Şimdi Ara

NEXT UYDU ALICILARI DESTEK BÖLÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
9.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce farklı bir ürüne verdiğim destek ve satış sonrası desteğimi Türkiye' de uydu alıcısı denildiği zaman akıllara ilke gelen
    firma olan ve Türkiye'nin heryerinde geniş bir servis ve bayi ağı olan Next Nexstar uydu alıcılarına vereceğim
    bu anlamda hertürlü Next model ve ürünlerin soru ve sorunlarınızı burada paylaşıma açıyoruz.
    next pandora için yaptıgım kanal listesini bitirdiken sonra hosta ekletıyorum
    böylece ulusal belgesel sınema spor kategorılerını duzenlı bir favorı lisesi olusturarak siz canlara sunacağız
    ayrıca tüm videolarımıza www.uydudestek.tv internet sitemizden de takip edebilirsiniz
    www.uyduevim.net

http://www.uydudestek.tv/next-machina-3d-yazilim-ve-kanal-yukleme-.html
    http://www.uydudestek.tv/kategori/next.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candostum2007 -- 6 Ocak 2015; 12:17:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

Arkadaşlar daha önce farklı bir ürüne verdiğim destek ve satış sonrası desteğimi Türkiye' de uydu alıcısı denildiği zaman akıllara ilke gelen
    firma olan ve Türkiye'nin heryerinde geniş bir servis ve bayi ağı olan Next Nexstar uydu alıcılarına vereceğim
    bu anlamda hertürlü Next model ve ürünlerin soru ve sorunlarınızı burada paylaşıma açıyoruz.
    böylece ulusal belgesel sınema spor kategorılerını duzenlı bir favorı lisesi olusturarak siz canlara sunacağız
    ayrıca tüm videolarımıza www.uydudestek.tv internet sitemizden de takip edebilirsiniz
    www.uyduevim.net

arkadaşım...next pandora sahipiyim...ekim ayının yazılımı makinama otomatik yüklendi beğendim fakat canımı sıkan tek olay malesef üzücü şekilde cihazın panelinde kapalıyken gözüken saat yazılım yüklenince yok oldu...saatin yeniden pandoranın panelinde görünmesi için çare yokmu üzgünüm...

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

Arkadaşlar daha önce farklı bir ürüne verdiğim destek ve satış sonrası desteğimi Türkiye' de uydu alıcısı denildiği zaman akıllara ilke gelen
    www.uyduevim.net

arkadaşım...next pandora sahipiyim...ekim ayının yazılımı makinama otomatik yüklendi beğendim fakat canımı sıkan tek olay malesef üzücü şekilde cihazın panelinde kapalıyken gözüken saat yazılım yüklenince yok oldu...saatin yeniden pandoranın panelinde görünmesi için çare yokmu üzgünüm...

hemen yarın ilk işim bir cihaza yazılım yüklemek ve bu sorunu görürsem hallettırmek :)
    dıkkat etmemıstım bu soruna yarın bakalım hocam

• quote:

quote:

quote:

www.uyduevim.net

hemen yarın ilk işim bir cihaza yazılım yüklemek ve bu sorunu görürsem hallettırmek :)
    dıkkat etmemıstım bu soruna yarın bakalım hocam

arkadaşım...pandoraların hepsindemi saat sorunu mevcut yoksa sadece benim makinamdamı problem vardır merak ediyorum?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 23 Aralık 2014; 22:09:27 >

• yenı fırmanda basarılar kardesım
  • Next machina 3d uyduda İnternet ayarlarından A.P'leri sildim. Şimdi wifi ile bağlanmaya çalıştığımda hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

yenı fırmanda basarılar kardesım

teşekkür ederim.. cümlemize
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKratos

Next machina 3d uyduda İnternet ayarlarından A.P'leri sildim. Şimdi wifi ile bağlanmaya çalıştığımda hata veriyor.

