Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digitürk bana bu next kampaya yenileme olayında resmen kazık attı laf oyunu yaparak beni kandırdı mağdur etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Digitürk bana bu next kampaya yenileme olayında resmen kazık attı laf oyunu yaparak beni kandırdı mağdur etti

Hayirdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene ilk aldığımız kampanya kapmsanında ne kadar kanal paket vs var ise aynı şekilde yeni anlaşmamda da saklı kalması koşulu ile yeni bir anlaşma yaptım sinema kanallarını iptal etmişler baya bir konuştum tartıştık vs resmen çamura yattılar kelime oyunu yapıyorlar sanki ben salağım resmen dolandırıcılık bu ilk başta tamam diyor üye yapıyor üye olunca sözünü tutumuyor rezalete bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Aynen kimlik cep no yaz.bilmemne üyelik nolu üyeliğimi kapatın falan yaz gönder

hocam fax çekerken iptal dilekçesi ile aynı kağıdın arkasında olsa kimlik fotokopisi sıkıntı çıkmaz mı? o şekilde gönderilebilir mi fax? ben 2 ayrı sayfa olarak yollamıştım dün bugün aradı mh ve nüshalardan birisi karanlık çıktı yeniden yollayın dedi yarın tekrar yollayacağım dediğiniz gibi yaptım bu sefer dilekçe kağıdının arkasında kimlik fotokopim ama bu şekilde gönderiliyor mu fax bilmiyorum, mümkün mü acaba bu şekilde yollamak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzun99

Bugün sagem iq pluskutu takıldı eutesat şampiyonlar+ sporsever+belgesel ve ocağa kadar sporextra 450 tl ödedim

Hocam bende dün eutelsat şampiyonlar, belgesel, sporsever, hd paket ve 3 ay spor ekstra paketlerine kredi kartına 450 tl-9 taksit olarak anlaştım. Spor ekstrayı 3 ay hediye ediyoruz dediler, 2017 mart nisan mayıs ayına istedim gelecek sene olduğu için veremiyoruz dediler. Siz kaç aylık aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

quote:

Orijinalden alıntı: auzun99

Bugün sagem iq pluskutu takıldı eutesat şampiyonlar+ sporsever+belgesel ve ocağa kadar sporextra 450 tl ödedim

Hocam bende dün eutelsat şampiyonlar, belgesel, sporsever, hd paket ve 3 ay spor ekstra paketlerine kredi kartına 450 tl-9 taksit olarak anlaştım. Spor ekstrayı 3 ay hediye ediyoruz dediler, 2017 mart nisan mayıs ayına istedim gelecek sene olduğu için veremiyoruz dediler. Siz kaç aylık aldınız acaba?

bu yıl içerisinde verdiler

• Neyse 3 ay sinema kanallarını da aldım normal de 12 ay açık olması gerekiyordu ancak %5 benim %95 dt mh nin yüzünden karambole geldi sonuç olarak 3 ay bedava yaptılar kötünün iyisi diyelim...

Anlaşma haziran ağustos ücretisiz 7 ay 63tl 2 ay 24tl hd ücretsiz 3 ay sinema kanalları da açık şimpiyonlar paketi belgesel ulusal kanallar işte aylık 41tl ye geldi.
  • bende 450 tl kredi kartı kampanyasından yararlandım.
    giriş+belgesel+şampiyonlar paketi+lig tv hd+3 ay spor extra 449 tl ye anlaştım.12 ay a bölünce 37 tl ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 28 Temmuz 2016; 15:26:01 >
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Turksat ustunden mi?

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    evet

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

bende 450 tl kredi kartı kampanyasından yararlandım.
    giriş+belgesel+şampiyonlar paketi+lig tv hd+3 ay spor extra 449 tl ye anlaştım.12 ay a bölünce 37 tl ye geliyor.

merhaba bugün mü yaptırdınız ? Mh den mi yoksa bayiden mi ?
    ben sorduğumda sınırlı kişi içindi talebinizi oluşturdum geri dönüş yaparız dediler, yani kime kaçtan tuttururlarsa devam ediyorlar..bekliycem bakalım aradıklarında ne diyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

ben sorduğumda sınırlı kişi içindi talebinizi oluşturdum geri dönüş yaparız dediler, yani kime kaçtan tuttururlarsa devam ediyorlar..bekliycem bakalım aradıklarında ne diyecekler.

geçen seneki next kampanyasından yararlanmıştım.sonra iptal faxı çektim.ertesi gün yani bugün genel merkezden aradılar.kredi kartı kampanyasından 450 tlye yararlanabilirsiniz dediler.ben spor extra da istedim.tamam dediler ve anlaştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 28 Temmuz 2016; 18:26:26 >

• quote:

quote:

quote:

geçen seneki next kampanyasından yararlanmıştım.sonra iptal faxı çektim.ertesi gün yani bugün genel merkezden aradılar.kredi kartı kampanyasından 450 tlye yararlanabilirsiniz dediler.ben spor extra da istedim.tamam dediler ve anlaştık.

ben iptal için aradım fakat önümüzde ki ay taahhüt biteceği için eğer iptal edersem taahhütü ödemem gerektiği söylendi bu yüzden beklemek zorundayım bu kredi kartı kampanyasıda sona erecekmiş ayın 4 ü gibi
    tüm durumlar iptal et kurtula yönlendiriyor beni :) hayırlı olsun hocam size.

• Benim ki iyimi kötümü pek bilemedim arkadaşlarınki ni görünce

Haziran-ağustos bedava 7 ay 63tl 2 ay 24tl ulusal kanallar belgesel kanlları var hd ücretsiz şampiyonlar paketi var 3 ayda sinema kanalları hediye ekime kadar aylık 41tl yapıyor

Nedersiniz?
  • quote:

quote:

quote:

Bana da aynısı dediler. Bugün ödeme için aradılar 570 TL istediler :) Teklifin bu olmadığını söyledim, ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz dedim. Kayıt oluşturdu, size dönüş yapacağız deyip kapattı.

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Hocam spor extra dahil ne kadara anlaştınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entryca3587

Hocam spor extra dahil ne kadara anlaştınız.

türksat;
    giriş+belgesel+şampiyonlar+ligtv hd+3 ay spor extra = 450 tl kredi kartına 9 taksit.

• Spor extra icin beklemek lazim aslinda.prelier lig ve italya ligi digiturkden gidebilir.Sadece ispanya kalir digiturkde oda o kadar para etmez bence.

Bende gecen sene almistim bu nx kampanyasi ama iptal ettirdim.teklif yaptilar ama anlasamadik.bende kapatin dedim.3 agustosda bitiyor.

• Beyler bende geçen sene next türksat kampanyasından almıştım, bu sene 600lü, 700lü fiyatlar verdiler en son şu pakete onay verdim

Eutelsat Giriş+Şampiyonlar+Belgesel+HD+3 ay spor extra 450 TL 9 taksit
  • Bayiye gittim hem indirim yapmıyor hemde eutrksat anten için 120 TL istediler. Telefon bekliyorum gelmiyor. 1 hafta oldu faxı çekeli beni niye aramıyorlar anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.