Şimdi Ara

ANTHEM CLUB...[KULLANICILAR KULÜBÜ],,[DESTEK],,[ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.577
Cevap
24
Favori
54.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yenisi yakındır çıkması bunlar onun telaşı
    Atmos gibi dts x gibi bizi kandıracak bir çok dümen çeviriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Abi dedigim ve ayırdığım 2100 USD duruyor bu avr bu fiyata düşmesede USD o fiyata cikti sayılır da ben simdi atmos a sardım bakalım ne olcak

Yakışırrr!
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Çoğumuzun evleri malum Atmos işin biraz fantazasizi gibi atmos için büyük geniş oda ortamı gerekmiyormu malum
    Sağdan soldan ön arka tavandan vs. Vs.

Artık 2-3 bin TL'lik minicik Compact sistemlerde bile 4K, 3D, Dolby Atmos, Dts X'in dahil edilmeye başlandığı şu günlerde 2. el AVR dışında yeni cihazlarda bunların aranması gayet doğal.
  • Arkadaşlar yanlış bir anlaşılma olmuş.Genel olarak Anthem fiyatı o çizgiye inmemişti.O fiyat sadece 1 adet 710 içindi ve bugün arkadaşa almak için aradık,satılmış malesef,hepimize geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affan

Arkadaşlar yanlış bir anlaşılma olmuş.Genel olarak Anthem fiyatı o çizgiye inmemişti.O fiyat sadece 1 adet 710 içindi ve bugün arkadaşa almak için aradık,satılmış malesef,hepimize geçmiş olsun

Arkadaşına selam söyle. O da bunu alsın o zaman.

http://usa.yamaha.com/products/audio-visual/aventage/rx-a3050_black_u/
  • teknika kullanıcısına yanıt
    Tufan alemsin
    Yıllarca millet senin külüstür AVR'ye HD ses formatlarını bile desteklemiyor değiştir artık şunu dediğinde ''SES KALİTESİ ÖNEMLİ , İÇİNDEKİ KOMPONENTLERİ ÖNEMLİ vb.'' diye cevap veriyordun. Şimdi elle tutulur bir medyası bile daha ortalıkta olmayan DTS-X ATMOS yok diye cihazları aşağılıyorsun.
    İntikam mı alıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Tufan alemsin
    Yıllarca millet senin külüstür AVR'ye HD ses formatlarını bile desteklemiyor değiştir artık şunu dediğinde ''SES KALİTESİ ÖNEMLİ , İÇİNDEKİ KOMPONENTLERİ ÖNEMLİ vb.'' diye cevap veriyordun. Şimdi elle tutulur bir medyası bile daha ortalıkta olmayan DTS-X ATMOS yok diye cihazları aşağılıyorsun.
    İntikam mı alıyorsun

HI-DEF-MAN. Bunu sen söyleme bari. Yahu Pioneer VSA-ax10ais ve Denon'un AVC-A1XVA'sı ile Pioneer Lx90 SUSANO tüm AVR tanımının en üst düzey, gerçek High-End ürünleri. Sesi geçtik, ortada komponent ve özellik bile gören varsa bana bildirsin. Üstelik bak düşün ki, Yamaha'yı sevmeyen biri olmama rağmen, yiğidi de öldürecen, hakkını yemiyecen. Adamlar yapmış ve ne varsa ağzına kadar da doldurmuş aleti. Üstelik aynı para. Al 6-7 sene direkt kullan.
    Sen Anthem 'e karşı Yamaha'ya kefilsin yani bunun daha iyi çalacağına zaten teknik özellikler senin için o kadar önemli değildir.
  • Bunu denemek lazım ne dersin altug abi 5030 onkyo ya gore

• quote:

Sen Anthem 'e karşı Yamaha'ya kefilsin yani bunun daha iyi çalacağına zaten teknik özellikler senin için o kadar önemli değildir.

İkisi arasında en az 5 yıl artı farkla daha uzun kullanım imkanı olduğuna eminim.

TRT'nin bile bir çok kanalın ard arda 4k 60 Hz yayın kanalını açtığı, yeni çıkan filmlerin 4k ve DTS x ve Dolby Atmos özelliklerinin sunulmaya başladığı, Bir çok yeni kolonda ve hatta eski kolonlara da aparat şeklinde Atmos eki çıkardığı şu günlerde yeni AVR alacakların bu özelliklere sahip AVR'ler aldıklarında, en az 3-5 sene kafalarının Upgrade konusunda rahat olacağına evet hem fikirim.
    Teknik özellikler önemli yaniŞansa ses kalitesi de iyiyse ballı lokma tatlısı
  • quote:

Teknik özellikler önemli yaniŞansa ses kalitesi de iyiyse ballı lokma tatlısı

E ben de onu söylüyorum zaten. Baksana şu teknik tabloya.

http://europe.yamaha.com/en/products/audio-visual/av-receivers-amps/aventage-series/rx-a3050_g/?mode=model
  • 1 tane urunmus Peh sanki Sırada insanlar Avrupa ike aynı fiyata tr de satılmadıkca yasasın ikinci el

• hele bir de şu Vestel Vergisi gelirse
    ikinci el pazarına nur yağar nur
  • Zaten 1 sene içinde Dolby Atmos, Dts-X, 4k bir yayılsın. O zaman 710'un ikinci elini 3500-4000'e rahatlıkla alırsınız.
  • ben DTS-X olmayan amfi almam bu saatten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

ben DTS-X olmayan amfi almam bu saatten sonra

Ben de onu anlatmaya çalışıyorum zaten. Bu devirde özellikle de 5.000.- Tl üstü sıfır AVR'de DTS-X ve Atmos, 4k, mhl, Hdcp, Wi-fi, Bluetooth, 32 Bit Dac vb. yoksa lafı bile edilmez.
  • Bu arada saçlar yakışmış Atilla.
  • joven kullanıcısına yanıt
    Atmos destekli avr'niz olmadığı zaman o format olan medyalardan ses alamıyorsunuz. Yani illa odanızın geniş olup atmos kurulumu yapmanıza gerek yok. :)
    Edindiğim bir kaç film atmos destekliydi maalesef avr'im atmos desteklemediği için dolby digital olarak izleyebildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

quote:

Benim için önemli olan ses kalitesi diğer Özellikler + bir getirisidir zaten Anthem'de şimdileri kaynak
    olarak her özellik mevcut ha ilerisi için derler ise üç beş sene sonrası için benim için gene çok fazla
    birşey ifade etmiyor malum atmos vs. İçin odam uygun değil

Atmos için metrekare sınırlaması yok! Önce bunu anlamalı. Ayrıca her yere kolon koymaya da gerek yok! Atmos, Dts-X ve 4k artık kaçınılmaz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.