Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trt haber hd kanalı digi de yok mu bana mi öyle geliyor digi modunda da yok normal turksat modunda da yok bugüne kadar ben mi fark etmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal mod da tek kanal eklemeyi bilen var mi rica etsem anlatabilir mi kanal frekansi girecek yer bulamiyorum trt haber hd aratacam frekans girecek alan yok.yardimci olur musunuz

• arkadaşlar tam iptal ettimeye karar vermiş faks yollamıştım fakstan sonra arayıp
    yeni paket teklif ettiler, kredi kartı kampanyası değil fakat paket benim için iyi oldu

toplam 438tl

aralıktan mayısa , aralık ve mayıs dahil 63 tl mayısta arayıp mayıs ve haziranı 30 tl olarak alabileceğimi taahhüt etti Turksat LİG TV HD olarak kabul ettim.
    Teşekkürler burada fikir veren tüm arkadaşlara.
  • Beyler ne diyor bu adam
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. iptal faxi sonrasi az once gorusme sagladik.
    Ayni paketler ve hd yayinlar acik toplam 540 tl
    Kredi kartina 9 taksit.
    Kabul etmedim 20 agustosta iptal gerceklesecek..

• kutay2455 kullanıcısına yanıt
    Talep bu aralar fazal olduğu için milleti salak yerine koyuyolar zam oldu bilmemne.Üye toplayamayınca yine fiyatı düşürürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

2. iptal faxi sonrasi az once gorusme sagladik.
    Kredi kartina 9 taksit.

kredi kartsız olarak isteseydiniz bana verilen paketten verilebilirdi, kredi kartlı olarak bana da vermediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

2. iptal faxi sonrasi az once gorusme sagladik.
    Kredi kartina 9 taksit.

kredi kartsız olarak isteseydiniz bana verilen paketten verilebilirdi, kredi kartlı olarak bana da vermediler.

temmuz başında bitti benim üyelik bende iptal ettirdim bana daha yüksek ücret çıkarmışlardı şampiyonlar paketi 56 tl demişlerdi şimdiki teklifler daha uygun birde geçen seneki gibi satılan model var bu sefer kutu digitürk
    http://urun.n11.com/uydu-alicisi/digiturk-lig-tv-sampiyonlar-paketi-sd-turksat-uydusu-P126513557
    bu daha makul geliyor bana

• VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Dostum konuşmuştuk zaten senin fiyat harbi çok iyi ama bize kredi kartı daha avantajlı diye tutturuyolar.faturalı indirime yanaşmıyolar.Sen çok ballı almışsın o teklifi :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Dostum konuşmuştuk zaten senin fiyat harbi çok iyi ama bize kredi kartı daha avantajlı diye tutturuyolar.faturalı indirime yanaşmıyolar.Sen çok ballı almışsın o teklifi :-)

3 ağustostan sonra kredi kartına olan paketlerde fiyat artınca bana dedi bu şekilde yapalım daha uygun olur falan filan dedi, hatta sordum kredi kartı fiyatı nedir diye 550 civarına gelicekti senelik, öyle olunca ilk önerdiğini kabul ettim.

Bu arada geçen sene Next kampanasyından şu aldığımız uydu cihazlarıyla ilgili bir sorunum var bilenler yazarsa sevinirim.
    Digitürk modundayken tüm olabilecek ulusal kanalları HD İzleyebiliyorum ama Normal kanalları istediğimiz gibi ayarladığımız Moda geçtiğimde bazı kanalların HD leri gelmiyor örneğin TRT, CNN, NTV , NTVSpor gibi kanalların HD yayını gelmiyor bunun nedeni nedir bir türlü çözemedim.

• VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    turksatta şebeke tarama frekansı ile tarama yaparsanız tüm hd kanallar türksat modunda da çıkar.Veya çıkmayan kanalların frekansını manuel girmeniz gerekiyor.

• Bana bugün aylik 35 liraya gelecek bir teklif yaptilar.Arayan görevliye bir kac defa tekrar ettirdim hem hd hemde süper lig paketi :) ayrica 3 ay spor extra hediye.askere gidecegim icin kabul etmedim.

Benim üyelik normalde 3 agustosda bitiyordu ama bedava iki ay uzattilar.(sadece belgesel+ulusal verdiler).bu iki ay sonunda fatura cikmayacak ve hicbir islem yapmadan üyeligim sona erecek bu bilgileri 3 defa teyit ettirdim digitürk mh ne.size diyecegim sonuna kadar direnin.guzel teklifler geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

turksatta şebeke tarama frekansı ile tarama yaparsanız tüm hd kanallar türksat modunda da çıkar.Veya çıkmayan kanalların frekansını manuel girmeniz gerekiyor.

Çıkmıyor hocam ben de aynı sorunu yaşıyorum, atv ve show tv grup kanalları dışında hd kanallar çıkmıyor resmen. Şebeke taramada da çıkmıyor manuel tek tp taramada da.
  • NeXT nx2 cihaz satılıktır isteyenler özel mesaj gönderebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybershock

quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Çıkmıyor hocam ben de aynı sorunu yaşıyorum, atv ve show tv grup kanalları dışında hd kanallar çıkmıyor resmen. Şebeke taramada da çıkmıyor manuel tek tp taramada da.

Evet kesinlikle çıkmıyor şaştım kaldım bende , normal Digitürk modunda hd olarak gayet güzel çıkıyor , böyle anlamsız birşey olur mu ya anlamadım gitti
  • 540 tl 9 taksit alinir mi sizce

• tamyigit T kullanıcısına yanıt
    Paketlerde neler var ?

• Premier Lig D-Smart'ta olacakmış bu sene. Belli oldu Digitürk'ün neden 100 TL zam yapmadığı.
  • Benim uyelik bugun iptal oldu.. anlasamadik..
    Karti teslim edip kurtulucam...

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.