Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Reis Opel, elinde tek kalan 1.6cdti Sport için 113 bin TL fiyat verdi. Araç gri renk, gümüş gri değil, daha koyu bir gri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinli_m

Arkadaslar 114K verip sport + cgp2 aldik diyelim. 1 yil binip 2017 de yeni kasa cikinca ne kadara satabiliriz?
    Benim tahminim 2 ay gecince 2017 model araclar cikinca 114 en iyi ihtimalle 106 ya dusse yeni kasa cikinca 96 ya falan mi duser ikinci elde?

Fikirlerinizi paylaşabilir misiniz? Objektif olmani ziyaret rica ediyorum.

Tesekkurler.

Yeni kasa muhtemelen 2018 şubat da çıkar...fiyatı hiç öyle 115-120 falan olmaz..1.6 dizel otamatik aracı 150 bin den aşağı satmazlar...
    Bugün aldığınız aracıda aşırı kilometre yapmazsanız aşağı yukarı,ldiginiz fiyata yakin satarsiniz diye düşünüyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum 2. El satış sitesinde 1.6 at insigniaların güzel alınabilir fiyat etiketi olduğunu görüyorum. Sıfır km ama galeride olan birkaç araç mevcut. Düşünenlerin bu araçları da incelemeleri tavsiye ederim. ÖTV li fiyatlar oturmadan pazarlıkla bu araçlarda alınabilir.

Mesela örnek ilan : 292653837
    ( ilanı örnek olarak gösterdim, hiçbir alakam yoktur. )

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

Orijinalden alıntı: military55

quote:

Orijinalden alıntı: Roving

3.700 Tl zam geldi . sport otomatik dizele eski fiyata gore.

Az önce Çetaşa uğradım, bana ayrılan düldül duruyor mu bi bakim dedim, fiyatlar halen belli değil, yeni gelen müşteriye bile yaklaşık fiyat veriyoruz net fiyat veremiyoruz, Opelin ötv farkını üstlenmesi büyük olasılık, yarın sabah belli olur dediler..

ötv öncesi 105 cosmo 108 sport donanım için fiyat veriyordu odak, şuanda belirsiz olmasına rağmen 110 gibi rakamlar telafuz etmişti cosmo için yani sizin belirttiğiniz zamdan biraz daha fazla gibi gözüküyor odakta siz tam araç fiyatını hatırlıyormusunuz ötv öncesi sport donanım için? odak mı çetaş mı fazla istiyor onu belirleyelim almayı bekleyenler, düşünenler için faydalı olur.

Ötv öncesi (15 kasım) Opel Gerçek 1.6cdti otomatik cosmo için vergi mükellefi fiyatı 100.625tl, sport için 105.150TL verdi.
    Ben Çetaştan 99500TL+3500 cgp2 olarak anlaştım (15 kasımda)
    Dün Erdemir opel cosmo ya ötv sonrası (vergi mükellefine) 105.000 verdi. Sport araç yok dedi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Az önce Çetaşa uğradım, bana ayrılan düldül duruyor mu bi bakim dedim, fiyatlar halen belli değil, yeni gelen müşteriye bile yaklaşık fiyat veriyoruz net fiyat veremiyoruz, Opelin ötv farkını üstlenmesi büyük olasılık, yarın sabah belli olur dediler..

ötv öncesi 105 cosmo 108 sport donanım için fiyat veriyordu odak, şuanda belirsiz olmasına rağmen 110 gibi rakamlar telafuz etmişti cosmo için yani sizin belirttiğiniz zamdan biraz daha fazla gibi gözüküyor odakta siz tam araç fiyatını hatırlıyormusunuz ötv öncesi sport donanım için? odak mı çetaş mı fazla istiyor onu belirleyelim almayı bekleyenler, düşünenler için faydalı olur.

Ötv öncesi (15 kasım) Opel Gerçek 1.6cdti otomatik cosmo için vergi mükellefi fiyatı 100.625tl, sport için 105.150TL verdi.
    Dün Erdemir opel cosmo ya ötv sonrası (vergi mükellefine) 105.000 verdi. Sport araç yok dedi.

bu 15 kasımda aldıgınız fiyatlar da mı vergi mükellefi için? ben ayın 23,24 i gibi 105 teklif aldım cosmo için tabi 10 gün içinde dolar arttı ama yine de 5 bin tl lik fark ciddi bir fark.

• Ötv bindirimi uygulanmaya başladı mı ? Ötv li fiyat alan var mı acaba ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu 15 kasımda aldıgınız fiyatlar da mı vergi mükellefi için? ben ayın 23,24 i gibi 105 teklif aldım cosmo için tabi 10 gün içinde dolar arttı ama yine de 5 bin tl lik fark ciddi bir fark.

evet vergi mükellefi için tüm fiyatlar..

