Şimdi Ara

cözüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pcyi ehr baslattigimda otomatik baglansin istiyorum ne yapmam gerekiyor (resimli)
     cözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C*O*Ş*M*U*Ş -- 4 Kasım 2006; 14:12:35 >

• ne tür modem kullanıyosun router özellikli modemde zaten böyle ama senin sorunun tam anlayamadım
  • modemin usb ise olmaz maalesef.
  • ya kablolu bi modem bende anlamiyorum yani pcyi her actigimda bu balantilara girip iki kere tiklayip acmam gerekiyo ben oto olsun istiyorum
  • kablolu modem fakat usb mi ethernet mi usb bile olsa açılışta oto bağlanabilir
  • usb olan nası bağlanıyor otomatik olarak ne yapmak gerekiyor?
  • usbmi ethernetmi oldugunu bilmiyorum
  • modemin markasını biliyomusun

sanırım usb modem resimden anladığım kadarı ile her zaman bağlantı yapmak için resimdeki kısımı kullanıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opr -- 4 Kasım 2006; 14:04:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: opr

modemin markasını biliyomusun

sanırım usb modem resimden anladığım kadarı ile her zaman bağlantı yapmak için resimdeki kısımı kullanıyosun

• quote:

Orjinalden alıntı: opr

modemin markasını biliyomusun

markasi arcor
  • resim koymuşsun ama anlatmak istediğinin anlaşılması zor gibi pc açlışında kullanıcı adının ve şifrenin istendiği bir bölüm gelmesi lazım karşına normalde usb bağlantılar bu şekilde sen nasıl bir yol izliyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.