Şimdi Ara

Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
12
Favori
23.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim apartmanın önüne de 2 ay kadar önce kabloları döşediler giriş kapısında da beyaz kutudan koydular fakat apartman içerisinde herhangi bir fiber kutusu yok. Şimdi ben bu superonline fiber'i kullanabilecek miyim?_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 25 Şubat 2016; 13:32:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanönü tarafında varmı bi hareketlilik ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KomutanLogar26 -- 28 Şubat 2016; 3:26:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black.Wolf

Bugün batıkentte bağlattık. Speedtest sonucu linkte.

http://www.speedtest.net/my-result/5090536507

Ping çok güzel, güle güle kullan.

Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoWeRLoGY -- 28 Şubat 2016; 5:17:44 >

• Çok uzun uğraşlar sonucunda binaya kablo çektirebildik. 1 aydır kutu takılmasını bekliyoruz ( 2 hafta içinde gelir denerek bu kadar uzadı). Dün mart ayının 15 ine kadar geleceği söylendi. Bugün de tekrar aradılar. Genel olarak bir sorun olduğunu artık kutu geliş tarihini bilmedikleri ve adsl bağlatmak isteyip istemediğimizi sordular . Turk telekom un adsl alt yapısı olmadığı için alamıyoruz . Aynı zaman kullandığımız internet sağlayıcısını iptal ettirdik .Büyük ihtimalle uzunca bir süre gelmeyecek.( İlk geliş tarihi güya 2015 Ekim ayı idi ).Kendilerine teşekkür ediyoruz !!!
  • Bugün gelip bağladılar. Geçiş yaptığımıza değer umarım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamunaleykum arkadaşlar yeri değil ama anlayan arkadaşlar hattım kaç mb internet destekler en fazla 50 mb vdsl superonline bağlatmayı düşünüyorumda uygun mudur acaba

Gelen Giden
    DSL Hızı(Kb/s): 24576 2033
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 45320 10832
    SNR Sınırı (dB): 20.3 20.2
    Hat Zayıflaması(dB): 0.0 0.0
    Güç (dB): 13.6 5.4

DSL Bağlantısı: Bağlı
    Veri Gönderme Hızı(Kb/s): 2033
    Veri Alma Hızı(Kb/s): 24576
    Mod: VDSL2
    Gelen Veri Hattı Zayıflaması (dB): 0.0
    Giden Veri Hattı Zayıflaması (dB): 0.0
    Gelen CRC hataları: 158
    Giden CRC hataları: 0
  • Claprex C kullanıcısına yanıt
    Hangi mahalle?
  • ARKADAŞLAR KESİNLİKLE BAŞVURMAYIN BUNLAR GÖZ GÖRE GÖRE İNSANLARI DOLANDIRMAKTADIR,BENİ ŞUBAT BAŞI GİBİ ARADILAR MAHALLEMDE FİBERNET HİZMETİ VERMEYE BAŞLADIKLARINI 3Ü1 ARADA KAMPANYASI YAPTIKLARINI, 69TL İÇİNDE TURKCELL TV 25MBİT 75GB AKN VE AKN AŞILDIĞINDA 12MBİT E DÜŞEN HIZ VE İLK 3 AY FATURA YOK ŞEKLİNDE BİLGİ VERİLDİ.

BEN KENDİLERİNE TTNET ABONESİ OLDUĞUMU SÖYLEDİĞİMDE YENİ YASANIN ÇIKTIĞINI ARTIK TAAHHÜT İÇİN CEZA VERİLMEDİĞİNİ VE TTNETTEKİ ABONELİK İPTAL İŞLEMLERİNİ KENDİLERİNİN YAPACAĞINI SÖYLEDİLER, KAMPANYA HOŞUMA GİTTİ VE TAŞINMASI İÇİN ONAY VERDİM, KURULDUKTAN SONRA İNTERNETLE PEK İŞİM OLMADI, BU AY YOĞUN OLARAK KULLANDIM BİRAZ DÜN İTİBARİYLE AKN SINIRIMI AŞTIM VE İNTERNETİM 3MBİT HIZA DÜŞTÜ, (BU ARADA HALA TTNETTEN FATURA GELMEKTE BENDE SON FATURADIR DİYE 2 AYDIR ÖDÜYORDUM).

DÜN 0850 Lİ HATLARINI ARADIM ROBOTTAN BAŞKA GÖRÜŞECEK KİMSE BULAMADIM ARDINDAN İNTERNET ÜZERİNDEN ŞİKAYET FORMU DOLDURDUM BANA AZ ÖNCE DÖNÜŞ YAPTILAR, AKNDEN SONRA HIZLARIN 3MBİT E DÜŞÜRÜLDÜĞÜNÜ VE TTNET ABONELİĞİM ADSL ABONELİK OLDUĞU VE ŞU AN FİBER KULLANDIĞIM İÇİN ABONELİK İPTALİ YAPILAMADIĞINI EĞER SUPERONLİNE ADSL KULLANSAYDIM İPTAL EDECEKLERİNİ SÖYLEDİLER DURUM BU ŞEKİLDE SİNİRDEN SAĞA SOLA SALDIRMAK ÜZEREYİM SAKIN BU DOLANDIRICI FİRMAYA BAŞVURMAYIN EN YAKIN ZAMANDA BU İŞİ MAHKEMEYE TAŞIYACAĞIM TEKRAR SÖYLÜYORUM BAŞINIZI AĞRITMAK İSTEMİYORSANIZ BAŞVURMAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingrid -- 22 Mart 2016; 14:14:28 >

