Şimdi Ara

[Satılık] Statrak Bayonet Ultraviolet (M.W)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni seri chroma bıçaklarından. Sayılı miktarda mevcut lounge'da.

Bıçağı inventory'mden inceleyebilirsiniz.https://steamcommunity.com/id/aiko1905/

İstediğim Fiyat 875 TL

Enpara ve garanti hesabıma eft/havale yöntemiyle ödeme kabul ediyorum. sadece cs:go itemları ile gerçek değerinde takas düşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aiko -- 13 Mart 2015; 15:40:13 >

• up
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchloweKilled

Plastik bıçak gibi one Onu burada alan olmaz.

forumda kimin neyi alip almiycagina sizmi karar veriyorsunuz ? her konuyu baltalamayi birakin artik aliciysaniz yazin degilseniz koseye cekilin

Hayirli satislar csgolounge de ilan acin orada daha hizli gidebilir
  • Geçen hafta beni redditten ekleyip bayonet vanillayı 60 keye alacağım deyip yarım saat bekletip bişey demeden silen baykuş fotolu arkadaş forumda takılıyomuş demekki
  • eğer benden bahsediyorsan hatırlamıyorum böyle birşey. cevap vermemiş, verememiş olabilirim fakat vanilla bayonet ile ilgilenmedim hiç uzun süredir.
  • Kardeşim startrack mw 250dolara satıldı steamde az şuan yok pazarda ama pazarla iligili verilerin olduğu sitelerden bakabilirsin 2. Olarak bıçak mwden çok bs gibi duruyor eğer mw ise çok sanssizsin
    Son olarakta bir profil linkin vb bişey paylaşsan en azından satış yapabilirsin ultravioleti kimse almıyor genel olarak cs pazarinsa nedenini bilmiyorum sen bu durumda iyice düşünüyorsun ihtimalini.
  • up
  • resimler gözükmüyor.
  • Plastik bıçak gibi one Onu burada alan olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MechTa

quote:

Orijinalden alıntı: ArchloweKilled

Plastik bıçak gibi one Onu burada alan olmaz.

forumda kimin neyi alip almiycagina sizmi karar veriyorsunuz ? her konuyu baltalamayi birakin artik aliciysaniz yazin degilseniz koseye cekilin

Hayirli satislar csgolounge de ilan acin orada daha hizli gidebilir

Sanane kardeş ben kendi görüşümü yazdım seni ne ilgilendirir? Başka hangi konuyu baltalamışım göstersene bende göreyim? Öyle bi amacım yok. Sadece skin çöp bende onu yazdım. Ve onu alanda olmaz çok net. Her şeye de maydonoz olma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.