Şimdi Ara

Sony çıtayı yükseltti: Xperia Z4 Tablet, Android tabletlerin en iyisi olmaya aday!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İspanya'da düzenlenen Mobil Dünya Kongesi'nin en önemli lansmanlarından birine Sony imza atarak yeni nesil tablet bilgisayar modeli Xperia Z4 Tablet2i duyurdu. Android dünyasının en iyi tableti olmaya aday diyebileceğim Xperia Z4 Tablet, gerek tasarımı gerekse de Snapdragon 810 işlemci gibi donanım özellikleriyle heyecan verici bir tablet. Detaylar videomuzda.

• tegralı cihazlardan sonra en iyisi bence.ama tablet alırsam tegralı alırım.

• Tabletlerin modası geçti. Artık millet 5.5 inçlik cihazlar kullanıyor. Bu saatten sonra windowslu tablet dışında tablet almak da zaten pek akıl karı değil.
  • Çıtadan çok çerçeveyi yükseltmiş gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

tegralı cihazlardan sonra en iyisi bence.ama tablet alırsam tegralı alırım.

Dediginiz gibi, Bu fiyata tablet alacaksam ya Windows i3 tablet (android native olarak kurulabiliyor) alirim veya yarı fiyatına F/P MiPad alirim.

• çerçeve işini abartıyorsunuz neyle tutacaksınız o kadar büyüklükteki tableti çerçeve olmasa. inceliğine rağmen bataryası iyi sayılabilecek düzeyde.. siyahı değilde beyazı fena halde yakıyor donanımda harika.

Sony çıtayı yükseltti: Xperia Z4 Tablet, Android tabletlerin en iyisi olmaya aday!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Road.Runner -- 3 Mart 2015; 22:40:38 >

• Sony çıtayı yükseltti: Xperia Z4 Tablet, Android tabletlerin en iyisi olmaya aday!
  • seste bir sorun mu var? sanki araya radyo sesi giriyor gibi

• Yan çerçeveler çok kalın yoksa üst ve alt önemli değil. Googlea samsung t807 yazın ne dediğimi anlayacaksınız.

• Aksine, bana sorarsanız ust ve alt çerçeve ince olsa, yan çerceveler kalın olsa daha mantıklı, sonucta tableti sağ- ve solundan tutuyoruz. (genel olarak uzun kenar yatay tutulduğu varsayıldıgında). Baş parmaklarımızı kullanırken zaten sag ve sol boşluk biraz lazım oluyor hatta, nitekim baş parmagı belli bir açıya kadar kullanıyorsunuz yoksa daha kenarlara yaklaştıkca tırnakla dokunmak zorunda kalabilirsiniz.
  • Niye bu kadar abartarak tanıttığınıza anlam veremedim açıkcası, el kadar telefonlar ile aynı donanımda bi tablet yapmışlar. Fiziksel açıdan yahut donanım açısından dikkat çekici bi özelliğide bulunmuyor.

• telefonda iphone u sevmesemde , tablette 1 numara apple dır.

• yeni ipad'de neredeyse 9.000 mah batarya var. Bunda ise 6.000. İpad daha mantıklı.

• Z4 sen o çerçeveleri inceltme de gör bak nasıl ezecek bu sene samsung seni

sony sever olarak sonyden z4 ü bekliyorum umarım z3 çerçevesinde gelmez.zaten sanal tuşlarla ekrandan da çalıyorlar.
  • Samsung fanları plastik S5lerini ve oradan buradan çalma tasarımlı S6larını alıp giderbilir mi?

• Telefonların ekranları büyüdüğünden birde telefonda yaptığından farklı bir şey yapılamadığından dolayı tabletler artık gereksiz olmaya başladı şahsen şuan bu yazıyı tabletten yazıyorum ama telefondanda yazsam bi sıkıntı çekmezdim veya video izlerken biraz daha küçük ekran dısında bir eksikliği hissetmezdim. 5-5,5 inclik telefonlar standart olduğundan tabletlerde artık gereksiz gibi sonuçta aynı işletim sistemini kullanıyolar büyük ekran dışında bir artıları yok dedim gibi oda hissedilmemeye basladı.

• şu aptal power butonundan kurtulamadılar gitti. dahası bu seviye tablet alacak olsam windows lu tablet alırım. bu kadar büyük ekran da adam gibi internet deneyimi almak isterim

• Yine doluşmuş "ben o paraya şunu alırım, ben o paraya tatil yaparım" tarzında troller.

Sanki sony bir yardım kuruluşu, unicef ile birlikte Afrika'da ve Türkiye'de tabletsiz kimse kalmasın kampanyasını yürütüyor.Sony nin hedef kitlesi "ordan yüz lira artırayım da akbilimi doldurayım" tipinde kullanıcılar değil, "xperia z3 üm,mac book pro'm, x9005 4k televizyonum var gidip de piranha tablet mi alayım?" tipinde, maddi kısıtlaması olmayan kullanıcılar için bu tablet, alabilene hayırlı olsun, alamayan da gider gücünün yettiğini alır, bu tablete 2500 lira verememek suç değil ama veremiyorum değil de ben bunu almam, yok çerçeve kalın, vay efendim pili düşük falan gerek yok eziklenmeye

• quote:

Orijinalden alıntı: Triluminos

Yine doluşmuş "ben o paraya şunu alırım, ben o paraya tatil yaparım" tarzında troller.

Sanki sony bir yardım kuruluşu, unicef ile birlikte Afrika'da ve Türkiye'de tabletsiz kimse kalmasın kampanyasını yürütüyor.Sony nin hedef kitlesi "ordan yüz lira artırayım da akbilimi doldurayım" tipinde kullanıcılar değil, "xperia z3 üm,mac book pro'm, x9005 4k televizyonum var gidip de piranha tablet mi alayım?" tipinde, maddi kısıtlaması olmayan kullanıcılar için bu tablet, alabilene hayırlı olsun, alamayan da gider gücünün yettiğini alır, bu tablete 2500 lira verememek suç değil ama veremiyorum değil de ben bunu almam, yok çerçeve kalın, vay efendim pili düşük falan gerek yok eziklenmeye

Elestiri yapana trol diyorlar bunuda gördük
    Hayatinda hic fiyat-performans degerlendirmesi duymadın heralde?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Samsung fanları plastik S5lerini ve oradan buradan çalma tasarımlı S6larını alıp giderbilir mi?

Samsung fanboy u degilim.
    Hatta apple cihazlarıni daha cok begeniyorum.

Ama birşey sorucam plastik olunca ne oluyor ?
    Note 3 kullanıyordum oda plastikti.Kap aldim elimden düşerse cizilmesin diye ekrana film cektirdim kullandim.
    Sony kullansamda aynısını yapacaktim yine birsey farketmicekti

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.