Şimdi Ara

blackberry bold 9900 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    hiç araştırmadan blackberry almışım bugün bis nedir onu öğrendim.
    turkcell bb 9900 var suan elimde ama kurumsal hesap istiyor benden hesap elimde değil cihaz 2. el
    internet kullanımını nasıl açabilirim whatsapp vs için neler yapmam gereklidir

• Aynı sikinti bende de var. 9700 var bende. Araştırdım her yeri forumlarda yapılanı yaptım fakat olmadı. En azindan whatsup yuklense yeticek :)
  • Sorun yok arkadaslar sadece Blackberry ait bir internet servisi, Turkcell kullaniyorsaniz bayiye gidip faturali veya fauturasiz 1 gb lik BIS paket uyeligi yaptirin bu kadar. Vodafone kullaniyorsaniz musteri hizmetlerini arayin. Blackberry kullandiginizi soyleyin anlarlar zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

Sorun yok arkadaslar sadece Blackberry ait bir internet servisi, Turkcell kullaniyorsaniz bayiye gidip faturali veya fauturasiz 1 gb lik BIS paket uyeligi yaptirin bu kadar. Vodafone kullaniyorsaniz musteri hizmetlerini arayin. Blackberry kullandiginizi soyleyin anlarlar zaten :)

hocam benim paketim zaten var hattımda aylık ücret ödemeden açabilir miyim acaba internet hizmetini
    edit:hattım avea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxXarkantosXxx -- 7 Ocak 2015; 15:32:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxXarkantosXxx

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

Sorun yok arkadaslar sadece Blackberry ait bir internet servisi, Turkcell kullaniyorsaniz bayiye gidip faturali veya fauturasiz 1 gb lik BIS paket uyeligi yaptirin bu kadar. Vodafone kullaniyorsaniz musteri hizmetlerini arayin. Blackberry kullandiginizi soyleyin anlarlar zaten :)

hocam benim paketim zaten var hattımda aylık ücret ödemeden açabilir miyim acaba internet hizmetini
    edit:hattım avea

Eger normal internetiniz varsa kapatin gidip sadece Aveadan sadece BIS paketi yapin ve whatsapp vs diger uygulamalari kullanabilirsiniz, eger 1 gb BIS size yetmez ise (ki baska bir BIS paketide yok) o zaman extradan normal internette almalisiniz. Blackberry internetini kendi serverlarindan geciriyor bazi kendi uygulamalari ve en onemlisi guvenlik icin, BIS`in esprisi bu hocam.

Bu arada 1000. Mesajim :)
  • Ben 8520 kullanirken 100mb bis 100gb normal sinirsiz paket yapiyodum atiyorum bis bittiginde normal pakete geciyodu bakiyem 0 kalsa bile hizim hic dusmuyodu ancak tel 2g oldugundan cok fazla somuremiyodum turkcell'i :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.