Şimdi Ara

LG Laptop fiziksel sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG marka laptop ımda bataryada tırnaklar var.bir de laptop ın kendi içinde . bataryayı tutması için. fakat nasıl olduysa laptop taki tırnaklar ikisi de kırıldı. şu an bataryayı fiziksel olarak tutan birşey yok. en ufak oynama da batarya yerinden çıkıyor. Garantisi devam etmekte. Sizce ne yapmalıyım. Garanti süresi ne kadar sürer? ya da garantiye girer mi?

• şimdi arkadaşım garanti kapsamının dışında kaldığını duyacagındaqn emin olabilirsin garanti servizlerinde malesef satarken oldugu kadar ilgili degil şirketler eger servise aldıgın şirket aracılıgıyla gonderirsen 2 gun gidiş 2 gun geliş olmak uzere 4 gun sadece gidiş geliş için beklersin artı servisiveren şirkete 1 ay gecmeden de nerde benim laptop un diemessin karar senin bence yuzyılınicadı bir adet japon yapıştırıcısıyla sorunu kendın cozmeye bak :)
  • selamlar...
    arkadaşım laptopun yalan olmuş bence onu sat
    yakın birine sat tabii hani paranı kolay alırsın inanıyomusun
    yenisini al rahat et
    koaly gele...
  • sevdim seni @adoreco gel sana satayım o zaman
    quote:

Orjinalden alıntı: adoreco

selamlar...
    arkadaşım laptopun yalan olmuş bence onu sat
    yakın birine sat tabii hani paranı kolay alırsın inanıyomusun
    yenisini al rahat et
    koaly gele...

• selamlar...
    olur abi bilirsin tanırsın beni öderim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoreco -- 3 Kasım 2006; 18:03:57 >

• garantiyi kapsamaz
    ama makul biçimde derdini anlatırsan yardımcı olacaklardır
    bence şansını dene
    memnunsan satmanın manası yok
  • Gayet memnunum ayıptır sölemesi 3000 liralık alet. X600 ekran kartı var üzerinde. çalıştırmadığı oyun yok. Neyse adoreco meraklı ona satarım.
  • senin çentikler nooooldu yaa taktırdınmı onları ?? merakta kaldık...
  • Meraklanma sen yazın verecem servisine inş. Tüm sonuçları takılan çentikleri çentik sayısını kalınlığını ebatarını şekillerini , bataryayı nasıl tuttuğunu nasıl bir mekanizma olduğunu hepsini anlatcam sana.Sen yeter ki meraklanma.Sende biliyosun ki merak iyi bişey değil. hatta atasözü bile var.... öğrenmek istiyosan pm atayım.
    quote:

Orjinalden alıntı: technician

senin çentikler nooooldu yaa taktırdınmı onları ?? merakta kaldık...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.