Şimdi Ara

Legends of Tomorrow (2016) | The CW (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
852
Cevap
19
Favori
24.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkH3R0

bu yüzü değişik olan eleman Batmanin arkadaşı değilmiydi?

senin dediğin two face yani harvey dent. avukatken evet bruce wayne'in arkadaşı ama sonradan içinde bastırdığı kötülük ortaya çıkıyor yüzü yanınca ve kötü karakter oluyor.

geçen bölümdeki ise jonah hex.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 22 Nisan 2016; 1:44:00 >
  • 1x12

Dizinin ana konusu Vandal Savage ama o olmadan bölümler daha güzel oluyor Çünkü her zaman aynı şey oluyor, bir zamana gidiyorlar plan yapıyorlar beceremiyorlar sonraki sefere inş deyip bitiriyorlar Geçen bölümlerin birinde Stein'in geçmişine gidiyorlardı ama amnesia pills dedikleri şeyden vermemişler bu sefer akıllarına gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

1x12

Dizinin ana konusu Vandal Savage ama o olmadan bölümler daha güzel oluyor Çünkü her zaman aynı şey oluyor, bir zamana gidiyorlar plan yapıyorlar beceremiyorlar sonraki sefere inş deyip bitiriyorlar Geçen bölümlerin birinde Stein'in geçmişine gidiyorlardı ama amnesia pills dedikleri şeyden vermemişler bu sefer akıllarına gelmiş

evet aynı savage'ın olmaması iyi olmuş ama bu bölüm de biraz garipti çünkü kendi çocukluk halleri tehlikede tamam ama onlar ölse de sıkıntı olmaz ki, 1 gün öncesine bile gitsen o hali hala hayatta olacak. hatta öldürüleceği ana değil de 1 saat öncesine gitseler ve oradan alıp götürseler iş bitmiş olacak yani biraz zorlama olmuş senaryo.

sonuçta zaman yolculuğu paradokslar vs. zaten çok şey bilmiyoruz ama biraz daha mantığa yatkın yapabilirlerdi bence. ama yine de güzeldi bölüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gotham
    Arrow ilk 1-2 sezon sonra leş
    Supergirl 12 yaşındakiler için yapılmış
    Constantine in gideri vardı iptal oldu
    Flashta o kadar klişe var ki kendini şeapasın geliyor

Durum böyle olunca insanın LoT a başlayası gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

diziyi izleyen pek kalmadı herhalde

4-5 bölüm izledim bıraktım. Gelecek vaadetmiyor malesef. Arrow ve Flash gibi ama bu daha baştan bozuk başladı. Arrow ve Flash sonradan bozdu en azından.
  • Abi o kadar eleştiriyorsunuzki sanki gerçekten zaman yolculugu falan yapmışşısınız ?

Bilim Kurgu dizilerinin sürekli dünya mantık ve teorilerine kurulu olmasını bekliyemezsin. Adamlar kendi fizigi vs. var açıklıyorlar dizide zaten izlerken zevk almıyorsan izleme birader. Saçma saçma eleştiriler yapma

Son bölüm eleştirim:
    *Chronos Uzaylı kıyafeti ve silahi var hala ateş silahıyla sıkıyor kendi keyfi için mi bilmiyorum ama onu kendi halinde görmek isteriz.
    *Gemideki IQsu en yüksek Gideon galiba ripi sal gideon plan yapsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 23 Nisan 2016; 18:35:30 >
  • Kendra ve Vandal Savage bu diziyi dibe götüren iki karakter. İkisi de çıksa rating tavan yapar.

• zamanda yolculuk yapabiliyorsun ama bi carter'ın mı beynini açamayacan kezo kendra ?

öldür gitsin işte.

robotu görünce mass effect 2 aklıma geldi, duygulandım.

Legends of Tomorrow (2016) | The CW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 29 Nisan 2016; 17:12:26 >

• kendra yine bozdu işi, ilk kez bu kadar yaklaşmışken saçmaladı iyice. yalan söyleyip söylemedi belli değil ki doğruysa bile gemide iki tane bilim adamı var hallederler bir şekilde. ama yok illa bir şey olacak eleman serbest kalacak yine

1x14
  • bcan402 kullanıcısına yanıt

Leviathan ismini duyunca 3.oyundaki Leviathan gelmişti ama robotu görünce bu aklıma geldi. Geçenlerde Ray'in uzayda havasız kaldığı sahne de 2.oyunun başını hatırlatmıştı. Dizinin başındaki 2166'daki Londra işgali de aynı şekilde 3.oyundaki Reaper'ların Londra işgalini hatırlatıyor.

Bölüm gelirsek Kendra'nın saçmalığı hariç güzel bölümdü. Stein'in bölüme etkisi büyüktü.

