Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bana 2 yaz hocam...
  • pulashibee kullanıcısına yanıt
    4 olduk
  • prrmium alındı isteyen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 16 Ağustos 2016; 18:11:45 >
  • Enpara kampanyası Aralıkta biteceği için kampanya dahilinde 4 aylık alabiliyorum

Aylık 1.25 TL'den 4 aylık 5 tl'ye geliyor. Enpara kampanyası uzatılırsa üyelik süreside uzatılabilir.

Grup dolmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturan53 -- 17 Ağustos 2016; 18:45:13 >
  • Arkadaşlar Aile paketinde yeri olan var mı? Yıl sonuna kadar ya da daha fazla?
  • Aile paketi için yer vardır isteyen pm atsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar grubunda yer olan varsa pm atabilir mi lütfen?

• aile için yeri olan varsa katılabilirim.
  • Aile hesabımda 4 kişilik yer var.Şuan 2 kişiyiz.Aylık olarak şuan için 7.5 TL yapıyor.Eğer 6 kişi olursada aylık 2.5 Tl olucak.Katılmak isteyen olursa hesaba ekleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazretidentist -- 23 Ağustos 2016; 22:20:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

Aile hesabımda 4 kişilik yer var.Şuan 2 kişiyiz.Aylık olarak şuan için 7.5 TL yapıyor.Eğer 6 kişi olursada aylık 2.5 Tl olucak.Katılmak isteyen olursa hesaba ekleyebilirim.

Katılabilirim.
  • Aile hesabında yeri olan arkadaşlar var ise 1 kişi katılabilirim.
  • aile hesabında yeri olan varsa talibim
  • Evet arkadaşlar bende gözümü kararttım aldım aile üyeliği gelen varsa pm ile ulaşabilir.Ödemeyi büyük ihtimal telefon tl olmadı kart ile de yapabiliriz.
  • Arkadaslar bir sorunum var.Indirilmis bir playlistim vardi bugun karistirirken birden hepsi silindi , indirilmis halinden dinleyemiyorum.Sarkilar cihaz hafizasinda duruyor hala ama bir turlu dinleyemiyorum.Bu arada uyeligim bitmedi hala devam ediyor.Nasil dinleyebilirim bu sarkilari

• Ras0 R kullanıcısına yanıt
    en fazla 3 cihazdan çevrimdışı müzik dinlebiliyor şuradan bir bakar mısınhttps://www.spotify.com/tr/account/offline-devices/
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

en fazla 3 cihazdan çevrimdışı müzik dinlebiliyor şuradan bir bakar mısınhttps://www.spotify.com/tr/account/offline-devices/

Butun cihazlardan cikis yaptim ama yine olmadi.Sarkilari cihaz hafizasindan otomatik eslestirmesi gerekmiyormu offline dinleyebilmek icin ?

• aile grubunda 2 kişi talibim var mı elinde olan

• Aile grubunda boş yerim var arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.