Şimdi Ara

****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?**** (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
3
Favori
80.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ben dogubank tan 45 ytl ye cakmaga takılan kendınden 1 gb hafızalı mp3 player daha dogrusu transmıster aldım ve cok memnunum..tavsıye edılır..

Üzerinde belli bir marka yazıyor mu? Herhangi bir kablo var mı? Sesi hoparlörden mi veriyor? Ses kalitesi nasıl? Mademki memnunsun biraz daha açıkla da ben de deneyeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: troubleee

ben dogubank tan 45 ytl ye cakmaga takılan kendınden 1 gb hafızalı mp3 player daha dogrusu transmıster aldım ve cok memnunum..tavsıye edılır..

eyv saol teşekkür ederim, onları biliyorum. ama istanbul gibi büyük şehirlerde iş yapmıyor pek transmitter, bizim bir arkadaş kullanıyordu oradan biliyorum. boş radyo frekansı bulunmuyor malum büyük şehirlerde.bulunsa bile cızırtı falan yapıyor. ben zaten cd çalarlı mp3 taktırmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***radyo***

Serviste ön tekerler için 28 , arka tekerler için 30 demişler.

tamamdır çok teşekkürler
  • Orjinalden alıntı: ***radyo***

Üzerinde belli bir marka yazıyor mu? Herhangi bir kablo var mı? Sesi hoparlörden mi veriyor? Ses kalitesi nasıl? Mademki memnunsun biraz daha açıkla da ben de deneyeyim

radyo frekansından mp3 playerın ıcındekı muzıgı calabılen deısık bı aygıt
    ama asagıda da demısler ya ıstanbulda bos frekans bulmak zordur
    eger bulundugun yer cok buyuk ve radyo acısından zengın dıılse bence cok kullanıslı ben memnunum sahsen
    ızmıt ve manısa da kullanıyorum
    frekans bulunamıo dıyosunuz da zaten frekansların en basında olan genelde bos olan 86- 87 gıbı frekanslardan alıyor..
    durum bu...
    bulundugun yere gore karar ver kardeş...
    uzerınde kablo yok dırekt cakmak gırısıne takıosun
    mıkrofona benzıo tıpı
    ama daha mınyaturu
    yanı goruntu kırlılıgı de yaratmıo
    ses kalıesı net bır radyo dınlıosun gıbı yanı ıyı..
    tabı uygun frekansı bulursan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troubleee -- 20 Eylül 2007; 15:39:21 >

• radyo frekansından mp3 playerın ıcındekı muzıgı calabılen deısık bı aygıt
    ama asagıda da demısler ya ıstanbulda bos frekans bulmak zordur
    eger bulundugun yer cok buyuk ve radyo acısından zengın dıılse bence cok kullanıslı ben memnunum sahsen
    ızmıt ve manısa da kullanıyorum
    frekans bulunamıo dıyosunuz da zaten frekansların en basında olan genelde bos olan 86- 87 gıbı frekanslardan alıyor..
    durum bu...
    bulundugun yere gore karar ver kardeş...
    uzerınde kablo yok dırekt cakmak gırısıne takıosun
    mıkrofona benzıo tıpı
    ama daha mınyaturu
    yanı goruntu kırlılıgı de yaratmıo
    ses kalıesı net bır radyo dınlıosun gıbı yanı ıyı..
    tabı uygun frekansı bulursan..

Teşekkürler...
  • selam arkadaslar, gectigimiz sali gunu italyaya iş icin gittim we hic beklemediim biseyle karsilastim; 10 arabadan 3'u ford ka rengarenk super bi duyguydu, we buyuk bi mutlulukla soylemeliyim ki; cogunlugunu erkekler kullaniyordu, yani bizim TR de oldugu gibi, bayan arabasi mantigi kesinlikle yok keske bizim turk erkeklerinde "GÖÇÇÜK ARABA BAYAN ARABASİDİR" mantigi olmasa
    bu arada en cok ta Gri renk ford ka gordum. ayrica 2 kisilik su şirin kutu gibi ufak arabalardan da cok war (aracin marka adini bilmediim icin affiniza siginiyorum) ama ck sirinlerdi :)

