Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab ve Ipad 2 Mini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki amacım kesinlikle hangisi daha üstün veya android mi ios'mu diye tartışma çıkarmak değil. Emin olun birçok forumda bu konuyu araştırdım ama kendi ihtiyaçlarım için bir karara varamadım. Durumumu kısaca izah edeyim. Bu yaz başka bir şehre hem üniversite hem de çalışmak için gideceğim.(Sadece yaz için değil tamamen yerleşme amaçlı) Benim sorunum şu; şu anda kullandığım dizüstü bilgisayar benim ihtiyaçlarım için çok fazla ve yanımda götürmek istemiyorum. Tablet almak istiyorum ki ihtiyaçlarım şu şekilde;

* Arada canım sıkıldığında Angry Birds, Temple Run gibi küçük oyunları oynarım,
    * İnternetten çok sık film izler ve müzik dinlerim,
    * Genellikle pdf formatında kitap ve makaleleri okurum,
    * Temadan ve görsellikten pek hoşlanmam, stabil olduğu sürece 1 sene olsun aynı temayı kullanırım,
    * Skype ile görüşmeler yaparım.
    * Kesinlikle görsellikten çok stabil olmasını isterim, rom atma veya servis gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum.

Şimdi soruma gelirsek öncelikle ilk sorunum ekran boyutu. 7" ve 10" tabletleri gördüm ancak karar veremedim. 7" ekranda film keyif verir mi ve bu ihtiyaçlar yeterli mi?
    İkinci olarak ise sistemi bir türlü seçemedim. Aslında bu ihtiyaçlara en iyi Ipad cevap verir biliyorum ancak onlarında fiyatı Android tabletlere göre oldukça yüksek ve özgür değil(Bluetooth veya dosya yönetimi vb.). Samsung galaxy Tab 3 7" 300 Tl'den satılıyor ama 3 ay sonra bozulacaksa bir anlamı kalmaz. Yani anlayacağınız tam bir kararsızlık içimdeyim ve bu ürünleri kullanan deneyimli kullanıcıların önerilerini bekliyorum.
    Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Satılık samsung galaxy tab 4 vardır pazarlık fiyati vardır
    fiyati 380

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben galaxy tab s'te karar kıldım. Neden diye soracak olursan özgürlük yönünden. Madem bilgisayar gibi kullanacağım o zaman sistemde dilediğim gibi özgür olabilmeliyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.