Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hd mi yayınlar hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar, iptal dilekçesinin örneğini nereden bulabilirim? İptal için ne yapmam lazım sırasıyla, müsait olup da anlatabilecek bir arkadaş var mı? Teşekkür ederim şimdiden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

9616820 arkadaslar uye numaram budur gecen sene next kampanyasindaydim.Bu sene iptal faksindan sonra aradilar 449 tl kredi kartina 9 taksit yaptilar.Şampiyonlar 4 ay sinema kanallari hediye 3 ayda spor extra hediye.Eutelsat.Kutuda geldi bugun sagemcom.00 kullanmak isteyen kullansin amac paylasmak.

Az önce yine mh aradı. Üye numarasını vererek aynı kampanyayı istedim ama ısrarla 1 yıl belgeseli ücretsiz veremeyeceğini söyledi. Ben de o halde üyeliğimi iptal edin dedim, hayırlısı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

9616820 arkadaslar uye numaram budur gecen sene next kampanyasindaydim.Bu sene iptal faksindan sonra aradilar 449 tl kredi kartina 9 taksit yaptilar.Şampiyonlar 4 ay sinema kanallari hediye 3 ayda spor extra hediye.Eutelsat.Kutuda geldi bugun sagemcom.00 kullanmak isteyen kullansin amac paylasmak.

Az önce yine mh aradı. Üye numarasını vererek aynı kampanyayı istedim ama ısrarla 1 yıl belgeseli ücretsiz veremeyeceğini söyledi. Ben de o halde üyeliğimi iptal edin dedim, hayırlısı olsun.

Kaç tl dedi peki belgesele 5 TL gibi birşey olması gerekiyordu. Çok birşey değil ekletseydin keşke 41 tl yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arph

quote:

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

Kaç tl dedi peki belgesele 5 TL gibi birşey olması gerekiyordu. Çok birşey değil ekletseydin keşke 41 tl yapıyor.

5 tl evet. Gerek yok hocam muhtaç değilim digitürke. Onların yola gelmesi lazım benim değil. İki maç izlemem olur biter.

• quote:

maçlar hd mi hocam?
  • Az önce MH aradı.Herhangi bir iptal fax'ı çekmedim , aramadım da . Bana kredi kartı kampayası olduğunu Şampiyonlar ve HD yi 569 TL ye verebileceklerini , bu kampanya normalde yeni müşteriler için olsa da size özel teklif sunuldu dediler.Daha da komik olanı 9 taksitle ödeyeceğimi kalan 3 ayda ücretsiz izleyecekmişim =) İstemiğimi çok pahalı olduğunu söyleyip kapattım.
  • aman abi mümkün mertebe uzak durun !!!

Ben bulaştım bu digitürk'e kavga-gürültü hala kapatamadım.

arıza desteği 0
    müsteri hizmeti 0
    faturalandırma 0

-20 tl gelmesi gerekirken 50 tl fatura geçirdiler iptal ettirene kadar akla-karayı seçtim 20 gün boyunca aradım 20 gün sonunda kusura bakmayın dediler :/
    -Yayın kesildi, teknik servis ücreti adı altında 70 tl extra ücret istediler. (yani çatıda birisi antenle oynasa 70 tl servis ücreti oynaya oynaya vereceksiniz)
    digitürkü tamamen kapatmak için Fax çektim, ulaşmadı dediler (oysaki elimde fax raporu vardı)

üye olmanız için her türlü numarayı yapıyorlar daha sonrasında kimseye ulaşamıyorsunuz, aman bulaşmayın derim...

• Üyeliğini yenileyen arkadaşlara galiba yeni uydu alıcısı veriliyor yanlış mıyım bu konuda? Bir de ödemeniz nasıl gerçekleşecek sorabilir miyim? Geçen yıl teknosadan kutu ile 9 taksit mağazadan almıştık şimdi nasıl gerçekleşiyor ödeme?

