Şimdi Ara

*93-94* HONDA CİVİC Sİ (Hakkında Herşey) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
9
Favori
237.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaos25

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-acil-satlik-doch-honda-civic-1993-177413148/detay

Bunda takıldım ??

Bu arabaları alırken, orjinal çok fazla oynanmamış basılmamış olanı tercih edin bence, bu araba oynanmış duruyo ön Tampon orjinal değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ama allah için bakımlı araba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

quote:

Orijinalden alıntı: byomers

Beyler yil 2014 malum zamaninda alamadm simdi si sahibi olmak istiyorum piyasaya baktigmda 13.000 tl ile 18.0000 tl arasinda ve sormak istedigim birsey var bu yilda bu arabayi almalimiyim elimde 15.000 tl var ne diyorsunuz? Hondadan vazgecmem ama bi fikirinizi istiyorum

Bende bu araçtan almak istiyorum fakat 92 model bir arabayada bu kadar yüksek para vermek istemiyorum en fazla 14 vrebilecegim temiz bir si arıyorum ama bazıları fiyatlarda uçmuş 18-20 lira isteyen var.

Selamun aleyküm.

bende var 93 SI 18.000 istiyorum.... ama 12-15 istenen araba nerde bendeki araba nerde. sende bir 93 IS al üstune 6-7 mılyar masra et anlarsın öyle her araba alınmaz bir değer isteyenın vardır bildiği.....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-en-temiz-1993-si-dohc-motor-180-200-bg-177038698/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurbuz_29 -- 5 Eylül 2014; 17:05:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gurbuz_29

quote:

quote:

Beyler yil 2014 malum zamaninda alamadm simdi si sahibi olmak istiyorum piyasaya baktigmda 13.000 tl ile 18.0000 tl arasinda ve sormak istedigim birsey var bu yilda bu arabayi almalimiyim elimde 15.000 tl var ne diyorsunuz? Hondadan vazgecmem ama bi fikirinizi istiyorum

Bende bu araçtan almak istiyorum fakat 92 model bir arabayada bu kadar yüksek para vermek istemiyorum en fazla 14 vrebilecegim temiz bir si arıyorum ama bazıları fiyatlarda uçmuş 18-20 lira isteyen var.

Selamun aleyküm.

bende var 93 SI 18.000 istiyorum.... ama 12-15 istenen araba nerde bendeki araba nerde. sende bir 93 IS al üstune 6-7 mılyar masra et anlarsın öyle her araba alınmaz bir değer isteyenın vardır bildiği.....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-en-temiz-1993-si-dohc-motor-180-200-bg-177038698/detay/

Aleyküm selam,zevkler farklıdır her insanda ama arabayı bence mahvetmişsin tam apaçi olmuş, bu arabanın orjinali çok iyi duruyor biraz basarsın yada altına lip takarsın yeter onun dışında yapılan şeyler aracın orjinalini bozuyor ve yakışmıyor. O angel farlar hiç yakışmamış,o arka lambalar rezalet, boya desen kötü duruyor, direksiyon da orjinal değil, bu haliyle 13 é satsan bile almam hocam, sakın yanlış anlama benim karalamak yada kötülemek için söylemedim bunları ama bu tarz her yeriyle oynanmış arabayı almam, zaten genç birinden alınmaz bu tarz arabalar yaşlı emekliden alacaksın bu tarz araçları, gençler arabanın ağzına ediyor.

• yorumundan sonra zevklerin farklı olduğunu daha iyi anladım. vede düşüncelerde çok farklı. sen orjınal serversın ben sevmem. bana göre araba erkeğin 2. karısı gibi dir. araba dediğin bana göre şekil olacak eskının tofaşlarının yerini şimdinin hondalar aldı. bu tarz arabayı yaşlı birinden de bulman 40 yaşında bakire bulmaya benzer :D onlarda yazmış full orjinal diye 20.000 tl ye falan bende o arabalara 10 bın lira bile vermem. üstüne yapacağım masraf zaten 10 bın leri daha bulur... koltuklar eskımış sungerleri bitmiş. boya rezil durumda motor desen tam 20 sene önceki gibi içini durumunu anca Allah bilir... motor elektrık aksağam parçaları ne durumda neyse bunlar yaz yaz bitmez. araba almak kolay değil. araba bulmak hiç kolay değil...
  • araba alacağıma 2. karıyı alırım daha ekonomik be
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gurbuz_29

quote:

quote:

Selamun aleyküm.