• smartları diyorsun muhtemelen:)
    ne guzel..
    ben arada bır de olsa yolda fılan gorunce boole cok mutlu hıssedıorum kendımı
    daha sık gorsem ne hıssederım kımbılır
    mesela gecen kavak yellerını ızlerken dizide arkadan bır sanıyelık bır zamanda mavı bır ka gectı.acaıp mutlu oldum cok guzeldı:)
  • asagida linkini gonderiorum, sanirim smart ewt sirf keyfi sehir ici kullanimi icin alabilrdim bunu

http://farm1.static.flickr.com/213/497579372_359adb4065.jpg
  • completed italya işi biliyor işte ..tevekkeli değil ya italyan erkekleri yakışıklı falan ...ruh güzelliği yansıyordur...yani benim mesleklede örtüştü sanırım okulda çocukllar bayıldı benim ford ka ya ..hatta anasınıfından bir çocuk koparmış agaçtan bir yaprak yedirmeye çalışıyordu...:) ...ama bu forumda biraz tribal enfeksyon kaptım ben...yani 200 krş yakarsa yaksın ..güzel araba seviyorum ...1300 motor ama istanbul dağ taş hep yokuşlarda falan basıyorsun bol bol oda zorluyor çok yakıyor...dediğim gibi debriaj ve debriaj aksanına iyi bakılması lazım ...sonra grafik için prof bi arkadaşımla görüştüm ,valla hatun arabayı inceledi ve hayran kaldı zaten çicgilere bakarsan arabada yazılı olan ka logosu arabanın ana çizgilerinden yola çıkarak yapılmış dedi..buna başka bişey uydurmaya gerek varmı dedi ..bende yok dedim...sizce ....(nufus cuzdanım mavi- ama ka m siyah :) )
  • psyderta grafik konusu nasıl sonuclandı en son??
    bu arada helal olsun tebrık edıyorum ben senı erkek olup bi de ustune ka yı begenmenden oturu.
  • Selam Arkadaşlar...

98 Model Ford Ka kullancısıyım, Arabamın kalorifer sistemi ile ilgili bir problemi var. Ford servisine götürdüm ve bana yaklaşık 500 ytl maliyet çıkardılar. (150 ytl kalorifer musluğu, 350 ytl "VE" hortumu). Bu problemi daha uygun bir fiyata çözebilir miyim, çözebilirsem nerde ve nasıl çözerim paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca Fun Club gayet iyi bir fikir. Sayımızın o kadar az olduğunu düşünmüyorum.

****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?****
  • troubleeee grafik için son durum ..bir slogan yada başlık gerek....ne olacak ismi ? sitenin yada fan club vs nin ....
  • baslik icin herkes fikrini soyleyebilir burdan
  • mesela; ford ka li olunmaz, ford ka li dogulur puahhahahahhahhaha ya da "KA sahibi olmak bir ayricaliktir "
  • FORD KA KULLANİYORUM'A

selam oncelikle aramiza hosgeldin
    ben daha yeni KA mi aldiim zamanlarda bildiim bir ford servisine gittim hep, we 3 kurusluk bakimi ya da malzemeyi 10 kurus'a yapiodu, sonra baska bir servis buldum ve su an cok memnunum. bence oncelikle bulundugun sehir'i iice arastir ve baska bi servis war mi iice ogren. ayrica sanayide tanidiin birileri warsa, bide onlara goster cunku sanayilerde bazilari sadece Ford marka araclara bakio ve cok cok uygun fiyatlara ii isciliklerle tamamliolar! tabi dediim gibi tanidik olmasi biras daa isini kolaylasitir. serwisleri bilirim para kazanmak adina olmayan biseyi abartirlar ve seni donuna kadar soyarlar
    bu senin saydiklarin icin yarin ben kendi serwisimden fiyat alicam, bakalim ne dicekler..

• yourheadclub.com:)
    ka fun club gibi yani:)

soona harikacocukka.com olabilir

kamıseviyorum.com olabilir

kama bayılıyorum.com fılan dıe olayı abartabılırız de hanı:P
  • slogan düşünüyorum:)
    tipi kayık bahane ka ile gezmek şahane

arabama uzay aracı dediler
    utanmayıp ot yedirdiler
    bütün bunlar oldu ammmaaa
    ....... vurucu cumleyı bulamadım sımdı

soona yazarım:) tamamlamak ısteyen buyursun:)
  • Complated'a teşekkür ederim.

Bulunduğum yer Adana. Bir arkadaşım özel bir ford servisi ismi verdi, Ergün Otomotiv. birde oraya götürmeyi düşünüyorum. Baktım o da olmadı dediğin gibi ufaktan ufaktan sanayiye...

****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?****
  • Aslında işin ilginç tarafı Tr deki ilk ford kulübü Ka kulübüydü. Sonradan kapandı gitti. Ama ilk onlardı. İkinciyide focusçular olarak biz kurmuştuk.
  • Arkadaslar; bu topik acilali neredeyse tam 1 sene olacak ve hala elde war koca bir sifir
    eger web sitesi konusunda bu isi yapmayi ii bilen arkadaslar en kisa zamanda harekete gecmeyecekse, walla ben bi arkadasimdan yardim alip siteyi acicam bak puhahahahhahaaaaa
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.