Şimdi Ara

pc tableti görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar okuldan dağıtılan e tab4 üm var gerçekten berbat bir sistemi var güvenlik olsun diye usb pc bağlantısı engellenmiş geçende oynarken kapandı açılma animasyonundan sonra siyah ekran veriyor(arka planda ışık var) en az 10 kere sıfırladım olmadı rom atacağım ama pc görmüyor bunu bir programla halledebilirmiyim sadece pc gorse yetecek biri yardım ederse çok sevinirim
    koruma kalksa yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba @yigitba vereceğim linkteki driver dosyasını dene. Link

Not: Bilgisayarına indirdikten sonra virüs taraması yapmayı unutma... Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 1 Şubat 2015; 21:40:23 >
  • teşekkürler deneyeceğim

• bunu tam olarak nasıl kullanacağım

• yigitba kullanıcısına yanıt
    Bu tüm tabletler için çalışan genel bir Windovs driveri. Sizin tabletinizdede çalışırmı bilemiyorum deneyin, bakın.

Bilgisayarınıza kurun bu dosyayı, sonra kablo ile tabletinizi takın tanıyorsa işe yaradı demektir.
  • nasıl kuracağım kur dosyası yok sadece birkaç dosya var

• Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    Farklı bir marka olsa da bende de var aynı sorun. Bilgisayar hiç görmüyor.
    Verdiğiniz dosyaları yüklemeye çalıştım, hepsinde sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hatası verdi.
    Normalde şu ana kadar hiç sorun yaşamadım diğer cihazlarımda, medya depolama veya usb olarak vs bir şekilde hep görürdü, bunu farklı bilgisayarlarda farklı usb kablolarıyla denedim, görmüyor.
    Ne önerirsiniz?
  • Merhaba arkadaşlar,

Resimli anlatımını ekliyorum nasıl yapacağınıza dair. Bu driver dosyası Artes facebook sayfasında Murat arkadaşımız tarafından paylaşıldı. İşinize yararsa kendisine teşekkür etmeyi unutmayın. Burayı okuyacaktır

Resimli anlatımı ve driverleri indirmek isterseniz (32 - 64 bit) : Link

Not: Bilgisayarına indirdikten sonra virüs taraması yapmayı unutma... Kolay gelsin...

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

pc tableti görmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 1 Şubat 2015; 21:40:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.