Şimdi Ara

HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
25
Favori
41.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eozen81

Teşekkürler arkadaşlar. Yalnız Heco 302 Surroundlar çok geniş, tabanı 30x20 cm. Bunlara uygun ayak var mı ki?

Aşağıdaki 230 TL'LİK ayağın bile üst tablası 20x20 cm genişliğinde, Heco 302 çok takma yapar bunun üzerinde.

http://urun.n11.com/uydu-hoparlor/ultimate-spg-200-hoparlor-ayagi-cift-P69184570

heco victa 302 için sonorous sp 100 ayak uygundur

• Üstadım sordum 15x20 cm dedi üst tabla, nasıl uygun oluyor ki hoparlörun tabanı çok daha geniş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üst taplada yapışkanlar var bu sayede hoparlörün tabanından küçük olması sorun olmuyor ve görsel açıdanda avantaj ama kötü tarafı sökmesi problem.
  • Hocam hemde çok güzel oluyor üst tabladaki yapışkanlar çok sağlam yapışıyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı

• Arkadaşlar teşekkür ederim, bu yapıştırma işi enteresan olsa da hoparlör büyük olduğundan başka çare yok gibi sanırım.

• Hoparlörleri yapıştırınca sökmesi zor olabilir veya iz bırakabilir. Ben çelik plakadan uygun genişlikte cnc lazer kesimle tabla yaptırdım. Yalnız yaptırırken kalınlığı en az 3-4 mm olursa ortadaki havşa deliği daha uygun olur. Hem hoparlörü daha sağlam tutar, hem de vidanın hoparlörle teması olmaz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• eozen81 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ben aynı ayağa hoparlörün alt tabanından biraz daha geniş olmak üzere kalın renkli cam kestirmiştim camcıya sonra demir plakaya camları tapıştırdım hoplarıda camın üzerine koymuştum gayette güzel olmuştu.

• Hepinize fikirler için teşekkür ederim arkadaşlar. Cam kestirme ve yapıştırma çok kafama yattı.

• iercins İ kullanıcısına yanıt
    sisteminiz nasıl oldu hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,
    bende heco sahibi olacağım sanırım, çok övgüler almış kullananlardan ve dinleme fırsatı olanlardan. bu arada izmir içerisinde hecoları dinleyebileceğim bir yer var mı?

receiverdan önce hoparlör hakkında karar kıldım aslında, ona göre de uyumu iyi olacak ve fiyat olarak da çok uçuk olmayacak bir receiver düşünüyorm. Bütçeme göre onkyonun 646 modelini bulmuştum ancak alamadan 656 modeli geldi şimdi. Almanya'dan getirtmeyi planlıyorm.

heco victa prime 702 seti kurmayı planlıyorum, genelde ses rengi olarak uyum konusunda hep onkyo önermişler, sizlerin düşüncesi nedir acaba?

bu arada %50 film %50 müzik için kullanmayı planlıyorum. belki bu oran değişebilir arada ama müzik de önemli benim için.
    yorumlarınızı ve yardımlarınızı rica ediyorm.
    teşekkürler
  • Arkadaşlar elimde dosta gidecek hesaplı vereceğim victa Prima 702 var nereye yazmam gerekiyor.

ÜRÜN SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allegro -- 28 Ekim 2016; 11:24:45 >
  • Arkadaşlar merhaba siyah renk heco victa prime 302 almak istiyorum. Satmak isteyen olursa pm den iletişime geçebilir.

I

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba pioneer vsx-924 avr +HECO 102+202+502 alarak aranıza katıldım sistemi sinema ağırlıklı kullanıyorum buna uygun hangi sub alabilirim odam 18 m²

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Hepinize fikirler için teşekkür ederim arkadaşlar. Cam kestirme ve yapıştırma çok kafama yattı.

Heco Victa 320 back hoparlörler için Sonorous sp 100'e göre siyah cam kestirdim, arkadaşların tavsiyesi için tekrar teşekkür ederim. Bu şekilde sağlam oldu. Resimler:

HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozen81 -- 26 Kasım 2016; 10:43:54 >

• Heco 702 satmayı düşünen var mı arkadaşlar

• isteyen olursa yardımcı olabilirim...espresso rengi.
     HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musicbyexrian -- 2 Ocak 2017; 22:12:8 >

• selamlar arkadaşlar, 302 ya yanına center arıyorum elden çıkarmak isteyen olursa özel mesaj lütfen. iyi günler.
  • Övgülerden sonra uygun fiyata temiz Heco victa 701 ikinci el hoparlör aldım.gerçekten çok iyi bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyordum.Heco yu öneren arkadaşlar sayesinde aldım öncelikle onlara teşekkür ediyorum.yorumlarınız son derece isabetli.

• Merhaba..Bir Anfi (yamaha) + Heco Haporlor almayı düşünüyorum ama bazı soularımı işi bilen arkadaşların cevaplamasından memnun olurum..

Dinleme mesafem tam karşına geçince haporlorun 2 metre max..Oda enine dikdörtgen ama oturduğum yer kısa kenar yani 4x4 m2 bir alan..

Raf tip tamam 2 way..Ama acaba 3 way kule alsam ki bunlarda 1 Mid/Woofer +1 Mid+1 tweet var.. Kule bu mesafede fazla mı gelir yoksa kısık seste daha fazla "Yol" olduğundan daha mı kaliteli ses duyarım..

Ayrıca bazı modellerde 702 de mesela, 170 mm Mid , 2x170 mm Wooper var, bazı modellerde Mid/Wooper aynı haporlorde (Taf tiplerde böyle)

Mid ile Wooperin ayrı olması ile tek olması çok farkeder mi müzik dinlemek için? Yine 3 yollu bir Haporlorde 2 woop 1 mid var, bu daha çok BASS demek sanırım..

Ama ben Çok fazla BASS olmadan temiz kaliteli Yumuşak bir Bass dengesi istiyorum...

Raf mı Kule mi almalıyım..Raf alacaksam Low/Mid/High dağılımı nasıl olmalı

teşekkür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 29 Ocak 2017; 17:20:57 >

• musicbyexrian M kullanıcısına yanıt
    Merhaba PM den bana 702 çift, 302 çift fiyat durumu verebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.