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Sport + Stil paket 118 bin, ÖTV sonrası. 24 Kasım' da 115' idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Sport + Stil paket 118 bin, ÖTV sonrası. 24 Kasım' da 115' idi.

bu bayilerde iyi geçiriyor galiba 23 kasımda ben sordugumda sport modeli 108 bindi stil paketi kaç kuruş bilmiyorum da 7 bin tl değil herhalde ? (sordugum yer odak)
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Stil paket 6.250 ₺ ! Bu ay üç kez zam gördü Opel. Zamlar artık dakkada geliyor

• ÖTV zammının geldiği gün teslim aldığımız Cosmo + Kış paketine ÖTV vurmazken, diğer alacağımız Sport paketli araç ÖTV zammı yedi. Sport + Kış paketi 112.500 tahmini fiyat aldık. Umarım ÖTV'yi karşılarlar yoksa vazgeçeceğiz gibi.
  • quote:

Stil paket 6.250 ? ! Bu ay üç kez zam gördü Opel. Zamlar artık dakkada geliyor

stil paketinin bu kadar oldugunu bilmiyordum haklısınız zamlar anlık belirleniyor fakat iki gün arasında ki kur farkı çok yoktu hatırladıgım kadarıyla ama stil paketi pahalıymış dikkat etmemişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

ÖTV zammının geldiği gün teslim aldığımız Cosmo + Kış paketine ÖTV vurmazken, diğer alacağımız Sport paketli araç ÖTV zammı yedi. Sport + Kış paketi 112.500 tahmini fiyat aldık. Umarım ÖTV'yi karşılarlar yoksa vazgeçeceğiz gibi.

hocam yine iyi fiyat almışsınız ist da ise hangi bayi ? 110 a cosmo ek paket vs olmadan teklif alan vardı üstte yazan arkadaşlar da.
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Bayilerin elinde araba yok, bu fiyatlar bu hafta gelen gemideki arabaların fiyatı. Bakalım yarın belli olacak zammı karşılayıp karşılamayacakları. Bende, 115 bin fiyat alıp kaporasını yatırmıştım Perşembe günü. Kafada deli sorular ? Bir daha alma şansımız olur mu ? Yoksa bu kriz ortamı daha da kötüye gidecek iken araba alınır mı ? Artık bu memleketin hali, tımarhaneye yatıracak, keşke umursamaz, malın önde gideni olsam

• Viper74 kullanıcısına yanıt
    Yeni ötv oranıyla sportun liste fiyatının yaklaşık 150 bin lira olması gerekiyor 118 bin lira fazla uygun değil mi ?

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım bu hesabı, arabanın çıplak fiyatı çok etkiliyor herhalde. BMW' lerin, Mercedes' lerin 1.6 fiyatları uçtu gitti. Artık kime inacağız bilmiyorum, bayi ısrarla 138 bin hesaplıyor Ocak' tan sonraki fiyatı. Güya ikinci parti zam Ocak ÖTV' si olacak mış. Biri yeni kasa İnsignia 2018' de, başkası bu Haziran' da gelecek diyor. Güncel İnsignia 140 bin olursa, yenisi 170 bin mi olacak diyorum ? Hee diyo bayi.. Bir dümen dönüyor bakalım ne olacak ? Yarın zammı bana yamarlarsa vazgeçeceğim ama bir taraftan da €, $ durmayacak 2017' de de, tam anlamıyla iki uçlu değnek Uykusuz geceler yine

• quote:

Bende anlamadım bu hesabı, arabanın çıplak fiyatı çok etkiliyor herhalde. BMW' lerin, Mercedes' lerin 1.6 fiyatları uçtu gitti. Artık kime inacağız bilmiyorum, bayi ısrarla 138 bin hesaplıyor Ocak' tan sonraki fiyatı. Güya ikinci parti zam Ocak ÖTV' si olacak mış. Biri yeni kasa İnsignia 2018' de, başkası bu Haziran' da gelecek diyor. Güncel İnsignia 140 bin olursa, yenisi 170 bin mi olacak diyorum ? Hee diyo bayi.. Bir dümen dönüyor bakalım ne olacak ? Yarın zammı bana yamarlarsa vazgeçeceğim ama bir taraftan da €, $ durmayacak 2017' de de, tam anlamıyla iki uçlu değnek Uykusuz geceler yine

Valla bende aynı durumdayım. Şeytan vazgeç diyor, bir yandan kru artışından dolayı bu fiyatlara hala aracı alamayız gibi görünüyor. malüm siteden 2.el piyasasına bakıyorum, fiyatlar uçmuş durumda. Bakalım bugun Opel den bir güzellik bekliyoruz yoksa cebimizden 3500TL uçmuş olacak

• Viper74 kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar yeni kasa Insignia'nin 1.6 Dizel otomatik modeli muadili Passat'in DSG'sini gecemez. O yuzden rahat olun hic oyle 170 falan olmayacaktir. En fazla mevcut liste fiyatina 5% zam olur.
  • Arkadaşlar 3-4 bin diye konuşulan zam, 7 bin seviyelerindeymiş Bugün öğleden sonra, bu zammın ne kadarını bize yıkacakları belli olacak mış, benim st'nin dediğine göre. Napsak şimdi

• Belli olunca yazarmisiniz hocam bizimde gelecek aracımız varda onunda durum belirsiZ
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.