• kendra'nın savage'ı öldürmemeyi seçmesi hariç gayet güzel bölümdü. böyle devam ederlerse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VatandA.Ş. -- 30 Nisan 2016; 2:08:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bu olaya anlam veremiyorum gerçekten.Kötü elemanı öldür gitsin.Niye böyle karakterleri saçmalatıp seyircilerin canını sıkıyorsun ki.Kendra Savage'i öldürse dizi mi bitecek başka bir kötü karakter çıkartırsın ne olacak.
  • Bölüm gayet güzeldi de bu nedir ya. Dumur eder adamı bunlar
  • Dizinin
    Savage'ı öldürüp
    sezonu bitirmesi lazımdı. Üç bölüm daha sündürecekler konuyu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitgide suyunu çıkarıyorlar. Kendra'nın yaptığı aptallık paha biçilemez. Böyle boş boş kararlar alıp duygusala bağlayınca çekilmez bir hal alıyor diziler. Aynı şey Arrow için de geçerli. Flash de bir nebze daha az bu durum.
  • Bu dizi çok zor ya. Hele şu son bölümden sonra. Arrow-Flash-LoT hepsi aynı tadı veriyor. Yeni başlayacaklar için söyleyeyim. İyi karakterin tam kötü karakteri öldürecekken böyle duygusala bağlama klişelerini seviyorsanız, dizinin daha ilk bölümden "Zaman oyuncak değildir." mesajını iki bölüm sonra "Birkaç kişiden bir şey olmaz"a çevirmesi hoşunuza gidiyorsa, 5-6 tane süper kahramanın elinde silah dümdüz yürüyen bir herifi yenemeyişini izlemek istiyorsanız, ve tabi ki artık yeter dediğimiz saçma romantizm sahneleri size zevk veriyorsa bu diziyi seversiniz.

Ha birde
    Jefferson'un Ray yerde baygın yatarken "Hadi aslan parçası" diye gaza getirmesi ve Ray'in bir anda kalkıp en başta yapması gereken şeyi en son yapması nedir? Çıldırmamak elde değil.
  • Bölümler biriksin diye beklemiştim ve sonunda bütün bölümleri izledim ama hayal ettiğim gibi bir dizi göremedim. Bu dizide bir şeyler eksik ama ne eksik bilmiyorum
  • arrow flash ve bu dizi de son sezon artık buhran havuzuna döndüğü için bırakacağım. Ellerinde ki malzemeyi o kadar kötü kullanıyorlar ki.Kendi içlerinde o kadar çok çelişiyorlar ki yazarlar haftalık yazıyorlar gibi hiç bir amaç olmaz mı bu dizilerde ya Buhran buhran...Bu üç dizininde özeti Kahramanlık aşkla yapılır, her şey benim suçum saçmalığı ... Birde Arrow ve Flash da bu diziye altyapı hazırlamak için ana konudan o kadar fazla sapmışlardı ki, hala ana hikaye ile ilgili sona yaklaşıyoruz normal insanın yapmayacağı saçmalıkları o kadar zeki izlenimi veren karakterler yapıyorlar ki bazen komedi dizisi mi izliyorum diye düşünüyorum ? Bir Daredevil'e bakıyorum bir bunlara...

İzlemek isteyenler düşüncelerim bunlar, açıkçası ben bu sezondan sonra devam etmeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nrk58

arrow flash ve bu dizi de son sezon artık buhran havuzuna döndüğü için bırakacağım. Ellerinde ki malzemeyi o kadar kötü kullanıyorlar ki.Kendi içlerinde o kadar çok çelişiyorlar ki yazarlar haftalık yazıyorlar gibi hiç bir amaç olmaz mı bu dizilerde ya Buhran buhran...Bu üç dizininde özeti Kahramanlık aşkla yapılır, her şey benim suçum saçmalığı ... Birde Arrow ve Flash da bu diziye altyapı hazırlamak için ana konudan o kadar fazla sapmışlardı ki, hala ana hikaye ile ilgili sona yaklaşıyoruz normal insanın yapmayacağı saçmalıkları o kadar zeki izlenimi veren karakterler yapıyorlar ki bazen komedi dizisi mi izliyorum diye düşünüyorum ? Bir Daredevil'e bakıyorum bir bunlara...

İzlemek isteyenler düşüncelerim bunlar, açıkçası ben bu sezondan sonra devam etmeyeceğim.

Daredevili örnek vermişşin. Daredevil 80 IQ bir insanın bile çok rahat anlayıp kavrıyabilceği boş aksiyon sahneleriyle dolu bir dizi. Punisher kendi solo dizisi olsaydı daredevildan daha güzel olurdu merak etme. Overrated dizileride savunma.

Legends of Tomorrow > Daredevil . Sebep daha eğlenceli
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.