Şimdi Ara

Artes Q972 Android 4.2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben Artes Q972 kullanıcısıyım ve tabletimi aldığımda android 4.2 ile geldi ve çok memnundum. Fakat dün bir sorun yaşadım ve tabletim kapandı ve açılmadı bende artes'in kendi sitesine girip tabletimin sayfasından android 4.2 yi indirdim aynısı olduğunu düşünerek indirdim fakat tabletimi ilk aldığımda gelen android gibi değildi görsel değişiklik vardı örneğin menüsünde falan bunlar pek sıkıntı değil asıl sorun hiç bir oyunda donma takılma yapmıyordu eskiden fakat dün kurduğum 4.2 de oyunlarda takılmalar yapmaya başladı lütfen yardım edin 4.1 i de indirip kurdum oda iyi değil tekrar 4.2 i kurdum yine takılma yapıyor acaba tabletimi ilk aldığımda içinde gelen 4.2 i bulabilir miyim ? son olarak 4.4 sürümü yayınlacak mı artes yetkilisi yanıtlayabilirse sevinirim.

Teşekkürler...

• Tablet geldigindeki sürüm bence de daha guzel.pilin % kaç kaldığı falan yaziyo.bi ara bende aramıştım bulamamistim.

artes servisinden arkadaşlar serviste yukledikleri sürümü upload etseler keşke :-)

Upload edilirse linki banada gonderirseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün e-mail yollamıştım bu sabah cevap gelmiş ve eski android 4.2 sürümünün linkini atmışlar kontrol ettim sitelerinde 4.1 ve 4.2 linkleri var ve bu link gerçekden şuanda sitelerinde yok şuanda download ediyorm.
    Dediğiniz gibi pil durumunu göstermesi bile varmış alışmışız şuan yüklü olanda pil durumuna bakmak için aşağı kaydırmak gerekiyor :) indiriyorum bakalım doğrumu onuda vakit bulunca deneyeceğim link ve mesaj burada buyurun

''Merhabalar;
    Artes Q972 Tabletin eski versiyon And 4.2 yazılımını aşağıda belirtilen linkten indirebilirsiniz.
    Saygılarımızla.''

https://yadi.sk/d/OAf66LtF7UOGP

Ayrıca şimdi tekrar msj attım çeşitli forum sitelerinde Q972 için 4.4 kitkat sürümü yayınlandığını okudum doğruluğunu bilmiyorum resmi sitesinde olmadan indirmem zaten e-mail yolladım bakalım varmı böyle birşey yada olucakmı eğer olursa daha şahane olur bence.

Dipnot: Forumda yeni sayılırım link paylaşımı yasak olup olmadığını bilmiyorum arkadaş link istedi diye yolladım eğer yasaksa gereğini yapabilirsiniz.

• Super oldu ya tesekkurler :-)
    denedikten sonra tekrar yazar misin dediğimiz surummuymus acaba

Bide su 4.4 e cevap atarlarsa onuda yazarsan sevinirim.

Senide ugrastiriyorum ama hakkını helal et :-)

• Ne demek :)
    Bazı şeyleri forumlarda arıyoruz bulamıyoruz bakıyoruz birisi konu açmış bişey sormuş ama kimse cevaplamamış sonra konuyu açan kendi bulup hallediyo ama konunun devamına nasıl yaptığını yazmıyo sonra biri o konuyu okuduğunda bişey anlamıyo aramaya devam ediyo bana çok oldu öyle o yüzden sorunu çözersek altta paylaşırız ki aynı şeyi yaşayanlarda görsün halletsin bazen oluo yıllarrr öncesinin konularından birşeyler öğreniyoruz :)

Denediğimde yazıcam maile cevap gelirsede yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SherlockHolmes.

Super oldu ya tesekkurler :-)
    denedikten sonra tekrar yazar misin dediğimiz surummuymus acaba

Bide su 4.4 e cevap atarlarsa onuda yazarsan sevinirim.

Senide ugrastiriyorum ama hakkını helal et :-)

Şuanda kurdum ilk satın aldığımın aynısı oldu pil %kaç olduğuda yazıyor menüde eskisi gibi siyah oldu baya güzel oldu
    4.4 sürümü ile ilgili 2 msj atmama rağmen hala cevap yok
  • Tamamdır bende indireyim o zaman :-)
    Çok teşekkürler bilgi verdiğin için.
    4.4. Le ilgili de cevap atarlar inş.

• quote:

Tamamdır bende indireyim o zaman :-)

Bekliyorum cevap yok birde ben bulamadım bununla ilgilide mail attım cihazda bu özellik yok kendiniz program yüklemeniz lazım dediler sen biliyormusun ekran görüntüsü almak istiyorum oyunlarda falan screenshoot diye bi porgram denedim root istedi işe aramadı bir kaç program daha denedim olmadı sen denedin mi biliyormusun böyle bişey ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: synerqix

quote:

Bekliyorum cevap yok birde ben bulamadım bununla ilgilide mail attım cihazda bu özellik yok kendiniz program yüklemeniz lazım dediler sen biliyormusun ekran görüntüsü almak istiyorum oyunlarda falan screenshoot diye bi porgram denedim root istedi işe aramadı bir kaç program daha denedim olmadı sen denedin mi biliyormusun böyle bişey ?

geçende mobizen diye bi program bulmuştum.
    root istemiyomuş.
    deniyim dedim bişey anlamadım. : )

bak istersen linke.

http://www.escblog.net/android-telefonlarda-rootsuz-ekran-videosu-cekme/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SherlockHolmes. -- 28 Şubat 2015; 18:42:05 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: synerqix

quote:

geçende mobizen diye bi program bulmuştum.
    root istemiyomuş.
    deniyim dedim bişey anlamadım. : )

bak istersen linke.

http://www.escblog.net/android-telefonlarda-rootsuz-ekran-videosu-cekme/

Buldum ya adamların kendileride bilmiyor ki cihaz desteklemiyo dediler kendileri yazdı ama çoğu tabletteki gibi ses kısma ve güç tuşu ile çekiyor şimdi tuş olarak yok ya ses kısması ondan yapamıyormuşum ses kısma ekranda olduğu için biraz zor oluyor aynı anda basamazsan güçe basılı tutunca tablet kapanıyor :) aynı anda basınca bi ses çıkıyor çekio ekran görüntüsünü bi programa falan gerek yok gelen mail cevabında cihazda öyle bişey yok program indirim dediklerinde onlara inanarak program aradımda kendileri bile bilmiyorlar yada sallamasyon yapıyorlar 2 kere 4.4 için msj attım hala cevap yok işlerine mi gelmiyor bazı şeyler anlamıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.