Şimdi Ara

Casper Via T10B- 10 inç, Full HD IPS, 2GB Ram, Atom işlemci 499 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
11.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: belgrava

Ben de bakınmaktayım. Elimde geçen sene almış olduğum 7" Asus Memopad var. Onda HDMI yok ama alma nedenim olan iş için gayet güzel bir tablet. İkinci bir tablet istememin nedeni ise elimde olan tabletten daha büyük ekran olması ve mümkünse onda olmayan diğer özellikleri barındırması. Yoksa aynı özellikte 2. bir tablet almak mantıksız. HDMI olması önemli çünkü bazen annem dizileri kaçırabiliyor ve internetten geçmiş bölümleri izlemesini sağlamak istiyorum. Bunu laptopumdan yapabiliyorum fakat takdir edersiniz ki laptopu odalar arası seyahate çıkarmak bir zaman sonra angarya olabiliyor. Tabletten büyük ekrana aktarmak güzel olur diye düşünüyorum. Diğer bir özellik ise Wi-fi çekimi güçlü olmalı(Asus tabletim bu konuda harika ). Ve tabi ki MS Word kullanmak istiyorum. Windows işletim sistemli bir tablette bakıyorum ama tercihim Android. Keşke Casper Via da HDMI özelliği olsaymış. Özellikleri çok hoşuma gitti ve kullanıcıların çoğu beğenerek kullandığını okudum. İnşallah buluruz yakın zamanda istediğimiz tableti.

Mini hdmı cihazı diye bir şey okumuştum geçen, bir araştırın,, ek olarak takarsınız,,, bu tablete Windows ta yüklenir, casper duo yapabilir ilerde,,,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunların kendi sitesinde bile bu ürün yok :

http://www.casper.com.tr/akilli-telefon-ve-tablet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huutame

bunların kendi sitesinde bile bu ürün yok :

http://www.casper.com.tr/akilli-telefon-ve-tablet

Selamun aleyküm, aynen kardeş, benim de aklımı o karıştırdı.. Ancak özellikle çok iyi, kronik sorunu da yoksa alınır, fiyat uygun

• OLIHOGDES kullanıcısına yanıt
    aslında ben de senin gibi düşünüyorum...
  • Arkadaşlar reeder aix10 mu yoksa casper via t10 mu?

• Cihaz elime geçti, yalnız geri tıuşunda hassasiyet sorunu var galiba size de öyle geldi mi?
  • Cihazı 23 nisanda kliksadan 450 tl fiyatını ve donanımını uygun bulduğum için sipariş etmiştim. 25 nisanda elime ulaştı ve paketi heyecanla açınca ekranın tam ortasında 10 kuruş büyüklünde bir leke olduğunu gördüm. Fakat leke ekranın altında sanki mürekkep lekesi gibiydi. Cihazı biraz inceleyip kutusuyla aynı gün kliksaya postaladım. 2 gün sonra ellerinde stokta ürün olmadığını söyleyerek para iadesini yaptılar.

Bende cihaz hoşuma gittiği için 1 hafta aradım taradım ama o fiyata başka yerde bulamadım. en son bugün hızlı alda 530 liraya düşüştü birde 50 world puan hediye verince aldım. Bakalım salıya elimizde olucak. Umarım memnun kalırım. Yalnız internetten aldığınız birşeyi heyecanla bekleyipte arızalı çıkması adamı acaip ayar ediyor...
  • jamayaki J kullanıcısına yanıt
    Derler ya, Teknoloji biraz da şans işi, hayırlı olsun iyi günlerde kullanın..
  • Anneme hediye alacağım içinden çıkan kılıf extra hediyemi yoksa klasik dahilmi acaba ürüne.Hiçbiryerde kılıf hediye vs göremedim. Vatanda 569 TL teknosada yok görünüyor :&
  • tablet bugün geldi. gayet iyi. kılıf kutunun içinden çıkıyor. ayrıca verilen birşey değil. her kutuda standart gelen bir aksesuar.
  • hocam şayet alacaksanız hızlıal da 528 lira, world carda 50 tl world puan veriyor. totalde 478 liraya geliyor. bu arada kargo ücreti 6 lira gibi birşey fakat alırken sistemden öneri geliyor, yanında şunuda alırsanız kargo bedava diye, ben ordan 7 liraya 12 li pil aldım toplam net maliyeti 12 pille birlikte 485 liraya çıktı. bilginiz olsun.
  • Bende alacağım bugece yada yarın arkadaşlar herkese yorum ve destekleri için teşekkürler :)
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaykolic -- 13 Mayıs 2015; 13:57:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belgrava

Tableti yorumlara göre tam alma fikrindeydim ki birden HDMI olmadığını farkettim.Doğru mu?
    HDMI olmadan Monitör yada TV ile görüntü ses paylaşımı yapılabiliyor mu bu tablet ile? Yapılabiliyorsa alabilirim bu tabletten.

hdmi ve widi gözükmüyor özelliklerinde bu durumda tv ye bağlanmaz maalesef ..
  • Evet konuyu açan kişi olarak 5 aylık kullanıcı yorumumu yazayım.
    Geçen ay şarjda problem çıktı alet şarj almadı, bir de klavye geç algılıyordu hemen götürdüm Vatanbilgisayara, servise gitti, 10 gün sonra güncellenmiş olarak geldi şu anda hiçbir sorun yok.
    Şarj sorunu sarj aletindenmiş onu değiştirmişler, klavye için de yazılım güncellemişler.
    Hala benim için favori tablettir, memnunum tabletten. Fiyat performans aleti. Yukarıda soranlar olmuş kılıf dahil mi diye. Evet kılıf dahil ve uyduruk bir kılıf değil, çok kaliteli ve fonksiyonel bir kılıf.
  • Ekranı Güzel Sesi Yüksek Şarjı 3-4 saat gidiyor Kılıfı Güzel Tabletin Görünüşü Güzel Ama Benim Konuşan Tomum Deer Hunter Ve Dolmuş Driver ve bazı Oyunlarda Maalesef ........... Çalışmayı Durdurdu Hatası Alıyorum Sizce Sebebi Nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wipe cache yaptıktan sonra sistem güncellemesi yaptım düzeldi

• Asphalt 8 GTA San Andreas FIFA 2014 Deer Hunter 2014 Dead Trigger Böyle İyi Oyunlarda Denedim.Hiç Kasma Falan Yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Teko

Asphalt 8 GTA San Andreas FIFA 2014 Deer Hunter 2014 Dead Trigger Böyle İyi Oyunlarda Denedim.Hiç Kasma Falan Yok

Hocam Dead trigger 2'yi mi oynadınız?? Zira benim tablet Dead Trigegr 1'i açıyor ama 2 ncisinde hata verip açmıyor, bir kaç defa sildim kurdum ama açamadım..
  • Ben 1i Oynadım 2yi Denemedim Ne Hatası Veriyor?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.