Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
280
Favori
277.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sirmehmet

quote:

Orijinalden alıntı: _Vengeance_

Office 365 e okul mailimi girdim oldu fakat One Drive için okul mailimi girdiğimde bu bir microsoft hesabı değildir diyor. One Drive da 1 TB için nasıl okul mailimi girip 1TB ı alabilirim.

Akşamdan beridir ben de onu deniyordum. Sonunda çözebildim burada da paylaşmış olayım.
    - Öncelikle normal onedrive uygulamasında okul hesabımızla oturum açamıyoruz.
    - Okul hesabımıza tanımlanmış olan 1 tb alanı pc'de kullanabilmek için "Onedrive İş" uygulamasını indirmemiz gerekiyor.
    - Sonrasında internetten okul onedrive'ını açıp üstteki "eşitle" ye tıklıyoruz. Bilgisayarımızda bu şekilde onedrive işin klasör oluşturmasını sağlıyoruz.
    - Bu adımları takip ettiğimizde soldaki favoriler bölümüne onedrive iş gelecektir. Buradan işlemlerimizi yürütebiliriz.
    Kolay gelsin...

Normal OneDrive ı silelim mi? ayrıca normal onedrive silmek için program kaldırma kısmında birşey bulamadım
  • Yok hocam, normal onedrive ile birlikte kullanılabiliyor. Bunun programı dediğim gibi farklı zaten, onedrive işi kurmalısınız.
  • quote:

Yok hocam, normal onedrive ile birlikte kullanılabiliyor. Bunun programı dediğim gibi farklı zaten, onedrive işi kurmalısınız.

şuan kuruyorum hocam çok teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Vengeance_

Office 365 e okul mailimi girdim oldu fakat One Drive için okul mailimi girdiğimde bu bir microsoft hesabı değildir diyor. One Drive da 1 TB için nasıl okul mailimi girip 1TB ı alabilirim.

Akşamdan beridir ben de onu deniyordum. Sonunda çözebildim burada da paylaşmış olayım.
    - Öncelikle normal onedrive uygulamasında okul hesabımızla oturum açamıyoruz.
    - Okul hesabımıza tanımlanmış olan 1 tb alanı pc'de kullanabilmek için "Onedrive İş" uygulamasını indirmemiz gerekiyor.
    - Sonrasında internetten okul onedrive'ını açıp üstteki "eşitle" ye tıklıyoruz. Bilgisayarımızda bu şekilde onedrive işin klasör oluşturmasını sağlıyoruz.
    - Bu adımları takip ettiğimizde soldaki favoriler bölümüne onedrive iş gelecektir. Buradan işlemlerimizi yürütebiliriz.
    Kolay gelsin...

Hocam öncelikle sağolasın bilgisayarda dediğin şekilde yaptım birde bunu mobilde yapma şansım var mıdır ? Az önce mobil uygulamasını indirdim OneDrive İş e girmiyor hata veriyor internete bağlanın tarzında halbuki internet var.
  • Ben beceremedim. İnternetten kaydı yapıp programı indirdim kurulumu yaptı ama aktifleştirmek için eposta isteyen kısımda internete kaydolduğum okul emailimi kabul etmedi. Orayı bir şekilde geçtim ama hiçbir program çalışmıyor. Aktif etme ekranına tekrar nasıl gelebilirim ve hangi emaili yazmam gerekiyor?
  • BAHçeşehir üniversitesinde çalışıyor :)
  • Office 365 Üniversite

Office 365 Üniversite, hemen her yerden ve sevdiğiniz cihazlarınızdan işlerinizi yapabilmenize yardımcı olmak üzere sunulan 4 yıllık bir aboneliktir.

Artık PC ve Mac bilgisayarlarınıza yönelik yeni Office 2016 uygulamaları dahil!

https://products.office.com/tr-tr/university

GizleBu planı ne süreyle kullanabilirim?
    Mezun olana ya da okuldaki kaydınız sona erene kadar planı kullanabilirsiniz. Öğrenci uygunluğunuz herhangi bir zamanda yeniden doğrulanabilir. Office 365 Eğitim planınız sona erdiğinde:

Tam, yüklenen Office uygulamalarını kullanıyorsanız, Office uygulamaları, belgelerin görüntülenebileceği ancak yeni belgelerin düzenlenemeyeceği veya oluşturulamayacağı anlamına gelen sınırlı işlevsellik moduna girer.
    Office Online ve OneDrive gibi okul e-posta adresi ile ilişkili olan çevrimiçi hizmetler artık çalışmaz.

https://products.office.com/tr-tr/student
  • Gebze Teknik Üniverstesi de eklendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler bunun bir süresi falan var mı?
  • Yükleme durumu
    Algılanan yüklemeler: 0
    Office uygulamasını 5 PC veya Mac bilgisayara, 5 tablete ve 5 akıllı telefona yükleyebilirsiniz.
    Yüklemeleri yönetin

Arkadaşlar bilgisayara yüklemeyi yukarıdaki şeylerin yazılı olduğu kısımdan mı yapmamız gerekiyor?
  • arkadaşlar ben kayıt oldum ama hep browserdan girip mi dosyayı açmak gerekiyor? Masaüstünde bir uygulama olsa yine internete bağlı çalışsa olmaz mı? bir de şu onedrive olayını anlamadım, masaüstünde açamıyorsam ben ve belgelerime zaten office 365'e girip ulaşabiliyorsam onedrive ın anlamı nedir?
  • Arkadaşlar benim halihazırda hotmail hesabıma tanımlı onedrive im var. Kendi onedrive'mı 1 TB yapma şansım yok mu?

Okul e-posta ile girdiğim onedrive hesabı mı 1 TB olacak?
  • Celal Bayar için "Ne yazık ki..." şeklinde başlayan hatayı veriyor. Alanlar nasıl aldı acaba ?
  • Windows 8.1'de one drive business kullanabilen var mı? Yüklediğim onedrive business'ın 2 GB üstü dosya aktarmama ve çok dosya olan klasörleri senkronlamama gibi saçma sınırlılıkları var. Windows 10 versiyonunda bu sıkıntılar yok. Web üzerinden kullanıyorum şimdilik ama böyle çok hantal. Çözüm bulan var mı?
  • Medipol sadece online. İndiremiyoruz.
  • Melikşah üniversitesi de oldu. Ama browser sürümünü kullanabiliyorum sadece. Yeniden denediğimde "Office 365 Eğitim için zaten bir lisansınız bulunuyor." diyor.Ama lisansı bulamadım. Masaüstü sürümünü kullanamıyor muyuz bu lisansla?
  • İtü mailime verdi

• officeyi indirdim fakat 1tb cloud servisini nasıl aktif edebilirim?

• İÜ'yü kabul etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DessoEldest

Melikşah üniversitesi de oldu. Ama browser sürümünü kullanabiliyorum sadece. Yeniden denediğimde "Office 365 Eğitim için zaten bir lisansınız bulunuyor." diyor.Ama lisansı bulamadım. Masaüstü sürümünü kullanamıyor muyuz bu lisansla?

Ben bireysel abonelik için kurduğumda bu üniversite hesabını da deneme amaçlı ikinci hesap olarak girdiğimde çalıştı. Normalde onedrive ve onenote harici indirme bağlantısı vermiyor fakat kurul bu şekilde de çalıştı bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.