Aleyküm selam,zevkler farklıdır her insanda ama arabayı bence mahvetmişsin tam apaçi olmuş, bu arabanın orjinali çok iyi duruyor biraz basarsın yada altına lip takarsın yeter onun dışında yapılan şeyler aracın orjinalini bozuyor ve yakışmıyor. O angel farlar hiç yakışmamış,o arka lambalar rezalet, boya desen kötü duruyor, direksiyon da orjinal değil, bu haliyle 13 é satsan bile almam hocam, sakın yanlış anlama benim karalamak yada kötülemek için söylemedim bunları ama bu tarz her yeriyle oynanmış arabayı almam, zaten genç birinden alınmaz bu tarz arabalar yaşlı emekliden alacaksın bu tarz araçları, gençler arabanın ağzına ediyor.

zaten genç birinden alınmaz bu tarz arabalar yaşlı emekliden alacaksın bu tarz araçları, gençler arabanın ağzına ediyor.

+ 13 000

• quote:

bu tarz arabayı yaşlı birinden de bulman 40 yaşında bakire bulmaya benzer

40 yaşına kadar hiç bir kız bakire kalmaz demek istiyorsun ama
    ortalık her yaştan bakire dolu
  • caucass kullanıcısına yanıt
    :D her yaştan bakiremi. sen nerde yaşıyorsun hocam.
  • izmirdeyim, çevremde bol miktarda evde kalmış bakire dolu
  • caucass kullanıcısına yanıt
    İzmirde, sen inanıyormusun 40 yaşında bakire olduğuna. 18 yaşında bakire bulman bile mucize orda. :D
  • İklim ve bölge koşullarına bağlı olarak bazı yerlerde kadın sayısı erkek sayısından yüksek olabiliyor
    izmirde kadın oranı daha yüksek, o yüzden hepsinin eş bulma evlenme imkanı olmuyor
    çoğusu "açılmadan iade" ibaresiyle yaşayıp ölüyor, içlerinden bazıları iffetsiz(ne demekse) olabilir
    ama hepsinin günahını almak doğru değil, büyük vebal altına giriyorsun, öte tarafta hesabı sorulur
  • ben bulmak mucize dedim bulunmaz demedim. mucizelere de inanırım yani. ama bu söz güzelmiş. ==çoğusu "açılmadan iade" ibaresiyle yaşayıp ölüyor.== yani mundar oluyor bunlar değerlendirmek lazım aslında :D
  • Boşver , sen gene bakireliği bozulmamış araba ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

izmirdeyim, çevremde bol miktarda evde kalmış bakire dolu

Bende izmirdeyim, izmirin kızları çok güzel, 40 yaşında bakire kadına rastlamadım burda :))

• nerelerde aradığına bağlı
  • Eee bitti mi yani Civic Sİ muhabbeti bu kadar mı?
    Nerede kullanıcıları?
    Hiç mi arızası sorunu olan yok, memnuniyet belirten yok, modifiye yapan da mı yok?
  • Gittim aldım bir tane 94 model Otomatik gümüş gri. Burada sorularıma cevap bulamadım ama bundan sonra cevap verebilirim

• Bende 2 ay oldu yaklasik. Muhteşem bir araç.inanın zevki 2014 model fluence de yok :) .bastığında deviri zorladiginda o motorun tok sesi beni mest ediyor.kesinlikle tavsiye ediyorum
    simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkanontemel1 -- 14 Ocak 2015; 22:13:10 >

• ozkanontemel1 O kullanıcısına yanıt
    Jantlar çok yakışmış araç da çok diri duruyor maşallah.
    Yalnız ağır gelmiyor mu bu jantlar?
    Bir de yaylar kesik galiba?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.