merhaba
    cıhazı yazılım attıktan sonra fabrika ayarına dönüyormusunuz
    wıfı gerek bu cıhazda gerekse dıgerlerınde bence saglıklı olmuyor bende sorun yasadım en sonunda kablo cektım sımdı 720 formatında onlıne fılm ızlıyorum
  • arkadaşım...candostum...next pandora saat sorunu çözmeyi başaramadınmı üzgünüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 24 Aralık 2014; 15:50:39 >
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Menu > Uygulamalar > Ayarlar > Güç Ayarları > Standby Modu : Ekonomik yerine Normal'i seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digium

Menu > Uygulamalar > Ayarlar > Güç Ayarları > Standby Modu : Ekonomik yerine Normal'i seçin.

arkadaşım...allah senden razı olsun epeydir çektiğim sıkıntıyı senin yardımınla çözdüm teşekkür ederim...
  • candostum2007 C kullanıcısına yanıt
    Olmuyor
  • arkadaşlar...next pandora uydu alıcımdan müthiş şekilde memnunum...internet üzerinden paylaşılan dünyanın çeşitli ülkelerinin iptv linklerini manuel uzaktan kumandayla girip çalışan televizyonları seyrediyorum...250 üzerinde iptv kanalı şimdilik listede mevcut standart dijital yayın ve yüksek çözünürlüklü dijital yayın farkıyla almanya,italya,fransa,polonya,isveç,hollanda,finlandiya,norveç,yunanistan,rusya,arabistan,birleşik arap emirlikleri,amerika,japonya,güney kore ve brezilya televizyonlarını izleyebiliyorum...
  • quote:

arkadaşlar...next pandora uydu alıcımdan müthiş şekilde memnunum...internet üzerinden paylaşılan dünyanın çeşitli ülkelerinin iptv linklerini manuel uzaktan kumandayla girip çalışan televizyonları seyrediyorum...250 üzerinde iptv kanalı şimdilik listede mevcut standart dijital yayın ve yüksek çözünürlüklü dijital yayın farkıyla almanya,italya,fransa,polonya,isveç,hollanda,finlandiya,norveç,yunanistan,rusya,arabistan,birleşik arap emirlikleri,amerika,japonya,güney kore ve brezilya televizyonlarını izleyebiliyorum...

kesinlikle güzel
    özellikle yurtdısında yaşayan canların almasını tavsiye edeceğim üründür
    firma sürekli olarak yeni url adreslerını verıyor güncelliyor
    thekratos napcaz senın işi yaw:) baglanamadınmı hala :(

• G2 telefonum ve Pandora HD cihazım var. Miracast ile telefon üzerinden uyduya görüntü verilebildiğini okumuştum. Nasıl yapabilirim bu Miracast olayını?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seventy

G2 telefonum ve Pandora HD cihazım var. Miracast ile telefon üzerinden uyduya görüntü verilebildiğini okumuştum. Nasıl yapabilirim bu Miracast olayını?

fotoğrafı açtığında paylaşma seçeneklerinde pandora çıkıyor
    direkt oynatıyorsun
    biz samsung ve iphone ile denedik çalışıyor
    lg de ayarlar nerede bilmiyorum denememiz lazım
  • Kardeşim ben ne soruyorum ? başkalarının sorusuna beni koyuyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKratos

Kardeşim ben ne soruyorum ? başkalarının sorusuna beni koyuyorsun.

ama orada yazmısım ne yapacagız senın ısını dığe.. yarın brı fabrıkadan destek alayım bakalım ne dıyecekler
    ben zaman bulupta bakamadım
    pandora ıcın kanal lıstesı hazırlıyorum
    ulusal belgesel sınema spor favorı yapılmıs lıste olarak
    cok guzel olacak
    sonra machına ıcın yapacam
    ama senın sorununa çözum bulacagız bulmak zorundayız
  • next point çift tunerli uydu alıcısı aldım. LNB den gelen kabloyu aynı anda iki tunerdede kullanma şansım varmı? Birinde kayıt yaparken diğerinden tv izlemek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozer57

next point çift tunerli uydu alıcısı aldım. LNB den gelen kabloyu aynı anda iki tunerdede kullanma şansım varmı? Birinde kayıt yaparken diğerinden tv izlemek istiyorum

olur ama farklı transporder olan yayınları ızlemeyebılırsıınz
    ayrı ayrı bagımsız olmasını ıstersn lnb1 ve lnb2 bagımsız kablo olması lazım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.