Şimdi Ara

2tb lik harddiski samsung tabletlere baglasam dosyalari gosterir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 Tb lik bir harddiskim var ve icinde 12 gb bosluk var gerisi film ve dizilerle dolu filmleri bilgisayarda izlemekten sıkıldım artık bu yuzden bi tablet alıp donusturucuyle ızlemek ıstıyorum ama bı arkadasımın tabletıne bagladıgımda harddıskımı okumadı normalde kucuk hafızalı harddısklerı falan okuyodu tablet zaten markası da prakticaydı. sımdı samsungun duzgun bır tabletını alsam bu 2 tb harddıskı okur mu? okumazsa okumasi icin hangi tableti almaliyim

• Arkadaşım okuması için bazı şartlar gerek. Ntfs ile formatlanmışsa okumaz, fat,fat32 veya exfat ile formatlanmış olması gerek hdd nin.
    Eğer ntfs ise bir şekilde okutma şansın var ama çok teferruatlı. Cihazın rootlu olup ntfs okuması için bir uygulama yüklemelisin bu yöntemde pek sağlıklı değil maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki ntfs ile formatlanmis olup olmadigini nasil anlarim
  • %99 ntfs ile dir. Pc ye tak bilgisayarım dan diski bul sağ tıkla özelliklere gel ve bak orda yazar

• Ben sırf tablettede okuması için exfat yaptım hdd yi

• tesekkur ederim cevaplarin icin... yani harddiskin buyuklugu onemli deil demi
  • onu nasil yaptiniz peki?
  • Hayır boyutu farketmez deneyimlerime göre :)

• Hddnin içndeki bütün verileri aktardım başka hdd ye çok meşekatli bir iş çok zamanımı aldı ama iyi yaptım geleceğin formatı exfat aynı zamanda

• cok tesekkur ederrim....
  • cok mesakkatli dediginize gore ben ugrasmayayim.. zaten ntfs imis benim harddisk, sıkıntı yok
  • Rica ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.