Şimdi Ara

Twitter bağımlılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar twitter bildiğiniz gibi en çok kullanılan sosyal ağlardan birisi twitter kullanıyorum aslında özeniyorum bazı kullancılar görüyorum twit atan çok güzel kullanan insanlar var ama aynısını yaşayamıyorum ben nedense adam 20 bin twit atmış yememiş içmemiş atmış twitter nasıl kullanılmalı?

• Benim 1089 takipçi var tweet attikca atasin geliyo valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 dan beri twitter kullanıyorum hergün girmeme rağmen tweet sayım 600 falan millet günde 100 tweet atıyor

• boş boş yazacaksan zaten twit atma. ama dolu güzel düşündüren yada güldüren kısa öz paylaşımlar yapabiliyorsan sende at. öyle bir becerin yoksa zaten kafana takma. herkesin işi gücü farklı sonuçta.
  • İşin bir de ticari boyutu var, özellikle işletmeler çok kullanıyor, ya da freelance iş yapanlar adını duyuruyor bu sayede.
  • nedense benim hiç twit atasım gelmiyor :)
  • bana DH yetiyor birde twitter a bılaşmayayım.

• Aklına ne geldiyse yazıyor. Resmen adamlar konuşacaksa dur mention edeyim de konuşalım modundalar
  • Ben gecen sene açtım iyi de takipçi edindim ama sıkıldım sosyal medya bana göre değil galiba su an whatsapp dısında bişey kullanmıyorum eskiden facebook deli gibi kullanırdım şimdi zorla gir desen giremem

• Forum imzalarini tweetliyorum ben 48K Var ama etkileşimler iyi değil

• Gerçekten ben de bıktım daha geçen hafta dondurdum kapattım hali hazırda ne varsa arkadaşın da dediği gibi dh yetiyor

• Twitter bana uzak ve berbat geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Face daha bagımlılık yapar bazı sayfalarda muhabbet kuruluyor o tarz sayfalar bagımlılık yapabilir gençleri :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitteri actikdan sonra facebook hesabimi silmistim. 3 ay sonra tekrar facebook actim bunuda neden yazdim bilmiyorum. (Twitter da boyle bise bilmem anlatabildimmi :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.