Şimdi Ara

General Mobile E Tab-4 Kitkat İmaj (Root İster)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
18.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İLK ÖNCE BU SAYFAYI AÇIP RECOVERYİ FLASHLAYIN:http://forum.etab4.com/viewtopic.php?f=5&t=1 (Gm Cwm)
    Qid | Qat İMAJ™ Special Edition Çıktı !!! TechnoUnion ™ (Berat Dikmen)
    ++Öncelikle merhaba arkadaşlar Paylaşımım Alıntıdır.Berat Dikmene yardımcı olan İnönü Uğurata Şahin, Bulut Gözübüyük, Adonis Rider ve daha pek çok insana teşekkürler !!!
    ++Roma geliştirici(Berat Dikmen) haricinde kimse hak iddia edemez! Editlenip izin alınmadan paylaşılması YASAKTIR!!!
    ++Bu Special Edition versiyondur .SystemUI navbardaki power off da sorun vardır onu düzeltmeye uğraşıcam ve daha pek çok değişiklik gelecektir. Romda başka sorunlar yok ama eğer yapamadığınız, sorunlu biryer varsa özelden mesaj atarsınız.
    ++Flashlama(Yükleme) işlemi Qid Qat RoM.zip in içindeki word belgesinde anlatılmıştır lütfen orayı okumadan geçmeyiniz !!!
    DİĞER İMAJLARDA OLMAYAN DEĞİŞİKLİKLER:
    --- Rom %90 civarında L(Lolipop) ve Android Kitkat şekline büründü.
    ---SystemUI editlendi ( Navbara ses açma,kısma,ekran görüntüsü çekme) Power Sanal Tusu suanlık çalışmıyor ama Final sürümde halledicem.
    ---Android L Bootanimation eklendi.
    ---İsteyenlere özel bootlogo hazırlandı.
    ---Kernele otg desteği eklendi ( Bunun için tabletinize uygun boot.img flashlamak zorundasınız)
    Micro Usbli Tab : Gmm02Boot.img kısacası gmm02 ve üstü bunu flashlayın | İphone 4S e benzer Büyük Port Tabletler : Gmm01Boot.img flashlayacaksınız
    ---Ayarlar tema ve daha birçok şey editlendi.
    ---Launcher editlendi.
    ---Varsayılan duvar kağıdı değiştirildi.
    ---Çok sayıda uygulama tema ve birçok alanda değiştirildi
    ---Android L klavye portlandı.
    ---Android sesler değiştirildi.
    ---Ve daha aklıma gelmeyen birçok değişiklik yapıldı.. (Herkes acele ettirdiğinden dolayı yazamıyorum wink ifade simgesi )
    KLASİK DEĞİŞİKLİKLER:
    ---Dolby Digital Plus Ses Desteği Eklendi
    ---Kullanılmayan uygulamlar silindi.
    ---Wifi stabilitesi ile ilgili bir sorun düzeltildi
    ---Varsayılan DNS 8.8.8.8 - 8.8.4.4 olarak ayarlandı
    ---Gmm1 tabanlı
    ---Deodex Edildi
    ---Açılış Hızlandırıldı
    ---Kapanış Hızlandırıldı
    ---Es Dosya yöneticisi sistem uygulaması yapıldı
    ---Gezinme Hızı Artırıldı
    ---Android L font yapıldı.
    ---Pil Tasarrufu Ayarları Sağlandı
    ---Bazı sistem pencereleri ve tuşları arayüzü değiştirildi
    ---Videoların Daha İyi Oynatılabilmesi Sağlandı
    ---Ses dosyalarının daha iyi oynatılabilmesi sağlandı
    ---Video kayıt kalitesi artırıldı
    ---Ses kayıt kalitesi artırıldı
    ---Performans Artışı Sağlandı
    ---Resim Görüntüleme kalitesi artırıldı
    ---Her zaman açık adb (usb hata ayıklaması cihaz sıfırlansa bile varsayılan olarak açık kalır)
    ---Wi-fi bağlantı kalitesi, sürdürülebilirliği ve stabilitesi artırıldı
    ---Uygulamaların Açılış Süresi hızlandırıldı
    ---Ram stabilitesi artırıldı
    ---SuperSU ile rootlu ( Başka uygulamalarla rootlamak istiyorsanız framaroot adındaki apkyı tabletinize indirin ordan unrootu seçin ve frodoya basın ve ardından hangi root uygulamasıyla rootlamak istiyorsanız rootlarsınız)
    ---Sistem seslerinden bazıları değiştirildi
    ---Ayarlardan sıfırlama aktif edildi
    +++Lütfen ama lütfen imaj flashladıktan sonra tabletinize uygun boot.img flashlayın..
    Qid | Qat İMAJ ™ LİNK : Kitkat İmaj Tıkla İndir ;)
    Tekrar Söylüyorum İmaj sahibi ben değilim :)
    Yapamazsanız İletişime Geçebilirsiniz:https://www.facebook.com/TrDogukanTr
     General Mobile E Tab-4 Kitkat İmaj (Root İster) General Mobile E Tab-4 Kitkat İmaj (Root İster) General Mobile E Tab-4 Kitkat İmaj (Root İster) General Mobile E Tab-4 Kitkat İmaj (Root İster) General Mobile E Tab-4 Kitkat İmaj (Root İster) General Mobile E Tab-4 Kitkat İmaj (Root İster)

