Şimdi Ara

Fotoğraf Yazdırmak İçin Yazıcı Tavsiyesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
7.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: OZGURCEL77

arkadaşlar bende oldukça araştırdım citizen cy-01 700 15x10
    kağıt 200 tl

citizen cy-01 700 adet fotoğraf kağıdı demek istediniz? bu fiyata ben bulamadım en düşük 2500 TL cvarında. bende fotoğraf yazıcı arayışındayım.evde kullanmak için epson l800 çok pahalı sanırım canon ıp7250 alacağım ..daha düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesido -- 10 Mayıs 2016; 9:53:53 >
  • hayır arkadaşım kağıt maliyetini kastettim 10*15 700 adet
    kağıt 200 tl epson l800 iyi yazıcı fakat kartuş kafası tıkanma
    problemleri atık pad dolması problemi vs mantıklı gelmedi
    ayrıca termal yazıcılarda fotoğraf ömrü 100 yıl yazıcı fiyatları
    termalde 2500 tlden başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

merhaba
    eğer bulabilirseniz canon ip7250 kesinlikle memnun bırakır L800'de güzel elbette ama orjinalden tanklı L800'e 1200 tl vermektense hemen hemen aynı kalitede foto baskısı alabileceğiniz ip7250'yi 200 küsür tl ye almak ticari kullanmayacak biri için çok daha doğru bir tercih olacaktır.

dolum için özel üretilen kolay dolan kartuşlarıyla dolum konusunda sıkıntı yaşamazsınız zira 2250'de kullandığınız gibi hortum falan yok orjinallerin şeffaf tıpalı ve oto reset çipli olanı bittikçe devamlı surette doldururup kullanırsınız ama 10 - 15 günü geçirmeden baskı almalısınız mürekkep püskürtmeli her marka her model için geçerli makinenizi kullanın yatırmayın

size fiyat bilgisi için PM atıyorum incelersiniz

merhaba tavsiyeleriniz üzere canon ip7250 yazıcıyı 200 TL ye bu gün spariş verdim. verdiğinizi bilgiler için çok tşk ediyorum

• mesido kullanıcısına yanıt
    rica ederim hayırlı olsun memnun kalacaksığınızı düşünüyorum.

kolay dolan kartuş ve mürekkeplerini bizden alırsanız size kağıt numunesi göndereceğimizi bize hatırlatın mutlaka

fiyat baya iyi isterseniz ürün linkini paylaşın bu makineyi bu fiyata almak isteyen olacaktır.
  • parlak 300gr baskı yapabilecek cihaz tavsiyesi olan var mı ?
  • epson l355 resim basmak için ideal mi? yoksa ip7250 veya normal 170-250 tl arasi bitmeyen kartuslu bi yazici işimizi görür mü? tesk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teken kullanıcısına yanıt
    canon 1pl baskı yapan modeller ile epson l800 serisi kaliteli fotograf basar. netten bütcenize uygun bir model bulunca sitesine gidip teknik özelliklerine bakın.
  • tekrar merhaba, a3 parlak 300gr yazmayı unutmuşum :(

epson güzel fakat a3 yapamıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teken -- 16 Mayıs 2016; 21:45:06 >
    canonda a3 boyutlu ve 1pl püskürtme ucu olan model var yanlış bilmiyorsam
    aradığınız modeller canonda İX6850 epsonda L1800 her ikiside 300 gr A3 kağıda basar epsonda herhangi bir sorun yok ancak kuşe kağıda baskı alacaksanız ikiside iş görmez yapışmaz kuşeye.
    fotoğraf kağıdı türlerini kullanmalısınız . kuşe baskısı için sadece epsonda kuşe mürekkebi kullanabilirsiniz

L1800 orjinalden tanklı bir cihaz.
    İX6850 kartuşlu bir cihaz maliyeti düşürmek için kolay dolan kartuşlarla kullanmak lazım. doğru mürekkeple orjinallerden farksız baskılar alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.