Şimdi Ara

361. dönem (Kasım 2015) Kısa Dönem,Uzun Dönem ve Yedek subay aday adayları (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.456
Cevap
90
Favori
471.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hey gidi.. Nasıl geldi, geçti.. -20'lerde nöbet mi tutmadım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hangi dönemde gidince uzun dönem ihtimali daha fazla olur. En az başvuru hangi dönemdir acaba??

• çekmeköy Şehit Azim Özdemir kışlasında askerlik filan yapıcak varmı ya köprü yolu yapılıyor diye kışlanın girişine duvar ördüler bu asker filan nerden giriyor bunu öğrenmek istiyorum merak ettim de yani her gece atış yaptıklarına göre kışlada hala asker var ama girişi kapalı bir tane daha girişi var ama kulübesinde nöbet tutan bile yok
    merak ettiğim şeye takam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel paketindeki camel -- 3 Aralık 2016; 22:7:40 >
  • Merhaba arkadaşlara herkese hayırlı olsun. =) Biraz burayı geç gördüm. Bende inşallah mayıs celbinde 367.dönem olarak vatani görevimi yapacağım. 2+2 yaptım arkadaşlar. Durumum özetle şöyle;

Boy: 1.79
    Kilo: 86 (Sağlıkta a kodu almadım.)
    YDS: Evet
    Komando: Evet

Önlisans: Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu - Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Ort: 3.13 / 4 2014 mezunuyum

Bölüm: Kamu Yönetimi (Aöf)
    Ortalama: 3.64 / 4 06.06.2016 mezunuyum

Formasyon: Celal Bayar Üniversitesi - Adalalet Öğretmenliği Ort: 3.60 (Bu ösym eğitim bilgilerine girilmediğinden ve e devlette gözükmediğinden sayılmıyor.)27.01.2017 mezunuyum
    Not: Atama bekleyen öğretmen adayıyım.

Sicilim temiz...

Kamu Yönetimi mezunu asteğmenler var mı arkadaşlar? Varsa ses versinler... =)
    Azda olsa Asteğmenlik şansım var mı arkadaşlar?

• aaydin4545 A kullanıcısına yanıt
    :)
  • ...
  • Ne paniklemiştik...
    *Giderken ne alalım yanımıza?
    *Askercell ne?
    *Şuraya düşen var mı?
    *Mahkemeye subay olarak mı çıkıyoruz
    *Yol izni kaç gün
    *Dayak var mı diye soran oldu

Herkesin ilk amacı tecrübeli birilerinden bir şeyler öğrenebilmekti...

Terhis olalı 14 ay oldu(2. grup) harika anılarımız ve 5.5 ayda hiçbir yerden edinemeyeceğimiz hayat tecrübelerimiz oldu. Annemi özledim hocam diye ağlayan 20 yaşındaki çocukların dert babası olduk... 30 yaşındaki devrelerinizin 21 gün askerlik yaptıktan sonra annesini gördüğünde ağlamasına şahit olduk...

Sonuç olarak askerlik iyidir ve dinleyerek değil ancak yaşayarak edinebileceğiniz bir tecrübe.

Korkmayın dayak yok, tutanak var

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

yoldaş varmı
    Eğitim Birliği : İS.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / İZMİR NARLIDERE / İZMİR

Esas Birliği : ANKARA MRK.K.LIĞI 1 İNCİ AS.İZ.BLG.K.LIĞI 1 İNCİ MOT.AS.İZ.TB. 1 İNCİ MOT.AS.İZ.KRK.BL. / ANKARA YENİMAHALLE / ANKARA

hocam esas birlik aynı.nasıl bir yerdir burası. başıma neler gelecek?
  • Hayırlı olsun kardeşim. Düşeceğin bölüğe bağlı olarak çelenkçi tabutcu veya tören mangasından biri olursun. Biz çelenkçiydik. Şehit cenazeleri, emekli paşaların cenaze törenlerini düzenliyorsun.Bunun dışında İnzibat olduğun için asker kaçağı vs askeri polislik işlerine bakıyosun, komutanlıkta nezarethane var.şehitlik, lojman , komutanlık içi garaj nöbetleri vardı değişmediyse.Yemeği yemek şirketi yapıyordu gazinoda playstation vs vardı.Normal kantinde pasta börek vs olur Yürüyerek kızılaya 30 dkkada varırsın. Güzel yer. Ankara soğuk olur yanlız termal içlik mutlaka al Hayırlı teskereler şimdiden

• chatlaxs kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Ben 1.aziz tb.3.mot asil krb. Kısa dönem. Farklılık olur mu görevlerde

• nerdesiniz gençlik
  • isokocak kullanıcısına yanıt
    Oooo hocam dönemin 361’lisi çoluğa çocuğa kavuştu :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cedrus32 kullanıcısına yanıt
    bekarım
  • Techh kullanıcısına yanıt
    Hocam epicgames mount and blade başlığına yazdığınız mesaja yanıt veya pm yazamıyorum gsm onayı yapmadığım için, forumda mesajlarınızı aradım burayı buldum sonunda mb bannerlord kodunu sattınız mı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yazasım geldi konuya 6 sene oldu  

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.