Şimdi Ara

SAMSUNG JAVA OYUN PROGRAM YÜKLENİŞİ E900/U600/E250/G600/DSERİSİ MODELLER (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
3
Favori
504.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya farukk kardeş bende bluetooth yok diğer türklü nasıl yüklerim mig33
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sproob

ya farukk kardeş bende bluetooth yok diğer türklü nasıl yüklerim mig33

gprs ile yükleyebilirsin detayları imzamdaki konuda mevcut
  • faruk abi ben E250 telefonumu usb kablosuyla şarj ettim tel kitlendi açılış ekranında takılıp kalıyor. Yardımını bekliyorum. : (
  • Format at diyeceğim imzamdaki önemli kodlar konusundan ama açılmıyorsa hic yapacak işlem gözükmüyor servis.
  • 1. sayfadaki D900i oyun yükleme ayarları D880 ile aynı mı?...

Eğer öyleyse D900i için yüklenmesi gereken programların olduğu site açılmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 6 Kasım 2008; 19:46:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pulstar

1. sayfadaki D900i oyun yükleme ayarları D880 ile aynı mı?...

Eğer öyleyse D900i için yüklenmesi gereken programların olduğu site açılmıyor...

şuanda kontrol ettim programlar çalışıyor bu programlar

e 250 ve d serisi modellerinde kullanılan programlarla aynı programlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Evet linkler şimdi çalışıyor...
    Yükleme yapmayı düşünüyorum ama oyun nereden bulacağım bilmiyorum...
    Bu konuda bir bilgilendirme yapabiliyor musun?...

• faruk arkadaşım merhaba, ben sizden bi bilgi almak istiyorum,..

g600 modelimi daha iyi yoksa i 550 modelimi?

not benim için gps ve wireless bağlantı önemli değil teşekkürler...
  • quote:

quote:

quote:

Evet linkler şimdi çalışıyor...
    Yükleme yapmayı düşünüyorum ama oyun nereden bulacağım bilmiyorum...
    Bu konuda bir bilgilendirme yapabiliyor musun?...

ilk sayfada 1 kaç oyun mevcut ekran boyutuna göre yükleyebilirsin
    oyunlar içinwww.getjar.com a da bakabilirsin

ak2n

2 si arasından benim tavsiyem i 550 dir daha özellikli bir model

• Arkadaşlar yardım lütfen,
    E250 telefonumun sürgü ekranla anakart arasındaki film kablosu arızalandı.
    Kendim değiştirmek istiyorum.Film kabloyu buldum.Ama sürgü ekran kısmını açamıyorum.
    Nasıl açılacağını lütfen anlatırmısınız.İlginize teşekkür ederim.
  • aalikemal

kızak mekanizmasını sökeceğini düşünmüyorum ve bu mekanizmayı toplamak çok zor

telefoncuya yaptırmanı tavsiye ederim
  • Teşekkürler farukk...

getjar.com'dan istediğim türde (sudoku ve tetris) 3 oyun indirdim... 1. sayfadaki D900i ayarlarında anlattıklarının aynısını yaptım ve oyunlar yüklendi...

Telefonum 2. oyunu yüklerken resetlendi... Sanırım sebebi 2. oyunu yüklerken *#52828378# tuşlanınca yaptığımız ayarları tekrar baştan yapmamız gerektiğini sandım... Bu yüzden resetlendi... Telefon tekrar açılınca *#52828378# tuşlayınca ayarların aynı olduğunu gördüm ve sadece Serial Dowload'ı seçmem 2. ve 3. oyunu yüklemem için yetti...

Yalnız 2 sorum var...
    1: Softick PPP programı serial bağlantı da telefonuma bilgi ekranı göndermeden direkt telefonuma bağlandı... Bu normal mi?...
    2: Oyun yükledikten sonra telefonda *#52828378# tuşlayıp değiştirdiğimiz ayarları eski haline getirmemiz gerekir mi?...
  • quote:

Teşekkürler farukk...

getjar.com'dan istediğim türde (sudoku ve tetris) 3 oyun indirdim... 1. sayfadaki D900i ayarlarında anlattıklarının aynısını yaptım ve oyunlar yüklendi...

