Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 şarj aletinden ses geliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba ben foruma yeni katıldım, yardımınıza ihtiyacım var.
    Samsung Galaxy S5 cihazımı şarja taktığım zaman şarj cihazından cızırtı gibi bir ses çıkıyor. Neden olduğunu anlamıyorum arkadaşlar lütfen cevap verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bızzzz edebilir bu tip üniteler. Dizüstü bilgisayarınızın adaptörünü dinleyin daha net duyarsınız. Sebebini de elektrikçi arkadaşlar açıklar. Ama 1 -2metredeb duyulmaz. Duyuluyorsa problem olabilir.

• Galaxy S4 ü taktığım zaman adaptörden bir ses gelmiyor ama S5 i taktığım zaman adaptörden bariz duyulan bir ses çıkıyor. Adaptörde bir sorun var heralde. Patlar falan Allah korusun.

• quote:

Orijinalden alıntı: orkuno99

Galaxy S4 ü taktığım zaman adaptörden bir ses gelmiyor ama S5 i taktığım zaman adaptörden bariz duyulan bir ses çıkıyor. Adaptörde bir sorun var heralde. Patlar falan Allah korusun.

Adaptörü değiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

Orijinalden alıntı: orkuno99

Galaxy S4 ü taktığım zaman adaptörden bir ses gelmiyor ama S5 i taktığım zaman adaptörden bariz duyulan bir ses çıkıyor. Adaptörde bir sorun var heralde. Patlar falan Allah korusun.

Adaptörü değiştir

Değiştirmezsem bana bir sıkıntı çıkarır mı ?

• Arkadaslar ayni sorun bende de var.
    S5 takiyorum ekran isigi sonunce ses geliyor tiklayip ekranin isigini yakiyorum ses gidiyor.
    Note 2 de denedim yine ayni ama s5 kadar ses cikmiyor cok garip.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.