Şimdi Ara

Tipim nasıl ( ULTRA SS ) YENİ FOTO GÜNCELLEME (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
2
Favori
12.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaka maka eşcinseller gibi yapmışsın saçını. Sen de mi öylesin yoksa?
  • Bende resmi ilk görünce timberland reklam afişi sandım.. 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miyav Miyav kullanıcısına yanıt
    Ah kekoviç ah umarım büyüyünce akıllanırsın. "Hıhı"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızlar bunları beğeniyor bide
  • Senin beynini anî bir hareketle sarsmak istiyorum
  • Hocam elindeki eldiven nedir mesela ?
  • Bisikletle giderken ileriye tükürsen balgamın bile sana geri dönmez
  • olm iki dakika insan taklidi yapın ..... Allahın yarattığı tiple dalga geçmeyin yarın sızde çoluğa çucuğa karısırsanız gorurum ... tamam mı
  • Böyle tiplerin soyunu nasıl tüketicez
  • fazla iğneleyeci yorum atanların karakterlerinde ego tatmini, kıkançlık ve özgüven eksikliği vardır. Tipinden ziyade yaptığın yorumlardan karakterinin oturduğunu görüyorum. Tip her 3-4 yılda ciddi boyutlarda değişen birşeydir o yüzden kimseyi takma böyle devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

YENİ NESİL APAÇİ TARZI.BOŞUNA KİMSEYE BÖBÜRLENME ERGENLERİN %80 İ ÖZENTİDİR KIZ ERKEK FARKETMEZ...

BİDE OKUL ÇIKIŞI SİGARA YAKIN TAM OTURURUR..

NOT.O BOTLAR VARYA O BOTLAR TÜM ERGENLERİN AYAĞINDA O BOTLARDAN VAR ULAN BİRAZ TARZINIZI DEĞİŞİN O BOTLARI KAFAMA SİLAH DAYASALAR BİLE GİYMEM.

güzel görünücem tarz olucam diye bot giyiyosan giyme zaten.belki o botun fiyatı uygundur bi çok kişi bu yüzden giyiyodur
  • Mc Kemik Erimesi
  • Normal bir insansın işte...Sıradansın..Gerçekten objektif bir yorum yaptım..Kötü de değilsin iyi de..Normal bir insan..Mesela şu kapının önünden geçen ayşe teyzenin oğlundan veya tüpçü ali abinin oğlundan veya markette çalışan kasiyer çocuktan ne bir eksiğin var ne bir fazlan..Tamam mı.
  • Zalımlar Collection albümüne yeni foto ekledi sandım biran

Doğal ol kendin gibi ol yeterli zorladıkça dibe vurursun sadece genç arkadaşım ...
  • Miyav Miyav kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu biraz da kızın tiğine bağlı.
  • İyi ama apaçi keko gibi poz vermeyi kes. Ve biraz süt duruyorsun sakal çıkıyorsa bi çeşit sakal bırak.
  • su_şişesi@ Dostum ameliyathanede tekniker olarak calısıyorum bu yüzdensakal bırakmam imkansız.
    SınavBitsedeGitsek@ En iyisi. Herşeyin ortası iyidir . Yorumun için teşekkürler
  • dostum resim cidden senin ise tarzını bi an önce değiştir. Toplumdan dışlanmak istemiyorsan tabi. Tipin kötü değil ama kötü yorumların yüzde 90 nını tarzından dolayı alıyorsun
  • Abicim az efendiliğe özenin o saç ne çakma ronaldo
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.