Telefonum 2. oyunu yüklerken resetlendi... Sanırım sebebi 2. oyunu yüklerken *#52828378# tuşlanınca yaptığımız ayarları tekrar baştan yapmamız gerektiğini sandım... Bu yüzden resetlendi... Telefon tekrar açılınca *#52828378# tuşlayınca ayarların aynı olduğunu gördüm ve sadece Serial Dowload'ı seçmem 2. ve 3. oyunu yüklemem için yetti...

Yalnız 2 sorum var...
    1: Softick PPP programı serial bağlantı da telefonuma bilgi ekranı göndermeden direkt telefonuma bağlandı... Bu normal mi?...
    2: Oyun yükledikten sonra telefonda *#52828378# tuşlayıp değiştirdiğimiz ayarları eski haline getirmemiz gerekir mi?...

rica ederim oyun yükledikten sonra gprs te sorun

yaşamamak için oyundan sonra girilecek kodu girmen gerekli

• quote:

quote:

Teşekkürler farukk...

Yalnız 2 sorum var...

Ota type setting'i GPRS yapacam değil mi?...

Peki bunu yapmazsan GPRS'te ne gibi bir sorun yaşarım?...

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler farukk...

Yalnız 2 sorum var...

Ota type setting'i GPRS yapacam değil mi?...

Peki bunu yapmazsan GPRS'te ne gibi bir sorun yaşarım?...

gprs girmez hata verir

• quote:

Orjinalden alıntı: harsena

arkadaşım ben bu milionaire yani kim 500...... yükledim yanlız türkçe değil garip bi dil nasıl olucak bu.bu yüzden oynayamadım oyunu

• quote:

Orjinalden alıntı: D4N1EL

quote:

Orjinalden alıntı: harsena

arkadaşım ben bu milionaire yani kim 500...... yükledim yanlız türkçe değil garip bi dil nasıl olucak bu.bu yüzden oynayamadım oyunu

bu oyunun türkçesini samsunglar için olanını hiç görmedim
  • farukk kardeş bitpim i indirmek istedim sitede 1.0.6 versiyon ve 1.0.7 versiyon çıkıyor 1.0.4 ü bulamadım .1.0.6 yı indirdim senin yazdıklarını yaptım.phone type den other cdma seçtim comport tan browse yi seçtim.(bitpim will try to detect port automatically when accssing your phone) yazısı çıkıyor.ok dedim solda file system çıkmıyor.altta ready yazıyor ama bir hareket yok.ne yapmalıyım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vebo

farukk kardeş bitpim i indirmek istedim sitede 1.0.6 versiyon ve 1.0.7 versiyon çıkıyor 1.0.4 ü bulamadım .1.0.6 yı indirdim senin yazdıklarını yaptım.phone type den other cdma seçtim comport tan browse yi seçtim.(bitpim will try to detect port automatically when accssing your phone) yazısı çıkıyor.ok dedim solda file system çıkmıyor.altta ready yazıyor ama bir hareket yok.ne yapmalıyım.

atmaya çalıştığın oyunu değiştir
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: vebo

farukk kardeş bitpim i indirmek istedim sitede 1.0.6 versiyon ve 1.0.7 versiyon çıkıyor 1.0.4 ü bulamadım .1.0.6 yı indirdim senin yazdıklarını yaptım.phone type den other cdma seçtim comport tan browse yi seçtim.(bitpim will try to detect port automatically when accssing your phone) yazısı çıkıyor.ok dedim solda file system çıkmıyor.altta ready yazıyor ama bir hareket yok.ne yapmalıyım.

atmaya çalıştığın oyunu değiştir

faruk program telefonu görmüyor .soldaki klasörleri tıklıyorum.hepside boş.bir hareket yok.bu arada telefonum g800.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vebo -- 14 Kasım 2008; 11:42:27 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.