• Ingrid I kullanıcısına yanıt
    https://sikayet.btk.gov.tr/

Burdan hemen kaydınızı oluşturun hocam.. Lehinize bir karar çıkacaktır..
  • Requiem_For_a Dream kullanıcısına yanıt
    Orası dahil bimer ve cumhurbaşkanlığına gerekli yazıları yazdım, sonuç çıkmazsa avukata ileticem durumu
  • Ingrid I kullanıcısına yanıt
    Size bu tahadütü sunan gereksiz arkadaşlar geçici personel.. Müşteri bağladıklarında da çok sağlam prim aldıkları için bu tarz saçma sapan sözlerde ya da tutarsız yaptırımlarda bulunabiliyorlar.
    Geçenlerde de birine elektrik faturanızı ödüyeceğiz diye satmışlar..

Umarım kısa bir süre içinde olumlu bir sonuç alırsınız..
    Burdan bizimlede paylaşırsanız, en azından geçme aşamasında olan arkadaşları bilinçlendirmiş olursunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 23 Mart 2016; 16:04:50 >
  • !!KoSoVaLi!! ! kullanıcısına yanıt
    50 mbit rakamlardanda anlaşıldığı kadarıyla desteklemiyor. sağlıklı alabileceğin hız 35 mbit olacaktır.
    sen istersen talepte bulunursun uyarırlar kaldırmaz diye bağlarlar ama sınırları zorlayacağı için sağlıklı bir bağlantın olmaz
  • Çalıştırdıklarına dair sağlam kaynaklarım olmasa söylemem. Ama maalesef daha fazla açıklayamıyorum. Ama verdiğim bilgi doğrudur...
  • Ben direk içerden alıyorum bu bilgileri.. Araştırdğnz kişiler size yalan ithamlarda bulunabilir ama benim konuştuğum kişilerin bana yalan söylemesi mümkün değil çünkü 10-15 senelik dostlarım..
    Büyük ihtimal sizde orda çalışan bir personelsiniz ama neyse siz haklısınz diyelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 6 Nisan 2016; 11:47:09 >
  • Gökmeydan tarafında kablolama işlemi nerdeyse bitti tahminen ne zaman başvuruları kabul edip hizmete başlarlar,birde müstakil evde oturanlar nasıl faydalanacak bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  • https://store.donanimhaber.com/5f/27/5b/5f275bbd5cc6b1fceff4dc1c10e43cae.jpg
    -pc-

https://store.donanimhaber.com/6a/cb/c8/6acbc82bd783655b671790c561016a2b.png

-tablet sm t530-

https://store.donanimhaber.com/c1/32/98/c13298e54e6b64d6084e50a21162c412.png

galaxy j7

https://store.donanimhaber.com/c6/b5/d4/c6b5d4fafd6167ca629ba36e8ec530b9.jpg

general mobile discovery ..

ocak ayıncan beri kullanmaktayım . her ay sürekli bu sorunları yasıyorum. 10 gun içinde arıyorlar. sorununuzu söyluyorsunuz , 1-2 gun 27-28 leri goruyorum . sonra yine husran. oyunlarda sıkıntı ..
    artı olarak ev telefonunu geçirdik . 100 dk hediye her ay . 100 dk aşmadan para yazılıyor . paket dışı kullanım ücreti adı altında . onun da açıklaması aradığımız ev telefonunda yönlendirme varmış. yahu 100 dakikam zaten var benim. evi arayınca dakikada 1 atıyorsa cepte 7 sn ye de bi atsın . paketim bitsin . sonra ne yazaıyosan yaz. 100 dk bitmeden para almanın yöntemi ...

bağlatacaklar bunları çok iyi araştırsınlar . bundan önce dsmartnet kullanıyordum . neredeyse 1 yıldır akk uygulamıyorlardı .12-14 hızlarında kullanıyordum hep . süperonlıne da aynı kullanımda sanki 75 gb daha çabuk doluyor . ne zaman baksam yarısı bitmiş 15 gun olmadan ..
    ve o ping . baglatırken 2-3 bile olmaz denildi . 3-5 gun de birşey olmadı ama şimdi sonuc ortada ...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!! Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!! Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!! Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!!

• jawseren kullanıcısına yanıt
    hız testi yaparken hangi sunucuyu seçiyorsun hocam
  • Eskişehir / Batıkent sonunda bağlattım  Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!!
  • Larrikin kullanıcısına yanıt
    hangi paket bu dostum
  • musty2626 M kullanıcısına yanıt
    50 mbs 125 akk Hocam ilk 6 ayda 100mbs veriyor.

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/isik-hizi-kampanyasi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.