Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED ROGUE TÜRKÇE YAMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
12
Favori
43.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çevirisini oyunun çıkışından sadece 45 gün sonra bitirdiğimiz AC Rogue Türkçe yamasını takdim ediyorum.

Proje Yöneticisi
    Said Sürücü

Çevirmenler
    Berkay Şahinoğlu %27,8
    Erkam Ali Dönmez %27,1
    Salih Günay %16,9
    Yankı Doğan %15,2
    Onur Saatcioğlu %5,6
    Ömer Yiğit %4,4
    Irmak Kavasoğlu %2,8

Programcı
    Ahmet Çelik

-Yamayı Yönetici olarak çalıştırın.
    -Bu yama en son sürüm ile uyumludur. Lütfen kurmadan önce gerekli güncellemeleri yapın.
    -Bu yama tüm AC Rogue metinlerini %100 olarak Türkçe yapmaktadır.
    -Kurulum programı oyun klasörünüzü otomatik olarak bulacaktır, eğer bulamazsa manuel olarak da oyunu kurduğunuz klasörü gösterebilirsiniz. Genelde oyun buraya kurulur: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Assassin’s Creed Rogue\
    -Oyuna başlamadan önce ayarlardan altyazıları açmayı unutmayın.
    -Animusprojesi.com'a bağlantı verildiği sürece paylaşılabilir.

Bu yama AnimusProjesi.com Ekibi tarafından yapılmıştır.
    YAMA SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: akyolburak58

Cahilliğime verin bilmediğimden soruyorumda 1 ayda %40 ilerleme biraz az değilmi?

Az mı? Siz bunu Telltale oyunu falan sandınız galiba. Bu oyunda Dan Brown'ın Da Vinci Şifresi kitabı kadar metin var.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 28 Mart 2015; 16:49:50 >
  • Arkadaşlar, çeviri tamamen bitti. Şu anda metinde düzenlemeler yapıyorum. O işlem bitince de her zaman olduğu gibi oyunu yamayla oynayıp bitirerek test edeceğim. Daha sonra da kurulum programı hazırlanacak. Bu yüzden ilerlemeyi %95 olarak güncelledim ama çeviri tamamen bitmiş durumda.

Ve bu sefer oyunun piyasaya çıkışından sadece 45 gün sonra çeviriyi bitirerek yeni bir rekor kırdık. Ekipteki arkadaşlar çok sıkı çalıştı. Hepsine teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 26 Nisan 2015; 14:10:59 >
  • Ana senaryo testi bitti. Şimdi Animus içeriğini test edeceğim.
  • Birkaç güne güncelleme gelecek arkadaşlar. Beklemede kalın. Takım arkadaşlarım gerçekten çok sıkı çalışıyor. Ben bu projede hiç çeviri yapmasam da epey hızlı ilerledik. Dediğim gibi bu sefer çok yoğun olduğum için çeviride katkım olmadı ama çeviri bittiğinde testi ve düzenlemeyi yine ben yapacağım.

Ayrıca, şu kadarını söyleyeyim. Yeni bir rekor yolda:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 21 Nisan 2015; 0:50:01 >
  • Efsane çevirmen Said sürücü
  • Yamayı yayınladım arkadaşlar. Geçmiş olsun.
    http://animusprojesi.com/assassins-creed-rogue-turkce-yama/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 3 Mayıs 2015; 12:45:24 >
  • AC Chronicles China çevirisine de başladık:http://forum.donanimhaber.com/m_105051971/f_//tm.htm#105051971
  • %60 olarak güncelledim.
  • GTA 5'ede siz başlasaydınız keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

farcry 3 mü o

Evet oyundaki Abstergo binasında Ubisoft'un eski oyunlarına ait DVD'ler, AC kitapları, oyun posterleri, oyun kahramanlarının figürleri var. Hatta Prince of Persia Warrior Within'deki haliyle prensin figürünü bile görmek mümkün:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 3 Mayıs 2015; 19:23:55 >

• Çevirmenlerin çeviri istatistiklerini de ekledim. Hepsine çok teşekkür ediyorum.

Berkay %27,8
    Erkam %27,1
    Salih %16,9
    Yankı %15,2
    Onur %5,6
    Ömer %4,4
    Irmak %2,8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 26 Nisan 2015; 17:12:22 >
  • Arkadaşlar, haftaiçi hem okulum hem stajım var o yüzden haftaiçi teste çok vakit ayıramıyorum. Cumartesi, Pazar bitirmeye çalışacağım. Zaten ekip arkadaşlarım güzel bir çalışma çıkarmış ortaya. Oyunun ilk 2 saatini oynayıp çevirileri düzenledim. Genel olarak yaptığım şey hızlı geçtiği için okunamayan altyazıları kısaltmak oluyor. Zaten o konuda çevirmen arkadaşlarımızın yapabileceği hiçbir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 27 Nisan 2015; 23:53:14 >
  • Bugünün tatil olmasını fırsat bilerek tekrardan teste başladım arkadaşlar. Ana senaryoda iki saat daha video çektim şimdi izleyerek düzeltmeler yapıyorum.
  • İlk defa bir AC oyunu resmi olarak Türkçe geliyor! Animusprojesi.com'da Türkçe dil desteğiyle gelen (ve yine bizim çevirdiğimiz) AC Pirates hakkında küçük bir şey yazdım okuyabilirsiniz. Eski yamaların linklerine de bir güncelleme yapacağım:)
  • %25 olarak güncellendi.
  • Yüzde 40 olarak güncellendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

quote:

Orijinalden alıntı: akyolburak58

Cahilliğime verin bilmediğimden soruyorumda 1 ayda %40 ilerleme biraz az değilmi?

Az mı? Siz bunu Telltale oyunu falan sandınız galiba. Bu oyunda Dan Brown'ın Da Vinci Şifresi kitabı kadar metin var.:)

Kötü bir örnek oldu. Ben o allahın cezası kitabı bir haftada bitirdim, uykunun adını unutmuştum

%40 iyiymiş, 2 aya kadar rogue... yaz gelmeden de freedomcry yaz içindede kesin unitye bir ek paket çıkar. Said bu sene kendini assassins creed'e adayacaksın galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

%60 olarak güncelledim.

eline sağlık usta gayet hızlı ilerliyosun

bi umut belki ama senden The Witcher Wild Hunt Çevirisi bekliyorum çünkü senin ingilizce seviyen gayet üst düzey ve çevirirken oyunun metni ne anlatmak ıstıyorsa yada ona yakın çeviriyorsun.. bazı çevirilerde görüyoruz çünkü cümle A DİYOR Karşılığını A- olarak çeviriyolar.. ama bu sende yok eline sağlık tekrardan
  • inşallah çarşambaya kadar çıkar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.