Şimdi Ara

361. dönem (Kasım 2015) Kısa Dönem,Uzun Dönem ve Yedek subay aday adayları (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.456
Cevap
90
Favori
471.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet artık Hüramiral oldum bende Herkese geçmiş olsun.
  • Atarsa 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be buda bitti gitti :)
  • İyice sıkıldım Artık $147

• Tabur komutani emri ile takdir belgesi almistim fakat hava degisimi alarak 1 hafta erken ciktim, aceleye geldigi icin takdir belgesini alamadim. Bulundugum yerdeki askerlik subesine gitsem yardimci olurlar mi acaba?

• Bir işine yaramayacak. Salla gitsin. Ben hizmet belgesi bile almadım. Çok istiyorsan askerlik şubesine sor, arayıp belgenin durumunu sorarlar. Bildiğim kadarıyla dosyalar kayıtlı olunan askerlik şubesine gönderiliyor.
  • Jose Mari kullanıcısına yanıt
    Şahsi dosyana eklenmiştir diğer nüshası. Ama almanı gerektirecek birşey değil. İlla alayım dersen kütüğünün bulunduğu yere gider şahsi dosyan ordan da ancak örneğini verirler. Aslı onlarda kalır. Birliğindekilere ulaş onlar seninkini yollasınlar.

• BNYZ kullanıcısına yanıt
    Birligimdekiler aslinimi yolluyor?

• bitti lannnnnnnnnnnn
    Senin alman gereken ama almadığın belgeyi yollayacaklar tabi imha etmedilerse.

• BNYZ kullanıcısına yanıt
    Belge basilmadi. 2-3 kez idari islerdeki uzmana soyledim alirsin alirsin dedi oyle kaldi. Sihhi izinle cok acele ciktigim icin karargahtan yalan oldu.

Boşver o zaman, bir işe yaramıyor zaten. Askeriyeye girsen bile bir anlamı yok.

• Evet arkadaşlar çoktan bitirdik askerliği... Hiçte hayal ettiğim gibi bir yer olmasada. Öyle yada böyle bitti. AMa şundan adım gibi eminim ki, doğuda şerefinizle askerlik yapmak batıda onun bunun kuşunu kaldırmaktan çok daha iyidir. Neyse iyi yada kötü bu görevide layığı ile yerine getirdik. Darısı bekleyenlere
  • Arkadaşlar hayırlısı ile bitirdik. Herkese gelmiş geçmiş olsun. Geriye dönüp baktığımda kötü olan değil de iyi olan hatıralar kaldı aklımda hep. Umarım sizlerde de aynı şekildedir.

Arkadaşlar benim merak ettiğim, yol ve iaşe parası bizlere yatacak mi?

• cedrus32 kullanıcısına yanıt
    Yatmış olması lazım çünkü bana yatmış.
  • Peki hocam ziraat hesaplarına mı? Yoksa ptt hesaplarına mı yatacak?

• cedrus32 kullanıcısına yanıt
    ziraat kartına yatıyor,yani benim öyle yattı en azından.Çektim bile toplamda 204 tl yol parası + askerdeki son maaş
  • keşke sizle birlikte gitseydim geçen yıl. 1 yılım boşa gitti kpss ile.

neyse 365 e gidiyoruz
  • allah yardımcınız olsun 353 kd idim, zaman içerde başka akıyor aslen akmıyor dışarda hayat hızlı geçiyor kimseye uymayın lanet olsun diyin gün sayın yapacak bişey yoktur.
  • IIITheExorcismIII kullanıcısına yanıt
    Hocam ne mezunusunuz ki yedek subay geldi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Snake -- 13 Temmuz 2016; 7:34:11 >
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.