• arkadaşlar iptal faxı çekmiştim sağolsun örnek fax paylaşan arkadaş sayesinde (affetsin adını unuttum)

bugün aradılar, binbir ısrara rağmen kapatacağım dedim. MH de tamam deyip kapattı. kartla ilgili bir şey söylemedi. online işlemlerden paketlerim'e bakınca hiçbir şey gözükmüyor. kartı ne zamana kadar teslim etmem lazım?
  • quote:

Hocam öncelikle verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Az önce mh ile görüştüm ve bana neden iptal ettirmek istediğimi ve ardından devam etmek istersem 639 tl gibi bir fiyat çıkardı ben de sizin üyelik numaranızdan size sağlanan fiyatı söyledim o da bana arkadaşınız sitemizden bu kampanyayı takip etmiş ve bu kampanyadan yararlanmakta şuan dedi yalnız diyerek ekledi ve şuan onun kullandığı kampanya 3 gün önce sona erdi dedi ben de o fiyat dışındaki bir fiyatı kabul etmeyeceğimi söyleyerek iptal ettirmek istediğimi söyledim bakalım neler olacak bundan sonra en fazla bu yıl da izlemem eğer olmazsa yapacak bişey yok..

• Arkadaşlar bugün digiturk batışını kapamak için gittim. 9 ay 45 sonraki üç ay ödeme yok. Şampiyonlar, belgesel, çocuk hd eutalsat.Bana teklif iyi geldi. Yarın yeni cihaz getirecekler. Next cihaza hd yayın onayı vermedi Çünkü. Yarın tekrar olanları yazarım.

• Okuduğum en iyi teklif. Bayiye kapatacağım deyince mi bu teklifi yaptı? Fax çektiniz mi?

• Arkadaşlar bende bugün itibari ile iptal faxını ilettim, iptal için sadece kumanda ve kartı bayiye iade etmemiz yeterli değil mi. Uyduyu turksatta kullanmaya devamedebiliriz değil mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

Arkadaşlar bende bugün itibari ile iptal faxını ilettim, iptal için sadece kumanda ve kartı bayiye iade etmemiz yeterli değil mi. Uyduyu turksatta kullanmaya devamedebiliriz değil mi.

Bildiğim kadarıyla sadece kart iade ediliyordu ama emin değilim..

• cklnc C kullanıcısına yanıt
    Hep diyorum zaten üyelik no işin bahanesidir diye.müşteri hizmetleri yine sallamış.verin iptal talebini rahatınıza bakın istekli görünmeyin onlar düşer fiyatı.düşmüyosa da eyvallah deyin iptal edin.

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Bu hafta halledeceğim dostum iptal işlemlerini makul bir fiyat vermezlerse onlara bağlı değiliz sonuçta iptal ettiririz olur biter..

• quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

Arkadaşlar bende bugün itibari ile iptal faxını ilettim, iptal için sadece kumanda ve kartı bayiye iade etmemiz yeterli değil mi. Uyduyu turksatta kullanmaya devamedebiliriz değil mi.

Bildiğim kadarıyla sadece kart iade ediliyordu ama emin değilim..

teşekkürler, bakalım eutelsat ile güzel bir teklif gelirse değerlendirebilirim belki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exca

Okuduğum en iyi teklif. Bayiye kapatacağım deyince mi bu teklifi yaptı? Fax çektiniz mi?

Fax çekmedim bayiye gidip kapatmak istiyorum diyince yüz yüze müşteri temsilcisi diye birisi ile görüştüm.Denizli de oldu olay. Kredi kartından çektiler 9 ayı.

• Arkadaşlar daha yeni vermiş olduğum Türksat Digi aboneliğimi iptal ettirdim tekrar
    Lig tv HD
    Ulusal kanallar HD
    Belgesel kanalları SD
    Spor ekstra 3 ay ücretsiz
    3 ay 24,5 TL - 3 ay 39,5 TL - 4 ay 63,9 TL - 2 ay 25 TL olan pekedimi.

EUTELSAT
    Şampiyonlar paketi HD
    Ulusal kanallar HD
    Belgesel kanalları HD (hediye verildi)
    Spor ekstra 3 ay hediye

450 TL kredi kartına 9 taksit yapıldı.
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.