Şimdi Ara

Reeder A10iX Air ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucunda bu tablette karar kıldım. Kullanan, bilen birisi var mı? İnternette çok az yorum var, kararsızım paramı heba etmekten korkuyorum. Özellikleri de şu şekilde :

Genel Özellikler
    Desteklenen Video Türü: Avi Rm Rmvb Mp4 Mkv Wmv Vob Pmp Mpeg Mpg Flv 3gp
    Desteklenen Fotoğraf Türü: Jpg Bmp Png Gif vb.. Çevirme, Otomatik oynatma
    Hoparlör: Var
    3D Oyun Desteği: Var
    Desteklenen Ses Türü: Mp3 Wma Mp2 Ogg Aac M4a Flac Ape Wav
    Mikrofon: Var
    İşletim Sistemi Versiyonu: Android 4.4
    İşlemci Markası: Intel
    Ağırlık: 535 Gram
    Görüntülü Konuşma: Var (Wi-Fi İle)
    İşlemci Hızı: 1.8 Ghz
    İşlemci Tipi: Quad Core
    İşletim Sistemi: Android

Ekran Özellikleri
    Görüntü Oranı: 4:3
    Çözünürlük 2048x1536 piksel (QXGA)
    Ekran Boyutu: 9.7 "
    Ekran Teknolojisi: MultiTouch Ekran
    Ekran Türü: IPS

Bağlantı Özellikleri
    Hdmı: Yok
    3G: Yok (Harici)
    Bluetooth: 4.0 High Speed
    Gps: Yok
    Kablosuz Ağ: Var
    Kulaklık Girişi: 3.5 mm
    Şebeke Frekansı: 3G Yok
    Usb: 1x Mini Usb 2.0
    Wi-Fi: 802.11 a / b / g / n, dual-band

Hafıza Özellikleri:
    DEPOLAMA ( ROM ) 16 GB Ram 2 GB
    Hafıza Kart Desteği: Micro SD - 32 Gb' a Kadar

Kamera Özellikleri:
    Arka Kamera: 5.0 MP
    Kamera Zoom: 2X
    Ön Kamera: 2.0 MP
    Video Kayıt: 1080p @ 30fps

Ekran & Grafik:
    Grafik İşlemci: Mali 400

Sistem Özellikler:
    Boyutlar: 240x184x11mm

Diğer Özellikler:
    Garanti: 2 Yıl Marka Reeder

Güc Özellikleri
    Pil: 8000 mAH Lion Plimer

Bilginiz yoksa bile artıları, eksileri konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim. f/p değerlendirmenize de ihtiyacım var. Teşekkürler.

• up
  • Tango ile konuşurken ön kamera normal gösterirken arka kameraya geçince baş aşağı gösteriyor.
    Bence paranı heba etme.
    Hakkında hiç bir yorum yok desteği yok.
    Ürün benim değil bir tanıdık almış.
  • Bende karar kıldım bu tablete güzel bişeye benziyor. 28.02.2015 tarihinde vatan.com.tr den sipariş verdim hala bekliyorum...

Ups kargo 'Dan gelen mail de şöyle yazıyor;
    quote:

Aşağıda detayları belirtilen ********************** takip numaralı gönderi 10.03.2015 09:00-18:00 saatleri arasında tarafınıza teslim edilmesi planlanarak sevk edilmiştir.

Yani ürün bana yaklaşık olarak 12 günde gelecek keşke çinden aynı ürün olan teclast x98 air sipariş verseydim 7 gün daha geç gelir ama ucuz fiyatına gelirdi.... (sitem ediyorum o kadar da değil ne çini )
    Herneyse olan oldu artık bekliyoruz bakalım..... En azından benim aldığımda 499 tl idi. şimdi ise 549 tl olmuş
    ayrıca bu cihaza windows 8.1 de yüklenebiliyormuş
    Allah ups kargonun ve "Şubeden kargo vermeyin" diye talimat veren Vatan Bilgisayarın bin belasını versin....

• Parani heba etme diyen arkadasim hangi incelemeler sonucu bu yargiya vardin ? Kac oyun yukledinde performansini gordun tangoda kamera basasagi gosteriyormus almamak icin bunu sorun ettin dedigin de bi sorun degil yazilimla halledilebilir...urun yeni oldugu icin gerci onceki model a10ix aynisi bazi farklar disinda,,urun fiyat performans acisindan sinifinin iyilerinden hangi cihazda 2 gb ram ve bu ekran cozunurlugu var...pil desen tatmin edici...lutfen yorum yazarken isabetli yazalim...paran varsa kardesim ipad al...ama bu cihazlarida kullanmadan kotulemeyelim eksiklikleri yok mu var mesela kamera oldukca kotu 32 gb yerine en az 64 olmali ve 3 g olmali...alan arkadaslar pisman olmazsiniz hayirli olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de sadece bir görüntülü konuşma hatasından koca markayı kötülemek uygun olmaz. Thor hocam pili beni cezbediyo açıkçası. İkide bir şarj etmeyi sevmeyen birisiyim, işimi görür gibi geliyor tablet. Zaten basit şeyler halletmek, arada orta derece oyunlar oynamak için alacağım. Fiyatı gördüm 549 olmuş ancak hızlıal'da halen 499 lira.
  • Ben hizlialdan aldım tablet rağbet gördükçe fiyat yükseliyor LG pad 2 de olduğu gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.