• Meb in tabletinde olurmu bu rom bide nasil yapılacagini anlatsaydiniz
  • yokyak kullanıcısına yanıt
    Mebin tabletinde olur.Anlatım geniş bir bicimde dosyanın içinde mevcuttur
  • dokucan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler deneyeceğim
  • yokyak kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Whatsappyan görüşebilir miyiz link kapanmış forum da kapanmış
  • Linkleri yenileyebilir misiniz .bende daha önceki romu var ama bu özelleştirme daha güzel görünüyor.Yapanların ellerine sağlık.acilen yeni link plss.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adildev

Linkleri yenileyebilir misiniz .bende daha önceki romu var ama bu özelleştirme daha güzel görünüyor.Yapanların ellerine sağlık.acilen yeni link plss.
    Hocam linkler ölmüş.Rom çok güzele benziyor.Yeni link paylaşırsan çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezeldenonce

Hocam linkler ölmüş.Rom çok güzele benziyor.Yeni link paylaşırsan çok iyi olur.

Alıntıları Göster
    buyrun linkhttp://www.mediafire.com/file/xz6ij1ks27c3t0c/Qid+Qat+RoM.zip
    linkte sıkıntı yokmuşhttp://www.mediafire.com/do%E2%80%A6/xz6ij1ks27c3t0c/Qid+Qat+RoM.zip normalde orda mediafireden sonra download yazması gerekiyor ama yazmıyor onu düzeltince oldu üstteki link düzgün olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozsoyahmet43 -- 16 Ekim 2016; 23:13:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozsoyahmet43

buyrun linkhttp://www.mediafire.com/file/xz6ij1ks27c3t0c/Qid+Qat+RoM.zip
    linkte sıkıntı yokmuşhttp://www.mediafire.com/do%E2%80%A6/xz6ij1ks27c3t0c/Qid+Qat+RoM.zip normalde orda mediafireden sonra download yazması gerekiyor ama yazmıyor onu düzeltince oldu üstteki link düzgün olan

Gerek kalmadi ama yine de sagolun hocam

• Ozsoyahmet43 O kullanıcısına yanıt
    Rom olarak 4 rom indirdim.

Fatihdroid v1.2 ve 2

Bu rom ve

Tag rom final...

Acaba bu 3 romdan hangisi daha stabiledir...

Tablet okul tableti twrp ve root yaptım fakat üzerindeki romda donma çok oluyor ve çocuklar oynamak istemiyor.

Öneriniz benim için önemli.
  • kardeş romun ta kendisi yokmu imaj benim işime yaramıyor andoid sürüm düşük olunca bir takım sorunalarda yanında getiriyor bana romun ta kendisi lazım
  • Bu gercek kitkatmi ?

Yeni uygulamalari jelly bean desteklemiyor bana gercek kitkat veya lollipop lazim.
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    E tab4de kitkat rom yoktur.Bu kitkata benzer arayüzlü imajdır.
    Lollipop rom var midir peki ?
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Hayır bu cihaz için sadece jelly bean rom mevcut
    Rosetta stone kuruyorum da yeni surumler calismiyor. Guncel arayuzlu eski bir surum calisiyor ancak bir turlu oturum acmiyor. Next diyorum hic bir yanit vermiyor.
    O yuzden ugrasiyorum cildiracagim en sonunda.
  • Öncelikle rom kurulumu anlatımı yapmamışsın. 2 yol var rom kurma için. Gerekli araçlar tek tek paylaşılır nasıl yapılacağı anlatılır.

1-odin ile direk img atma (yanlış img dosyası direk cihazı brick duruma sokar ve 2. metoddan medet ummak zorunda kalınır.)

2- bootloader unlock edip custom recovery kurma işlemi ardından flashable zip ile rom kurulumu

Bu arada linkler ölmüş
  • cncsenol kullanıcısına yanıt
    adb ile img atılıyor odin ile atılmıyor bu 1

gerekli işlemlerin hepsi linkteki rom dosyasının içindeki wordda yazıyordu bu 2

Aradan 3 sene geçmiş linklerin ölmesi normal bu 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokucan -- 13 Kasım 2018; 12:55:3 >
    hocam merhaba, elime bir e-tab 4 gecti. Root attim fakat rom da atmak istiyorum bir nebze hizlansin ve ram stabilitesi artsin diye. bu rom uygunmudur? elinizde linkleri mevcut mu? Veya daha iyi bir rom mevcut ise etab 4 icin onu da tavsiye edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.