Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.346
Cevap
210
Favori
408.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • !!! GERÇEK BUZ LAZERDE GERÇEK KAMPANYA !!!

Sayın forum kullanıcıları Lazer Epilasyon ile ilgili YAZA MERHABA KAMPANYAMIZI bu yılda devam ediyor...

Fiyatlar ve kontenjanlar aşağıda yazılıdır.
    İğneli epilasyondaki aşırı yoğunluk nedeniyle iğneli için kampanya yapamadık. ilerleyen zamanlarda oluşacak boşluklara göre iğneli için yine fiyat bildirimi yapılacaktır. İğneli epilasyon güncel fiyatlar için watshapp hattından fiyat alabilirsiniz..

** LAZERDE MAKSİMUMA 6 TASKİT / BONUSA 9 TAKSİT / ELDEN 3 TAKSİT

**** TÜM VÜCUT KALÇA KASIK DAHİL 8 SEANSLIK PAKET / 3 TAKSİT 3500TL / MAKSİMUM KARTA 6 TAKSİT 3600 TL / BONUS KARTA 9 TAKSİT 4250 TL

**** TÜM VÜCUT KALÇA KASIK HARİÇ 8 SEANSLIK PAKET /3 TAKSİT 3000 TL / MAKSİMUM KARTA 6 TAKSİT 3100 TL /BONUS KARTA 9 TAKSİT 3750 TL

**** KEMERÜSTÜ 8 SEANSLIK PAKET 2500 TL 3 TAKSİT / MAKSİMUM KARTA 6 TAKSİT 2600TL / BONUS KARTA 9 TAKSİT 3 000 TL

Taksitlendirmeler elden de yapılmaktadır.

Kullandığımız cihaz Alman Corss firmasına ait 2017 yılında teknoloji ödülü almış piyasadaki en üst segment cihaz olan ADELA 810 PLUS PLUS FİBER OPTİK BUZ LAZERDİR.

saygılar
    op.dr. kadir aksu
    www.naturelestetik.com
    0212 590 44 42
    0 506 114 91 11

Adres: Reşitpaşa cd. Altıntaş iş merkezi No:55 Kat:4 D:69 Avcılar/İstanbul

İĞNELİ EPİLASYON UYGULAMAMIZIN VİDEOSU !!!

Sayın forum üyeleri iğneli epilasyon işleminin nasıl yapıldığı ile alakalı çok fazla soru yöneltildiği için tüm arkadaşların kafasındaki soru işaretlerini giderebilmek adına işlemin kısa bir videosunu çektik ve ufak bir anlatım yaptık.. merak eden arkadaşlarımız dikkatine....
    işlem ile ilgili sorularınız olursa yine buradan cevaplayacağım...
    saygılar
    op.dr. kadir aksu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 3 Temmuz 2019; 17:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

boyun bölgesi için tavsiye eder misiniz malum en çok tahriş ve kıl dönmesi boyunda oluyor boyun bence yanaktan daha önemli özellikle askere gitmeden önce halletmeyi düşünüyorum aslında

Alıntıları Göster
    Benim anlamadığım bir konu var etek kısımları yapılırken alette oynama (kalkma) olur onu nasıl halledeceksiniz cok merak ettim doğrusu bayan yapıyosa olur belki ama erkek olursa ıyk
    syn ferther ben bir genel cerrahım merakın buysa hem işimi yapıyorum hemde epilasyon yapıyorum. kanunlara göre her türlü lazer işlemi sadece hekimler tarafından yapılabilir. zannımca sen bu kanunu pek bilmiyorsun. hem para kazanmak için iş yeri açmamın sence sakıncası nedir anlamadım. helalinden paramı kazanıyorum kimseyi dolandırmadan kimseyi kandırmadan ve kimseden bıçak parası almadan. namusuyla para kazanmak ne zamandan beri suç veya ayıp oldu da sen tenkit ediyorsun. dikkatini çekerim hırsızlık dolandırıcılık değil edebimle iş yapıyorum. piyasada bu işi bilmeyen sağlıktan anlamayan tonlarla adına estetisyen dedikleri lise mezunu insan varken onların yapması normalde insan anatomisini ve sağlığını en iyi tanıyan bir doktorun yapması neden sana garip geldi ki. kanunları aç bir oku derim.orda derki her türlü lazer uygulamasını hekim harici kimse yapamaz..yasaktır yani kanun koyucu tarafından yasaklanmıştır hekim harici birinin bu işi yapması.....kısaca anlayacağın bu işi yapan hekim dışı kişilere kanunen bunu yapman yasak sen nasıl bunu yaparsın diye sorman lazım yada yasa koyucuya söyle tıp fakültesini bitirenler epilasyon içinmi okudularda epilasyon uygulamasını sadece hekimler yapabiliyor diye...
  • Fena kampanya :) yorumları okumak için sabırsızlanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Fena kampanya :) yorumları okumak için sabırsızlanıyorum
    Bu sicak firsat basligi degil ,reklam
  • Kel adam gibi yapabilir misiniz?
  • Etek tras bolgesi yapiliyormu😎
  • mert969 M kullanıcısına yanıt
    syn mert969 erkek epilasyonda en çok sırt,omuz ve yanak epilasyonu yapıyoruz. ama tüm vücuda uygulanabildiğini göstermek için sadece tüm vücut fiyatını yazdım. e tabiki onuda isteyenler olmuyo değil. saygılarımla

