Şimdi Ara

acil yardım arkadaşlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilgili arkadaşlara selamlar olsun! arkadaşlar pc me yanlışlıkla aynı işletim sistemini 2 defa kurdum. siyah ekranda görüyorum. 1 tanesini nasıl kaldırabilirim? acil yardımlarınızı bekliyorum şimdi!

• bak dostum en kısa ve kolay yol biçimlendirmek diyelim c de bir sistem d e bir sistem var ve d de sistemden kurtulmak istiyorsun d nin üzerinde sağ tıkla biçiçmlendir de biçimlendir yapılırken biçimlendirme yapılan yerdeki bütün veri silinir ve sende gereksiz olan sistemden kurtulmuş olursun yada c ve d ye format at baştan c ye yükle sistemi
  • DOSTUM ALLAH RAZI OLSUN CEVAP VERDİĞİN İÇİN! ŞİMDİ PROGRAMLARIMI KAPATIM BİÇİMLENDİRECEĞİM...CVP VERİRİM TEKRAR SAOLASINN
  • Framcis_Ryan dostum biçimlendirme yapılamıyor! "" windows NT bu sürücüyü biçimlendiremiyor.Bu sürücüyü kullanan tüm disk hizmet programlarından ve diğer programlardan çıkın ve sürücü içeriğini hiçbir pencerenin görüntülenemediğinden emin olun.Sonra biçimlendirmeyi yeniden deneyin "" yazısı çıktı.Format mı atayım artık?
  • o zaman sen d deki sistemi kullanıosun sana açılırken seçim yaptırıyormu
  • evet yaptırıyorr
  • arkadaşım pm yoluyla ulaşırsan bana daha ii olur çünkü geziorum ben sayafalarda o zaman diğer bölümü seç c deki sistemi kullan d yi biçiçmlendir deneme yap hangisinde d yi biçiçmlendirosan anlaki c deki sistemi kullanıosun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.