Şimdi Ara

XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.525
Cevap
26
Favori
3.552.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese tşk bilmediğiniz anlamadığınız konuları pm atarsanız sevinirim her zaman bakamıyorum topiğe
  • topik üst konudan alınabilir anlayışınız için tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang -- 15 Ocak 2007; 20:00:17 >
  • Orjinal cd var bende deniycem teşekkürler çok güzel anlatım
  • peki varolan windowns xp'yi nasıl kaldırıp formatı atacağız? ben pek anlamıyorumda bu format işinden
  • kkardeş sağolasında bios hakkında biraz bilgi verirsen sevinirim ya
    yani oradki ayarlarla ilgili bilgi varsa flan ???
  • herkese cok teşekkürler çok yararlı bilgileri tartışmışsınız ihtiyacım olan birçok şeyi sormaya bile gerek duymadım yeni bir kullanıcı olarak.

• tam da bu bilgiye ihtiyacım vardı saol dh forum :) ve emeği geçenler....
  • Çok faydalı olmuş teşekkürler
  • Ya kardesim cok tessekkür ederim fakat bende windows cd si yok napıcam baska bi cıkar olyu varmı??????
  • ben aynisini yapiyorum ama disk formatlanmiyor
    tekrar yuklu olan eski programlar bilgisayarda kaliyor sebebi nedir acaba

nerden yanlis yapiyorum?
  • cd rom desteği ile başlatınca bilgisayarı cd den ön yükleme için bir tuşa bazın yazısı çıkıyor ama hiç bir tuş işlemiyor. hertuşa basmayı denedim olmadı. normalde klavye çalışıyor. Bu sorunu nasıl halledicez? acil yardım lazım
  • Çok Güzel Anlatmışsın,Helal olsun kardeşim
  • Arkadaslar birazdan format atıorum umarım birsey olmaz bütün dediklerini print ettim yaklasık 1-2 saat sonra yazıcam ins hadi hayırlısı....
  • Problem çıkarmaz aynılarını yap hadi şimdiden hayırlı olsun
  • -JuDgE- hiçbirşey olmaz, zor bir yanı yok.

Sadece formatlayacağın diski yanlış seçme..
  • Arkadaşlarına falan sor, tanıdığın bilgisayarcı varsa alırsın 1 günlüğüne.

Orijinalleri 145 $ + KDV..
  • benim bios ayarları çok dandik yaw shift+f10 a basıyorum, 4 tane seçenek var birisi boot zaten boot a geliyorum onda da Int18-Int19-ROM Disabled seçenekleri çıkıyor ne dandik iştir bu yada ben gerçek bios ayarlarını açamadım

edit: delete e basınca geldi asıl bios ayarları :D veee hayatımda ilk defa format attım arkadaşlar emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0nur! -- 28 Ocak 2007; 23:03:21 >
  • ilk foratımı sayende atacam galiba
    tşk
  • quote:

Orjinalden alıntı: BRKYPNR

teknik servislere 30-35 ytl vermeyin!
    bide bunlarda takılan olursa burdan dönebilir.
    yukardaki işlem ide hdd için geçerlidir.
    ayrıca formatatn sonra anakart ekran kartı ses kartı vs.. bileşen parçalarınızın driver larını kurduktan sonra internete bağlanın!

Güzel bir topic ama ne olursa olsun birşeyin sağlan olmasını istiyorsanız bilen birisinin yapması herzaman daha iyidir. Teknik servise 30 -35 ytl vermeyin demesi güzel ama kaş yaparken göz çıkarmakta var buda unutulmamalı. Başkasına muhtaç olmamak herkeze nasip olmaz ama fırından almaz ekmeği kendin yaparsan tadı yok diye şikayet edemezsin !!!!
  • walla arkadaşlar inanın format atmaya korkuyorum niye diyeceksiniz bi yanlislik yaparim herşeyi yakarim diye duşünüyorum.. benim pc kafayı yemiş durumda... bi çok sorun war ve format şart gibi gözüküyoo... walla 50 milyon formatada vermek istemiyorum.. burda yapsam becerebilirmiyim diyede bi düşünce war.. wallahi bilmiyorum arkadaşlar.. sorunumu burdan halledebilirim inş:(
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.