünü açmadan satsam mı kullansam mı karar veremedim. Spor dışında kullanışlı özellikleri nelerdir kısaca bilgi verirseniz sevinirim.

• basyigit B kullanıcısına yanıt
    kendi antreman programlarinda duzenli olcum yapiyor. antremani actigin zaman saniye saniye olcum yapiyor. Hatta normal kullanimda 5 dk ila 10 dk. bir kalp hizini olcuyor. Ben RECORD adli 3. parti programi kullaniyorum futbol, tennis vs vs. oynarken o programi aciyorum o da saniyelik olcum yapiyor hatta minumum ve maksimum degerleri dahil gosteriyor. Eger kendi antreman programinda ve RECORD uygulamasinda da yapiyorsa saatte sikinti var. Ama sadece Run Tatic te bu durum varsa o zaman uygulama sorunlu.
    NORMAL ZAMANDA
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    ANTRENMAN ZAMANINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kernell -- 13 Kasım 2016; 13:37:52 >

• Arkadaşlar bu 42 mm series 2 almak istiyorum. Eyalet vergisi ile amerikada 1406 lira yapıyor. Apple tr sitesinde havale ile 1436 lira. Bir yanlışım yok değil mi dolar kuru yüzünden arada hiç fark kalmamış neredeyse

• canboca kullanıcısına yanıt
    Evet dogru.alacaksan bir an once al. Yakinda dvz kuru yuzunden zamlanacaktir.

• kernell kullanıcısına yanıt
    Hocam yanıtınız için teşekkürler, peki apple store'dan hemen alabiliyor muyum yoksa internetten 2-3 hafta beklemek mi gerekiyor? Stok durumu hakkında bilginiz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bikaç zamandur kullanmadığım apple watchumu tekrar eşlwsim ve ayarladım ancak 1 saat geri durumda telefonum ise normal saatte basıl düzeltebilirm acaba?

• Arkadaşlar ben de haftasonu Serie 1 gold aliminum kasa kakao silikon kayışlı apple watch'umu aldım.

Aslında serie 2 düşünüyordum ama aktivite özelliklerini kullanmayacağım ve havuza da saatle girme ihtiyacı hissetmeyeceğim için fazla para vermek istemedim aldım geçtim.
    Genel olarak hoşuma gitti, ön yargılı olduğumu anladım görüntü konusunda, oyuncak gibi görünmüyor baya hoşuma gitti.
    Kısa görüşmelerde saatle konuşmak da baya pratik.
    Ekranı da beğendim, dokunmatiği iyi, akıcı.
    Daha önce Samsung Gear S2 kullanıyordum ondaki arayüz zenginliği yok ama bunun ekranı daha profesyonel geldi bana his olarak. Teknik olarak ekranda hangisi üstün bilmiyorum ama şu an için memnunum.

Şimdi yan sanayi milano loop metal kayış alıp denemek istiyorum. Kayış sökmek takmak zahmetli değilse (hiç denemedim henüz) metal, kumaş, deri farklı renk silikon kayışlar alıp kıyafete göre kombinlemeyi düşünüyorum.
    Mekanik 8-9 tane fena sayılmayacak kol saatim var şu an onlar uzun süre için çekmeceye kaldırıldı bile :)

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 15:15:27 >
  • farkli renklerdeki kordonlari nerden satin albiliriz , varmi onerisi olan?

• Kutunun yan tarafında yazar tüm detayları.

@adler1
    Açıkcası ben orijinal kayışları gereksiz pahalı buluyorum.Benzer modelleri Aliexpress'ten bakabilirsiniz derim.Ben 2 Tane aldım geçen hafta gelmesini bekliyorum.Mavi Leather Loop ve Siyah Milanese Loop aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 15 Kasım 2016; 20:04:07 >
  • Arkadaslar saatin altinda yazan bilgiler sanki sivri birsey ile oymuscasina dökülüyor. Sizde böyle bisey var mi? Ayrica bunu garantiye versek iphone gibi sifiri ile degistirme oluyor mu yada tamir edilip mi donulur mu?

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.