Şimdi Ara

Bankamatik Paramı Yuttu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 iş günü ne ya. digital ortamda 5 iş günü ne abi biri açıklasın. altı üstü para sayıyosun. bi tuşla dünyayı dolaşan para, böyle saçma durumlarda sistem kilitliyor resmen ayıp
  • Kredi kartı borcumu ödemeye atm'ye gittim kartsız işlem yapayım dedim bilgileri girdim 150 TL'yi yerine koydum önce almadı bir daha denedim aldı devam tuşuna basarak devam ettim ve o yıkıcı cümle çıktı karşıma tekik bir nedenden dolayı işlemi gerçekleştiremiyoruz dedi ve işlemi iptal de etmedi param içeride kaldı.MÜşteri hizmetlerini aradım sayım yapacaklarmış 5 iş günü içerisinde döneriz dediler.Hediye mediye bi sürü şey alacaktım kartta limit yoktu parayı yatırarak hediye alacaktım hepsi yattı çok kötüyüm :(

• 1 hafta en geç . sonra paranı geri alırsn
  • Paramı alırım ama hediye alamıyorum şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyranus

Paramı alırım ama hediye alamıyorum şuan

Bankadan nakit avans çek
  • Doğru dedin bir bakayım
  • Bankaya dilekçe yazıyorsun şu şu günde şu saatte oldu şu kadar nakit yatırdım şu şubeye diye bi kaç gün içinde tekrar hesabına yatar o para rahat ol..
  • Akbank 400tl mi yuttu 1 ay ugrastirdi beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

Bankaya dilekçe yazıyorsun şu şu günde şu saatte oldu şu kadar nakit yatırdım şu şubeye diye bi kaç gün içinde tekrar hesabına yatar o para rahat ol..

Müşteri hizmetlerini o an arayıp bildirdim atm no ile birlikte kayıt açtıklarını söylediler bekliyorum bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

Akbank 400tl mi yuttu 1 ay ugrastirdi beni

Yapma dostum ya
  • son gün hediye mi alınır. 45-60 gün önceden sipariş vermelisin. ilk iş günü gidip bankaya form doldurursun ayrıca. hemen halledilir.
  • Cuma günü aynı sorunu Ziraat Bankasın'da yaşadım 105 TL yatırdım paranız alıkonulacaktır ünite arızası dedi saat 5 i geçtiği içinde o an kapalıydı banka.İşlerim olduğundan bu sabah gittim direk bir form doldurdular bekleyin sizi çağıracağım dedi 5 dakika sonra çağırdılar makbuzu imzalayıp parayı verdiler.Ben kartsız işlem yapmıştım belki o yüzdendir ancak 5 gün fazla geldi.
  • Cross Marian kullanıcısına yanıt
    2 gün yılbaşı tatili olduğundan işlem yapamayacaklar ondan belki 5 gün demiş olabilirler
  • İki parmağını ağzına sokabildiğin kadar sok kusunca yuttuğunu geri alırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.