Op.Dr.Kadir Aksu
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    syn.jujuuu reklam değil fırsat erkek epilasyon fiyatları tüm vücut seansları her yerde 500 tl den başlıyo...
  • therapyy kullanıcısına yanıt
    therapyy elbette yapılıyor. ilgilenirseniz kuruma bekleriz. saygılarımnla
    ,
    Op.Dr.kadir Aksu
  • Kulak kılını ne kadara yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Kel adam gibi yapabilir misiniz?

ben de merak ediyorum
  • sy.marcusantonius kel adam gibi olması erkekte pek mümkün değil ama saçları epeyi seyrelmiş hale getirebikliriz. hatta geri kalanların bioxine ihtiyaç duyar hale gelmesi de mümkün:))

Op.Dr.Kadir Aksu
  • benim vücut için amerikanın lazer silahı lazım, yoksa işin içinden çıkamazsınız.
  • Syn zeki26 kulakta lazer pek başarılı olmaz onlar için iğneli epilasyon öneririm. onunda saat ücreti olarak hesabı yapılır ve de 200 tl saat ücretidir. %100 başarısı vardır.

Op.Dr.Kadir Aksu
  • Bu işler hep berberlerin b.. yemesi.. ense kılı kulak kılı hep onların yüzünden. .
  • cCc_Reis_cCc C kullanıcısına yanıt
    syn.cCc_Reis zor diye bişey yok denemek lazım:))

Op.Dr.Kadir AKSU
  • quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

benim vücut için amerikanın lazer silahı lazım, yoksa işin içinden çıkamazsınız.

Yürü Be Reis kim tutar seni :)))
  • maalesef berberler bu bölgelere jilet uygulayarak ağda ve ip çekme sektörünü yaratan ve bunu nakite çeviren yerler. bizde bozdukları düzeni geri getiriyoruz. laf aramızda bizde sayelerinde ekmek yemiyo değiliz ama ne yaparsın biri bozar biri yapar para burdan doğar:))) şaka bir tarafa erkeklerde ense,kulak ve yanak kılları en sevimsiz sorun. eğer korunmak istiyorsanız bu bölgelere ağda,cımbız,ip ve jilet asla uygulattırmayın. yakma ve makine ile kısaltma yaptırısanız bunlarla karşılaşmazsınız. eğer çok rahatsız edici boyuttaysalar epilasyon için kurumumuza bekkleriz. kurumumuz sadece erkeklere yönelik lazer uygulamaları yapmaktadır. işlemler hekim tarafından yapılmaktadır.

Op.Dr.Kadir Aksu
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

benim vücut için amerikanın lazer silahı lazım, yoksa işin içinden çıkamazsınız.

Yürü Be Reis kim tutar seni :)))

Alıntıları Göster
    tek seans degil bildigim kadarıyla. ortalama ya da siz müşterilerinize kaç seans gelmesini istiyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

maalesef berberler bu bölgelere jilet uygulayarak ağda ve ip çekme sektörünü yaratan ve bunu nakite çeviren yerler. bizde bozdukları düzeni geri getiriyoruz. laf aramızda bizde sayelerinde ekmek yemiyo değiliz ama ne yaparsın biri bozar biri yapar para burdan doğar:))) şaka bir tarafa erkeklerde ense,kulak ve yanak kılları en sevimsiz sorun. eğer korunmak istiyorsanız bu bölgelere ağda,cımbız,ip ve jilet asla uygulattırmayın. yakma ve makine ile kısaltma yaptırısanız bunlarla karşılaşmazsınız. eğer çok rahatsız edici boyuttaysalar epilasyon için kurumumuza bekkleriz. kurumumuz sadece erkeklere yönelik lazer uygulamaları yapmaktadır. işlemler hekim tarafından yapılmaktadır.

Op.Dr.Kadir Aksu
    Tüm vücud epilasyon kaç seansta tamamlanıyor acaba, akabinde ne kadar süre sonra tekrar size uğramamız gerekiyor.
    Birde genital bölge ve kalça da çalışma yapılırken uyutmanızı isteyebiliyor muyuz :)
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    syn McCarty 10 seans yapıyoruz bunların ilk 6 sı ana son 4 ü kontrol seansları oluyor. ilk 6 seansı ayda bir son kontrolleri ise 3-6 ay aralarla çağırıyoruz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.